Opinie Wielkie łowy (IV)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Mnie ciagle mimozy brakuje a tylko na poczatku zgarnalem bonus +200 reszta
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Cały dzień dziś stukam i stukam , z przerwami ,ale i tak mam dośc , oczopląs totalny , myszkę bym pogryzła ,a laptopa mam ochote wywalić przez okno , na szczeście światło w tunelu widzę :)
     
  3. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Obiecałam, że się odezwę w trakcie, jak to jest z tym mistrzem i treningiemxD

    No i faktycznie, choć na początku wyglądało to tragicznie i przynajmniej ze 20 razy miałam ochotę to rzucić w diabły inne takie to jednak da się to opanowaćo_Oo_Oo_O

    Policzyłam średnią i jest 134, 22 - wniosek jest prosty, jak taka ślepota katastrofalna jak ja jest w stanie osiągnąć taki wynik to absolutnie każdy możexDxDxD
     
  4. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Ja tez juz nie mysle, jak mnie juz "zagieli" na ptasim gniezdzie stwierdzilem ze na dzis pas xD
     
  5. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Robiłam tak w miarę na bieżąco gry, po 15, 20 sztuk. Teraz mam do zrobienia 35 i wydaje mi się to dużo jak na raz:D Wszystkim którzy myślą, że najlepiej jak sobie w ostatni dzień zrobią wszystki:p Licząc około 200 to jak wam przyjdzie siedzieć 5h to ja nie wiem:D Lepiej to sobie rozłożyć
     
  6. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    gram od 2h i mam już odruch wymiotny :oops: lewa zrobiona, za pół godz. będzie pierwszy florenowiec. a reszta na spokojnie.
     
  7. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    to światło w tunelu... oby to nie był nadjeżdżający pociąg :p;)
    ale u siebie ja też światełko widzę:) lewa strona skończona i wpadło +100% ze zbiorów więc troszkę podgonię z mimozą
    a wypadalce jak to zwykle... będą na styk-.-
     
  8. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam wieczorowo
    Miałem nie robić całego tylko lewą stronę. Posłuchałem jednak innych, siedziałem cicho i nie drażniłem. Za 20 minut ostatni zbiór i koniec łowów :)
    [​IMG]
     
  9. paulibart

    paulibart Czeladnik forum

    Dobrze że w pierwszej edycji (jedynej) zdobyłam 7 florenowców. Może ósmy do kolekcji doleci :)
     
    krasnoludek10 i draculik34 lubią to.
  10. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Koniec, koniec, koniec!!!:D:D:D

    [​IMG]
     
  11. danusia1502

    danusia1502 Okazjonalny autor

    Jak się to robi? gram od początku istnienia gry i chyba mało o niej wiem bo nigdy nie mogę skończyć tego eventu.
    Może jakieś dobre rady? Będę wdzięczna :)
     
    krasnoludek10 i Miśkowo lubią to.
  12. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Kurde, robię i robię te gierki, ale teraz bardziej to walka z z samym sobą :D przez 25 minut zrobiłam 9 gier i jak już skończe jakąs to się zastanawiam kiedy dać wkońcu start na następną:D Mimoze mam już na całą prawą stronę, a teraz na 3 polach będę wypadajki zbierać :p
    Gratulacje tym co już skończyli :)

    Trzeba kręcić kołem, żeby dostać jakieś bonusy, albo wykorzystać zapasy. SN i SNZ też trzeba użyć i to sporo, gry najlepiej robić te za 135 pkt i zrobione :D
     
    AngelGina, krasnoludek10 oraz Bilonge lubią to.
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    W moim przypadku odpaliłem bonusy, które miałem w stodole oraz raz dopomogło koło, szybko wysiałem roślinę, wypadajki zebrałem dzięki sekundowym miśkom i później męczyłem poszukiwania ;).
     
  14. danusia1502

    danusia1502 Okazjonalny autor

    W której opcji jest 135 do zdobycia? ja robię tą co jest max. 105 :(

    Czuje się jak przedszkolak, o jakich sekundowych miśkach piszesz?

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 maja 2020
    krasnoludek10 i Miśkowo lubią to.
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    znajdz jak najwiecej w 90 sekund,to jest pierwsza opcja,trzeba znalezc 60 przedmiotów
     
    krasnoludek10 i danusia1502 lubią to.
  16. danusia1502

    danusia1502 Okazjonalny autor

    Wiem już, dzięki, w poprzedniej edycji na niej grałam, zaćmienie chyba mnie ogarnęło :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    kto wie gdzie w stodole jest klucz francuski i nożyczki. dzięki
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Mam itemy neonowe niedźwiedzie, które skracają wzrost zagród dla niedźwiedzi do 1 sekundy, dzięki czemu szybko mogłem zrobić wypadajki :)
     
    bacowa70 i krasnoludek10 lubią to.
  19. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Klucz na traktorku, a nozyczki w szafce przy oknie
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    'Znajdź jak nawięcej' I na forum i i inne osoby wstawialiśmy wcześniej plansze żeby mniej więcej ogarnąć gdzie co jest. Zaraz wstawię dzisiejszą jeszcze
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.