Opinie Wielkie łowy (IV)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Zadziała.:)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zadziała 8)
    Miałam 1500 na początku ale był utylizator,to nastukałam trochę kasztanem sadzy i wymieniłam w nim na farmarki :p No i dzielnie w te i we wte spółdzielnię od wczoraj przemierzałam,wiec trochę się uzbierało.;)Mam jeszcze trochę ale na sadzę trzymam.Kasztan na koniec powinien być znowu funkcjon ;)Teraz tylko woda i kupa czyli nuuuda...xD
     
  3. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Dzięki :)
     
    hiacynta, kybek93 oraz gosiagosia60 lubią to.
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mam pnącze::D

    [​IMG]
     
  5. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    W Pokoju Kociany Jonsa nie mogę odszukać magicznej lampy i haka. Na planszy nie znalazłam. Podpowiedzcie proszę.
     
    kybek93 lubi to.
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  7. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Dziękuję i to bardzo :D.
     
  8. bryniatrela

    bryniatrela Czeladnik forum

    gdzie jest macka ,magiczna lampa
     
    Ostatnie edytowanie: 29 maja 2020
    hiacynta, kybek93 oraz oset53 lubią to.
  9. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    na regale, po prawej stronie, druga półka od góry, pod półką z kubkiem ;)
     
    hiacynta i kybek93 lubią to.
  10. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    na obrazku powyżej jest opisana jako Tantakel
     
    hiacynta i kybek93 lubią to.
  11. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    [​IMG]
    Super mi ta sadza wpada :D
     
  12. bryniatrela

    bryniatrela Czeladnik forum

    a to jest macka
     
    hiacynta, kybek93 oraz saktura lubią to.
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak.:)
     
    hiacynta, kybek93 oraz saktura lubią to.
  14. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Lewa strona ukończona a o prawej szkoda pisać do florenowca nie mam szans dopełznąć,
    musiałabym zrobić jeszcze około 130gierek, po prostu porażka.
     
  15. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Siej i nie marudź, wszak ..."''Rób, co możesz, w miejscu, jakim jesteś, i z tym co masz''" ;)

    Lewą skończę, a prawa to jest milczeniem :D
     
  16. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Mnie coś ostatnio sadza nie lubi, strasznie mało z eventówki jej leci -.-
    Na szczęście za kilka minut mam zbiór róż na sp, później sobie wysieję na nich mimozę i zostawię na noc :p
    Może jednak zacznę się bawić z kółeczkiem fortuny, podobno podczas wyprzedaży jakieś lepsze rzeczy wpadają xD
     
  17. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    U mnie nadal średnio.. Bonusy jakoś z koła nie chcą wpaść, z gierek pomiędzy 80 a 120 punktów.. Jak na razie rozegranych 37 gier.
    Słabo to widzę, ale się na razie nie poddaję. Zobaczymy co to będzie, ale coś czuję że do florenowca to ciężko będzie się doczołgać..
     
  18. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    O ludzie ile te gierki zajmują czasu... Stoję na 67 grze, jutro uruchomię +3, może wypadnie coś z koła chociaż mam malutko wejściówek, bo zużyłam na początku eventu z marnym skutkiem (raz wypadło +1 na 6h).
    Średnia 132,98 z tym przelicznikiem do florenowca jeszcze 100 gierek. SN jeszcze 1500 zostało ale śmigiełka na wykończeniu 430.
    Najgorsze, że do niedzieli muszę wysiać rośliny, bo są moje wyuczone, ulubione proste plansze (Lusia, farma, coś, stodoła). Wszystkim ślepakom na prawdę polecam f5 i uczenie się do upadłego, poprzednie edycje zarzekałam się, że nie dam rady, że ślepa, że to, że tamto a jakoś się da, więc f5 i heja do przodu do florenowca
     
  19. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    W końcu los się do mnie uśmiechnął :D
    Z koła wypadło 2x +1 na 6h, a przy około 40 wejściówce +100%, więc jeszcze jeden szybki zasiew na małych polach i przerzucam się na SP. Do tego w slocie mam już aktywne 100%, włączę jeszcze +3 do zbiorów z eventu i być może jutro, maksymalnie pojutrze sianie eventówki przejdzie do historii :music:
    Tylko te wypadalce... xD:cry:
     
  20. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Sorki Sorki Przyjaciele, wlasnie zgarnalem ta pszczolke, jak ma ta misja co daje [dużo] SN ??

    Post edytowałam. Określenie nieodpowiednie na forum zamieniłam na inne.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 maja 2020
    hiacynta, kybek93 oraz pretorianka lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.