Opinie Wielkie Łowy (III)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 10 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Chyba nie będę miał kłopotu z wysianiem badyla.
    [​IMG]
    Dodać do tego leżaczek z kalendarza, 2x Dyniowy prezent, SNZ i jeszcze, można pokręcić kołem fortuny.
    Wszystko na SP, reszta na średnich i małych.
     
  2. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Postawię parę zagród na dzikiej, zwierza przybędzie.

    Sianie na głównej mi nie przeszkadza, ale na pewno nie z zegarkiem w ręku. Real też ma swoje prawa.
    Ile zrobię bez wysiłku, to będzie moje.
    Może uda się dojść do pnącze, a jak nie, to trudno.
    Szkoda mi tych zagadkowych drzew i zagród, gdyż do teraz nie mam manty, szynszyli i topoli kanadyjskiej.

    No i jeszcze te skrzynie z przynętami, nie lubię aż tak powiązanych eventów.
    Chcę mieć możliwość wyboru eventu.
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Bonus dotyczy normalnych farmerskich roślin
    nie roślin specjalny
    czyli na eventówkę się nie nadaje

    do tych potrzebny jest inny bonus
    wzmacniacz żniw roślin akcji
     
  4. matthero

    matthero Weteran forum

    [​IMG]

    Czy ja dobrze widzę, że sianie jest tylko i wyłącznie na głównej farmie, na jednym polu ??? o_O
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum


    Wzrok Cię nie myli :p
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Bonus do stodoły - uprawy działa na wszystkie rośliny polne, na rośliny specjalne (eventowe) również :)

    Mam zachomikowane parę tych bonusów na ciężkie czasy, ale jeszcze nie wiem, czy tym razem użyję... Może póki co spróbuję po dobroci...
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A to nie wiedziałam :oops::oops::eek:

    od kiedy tak jest ?
    widać że gry już nie ogarniam w takim razie :cry:
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Aguś, nie wiem czy w ogóle ktoś jeszcze tę grę ogarnia w całości...:oops: Ja jestem w o tyle lepszej sytuacji, że mogę sprawdzić to i tamto na koncie testowym;)
     
  9. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Skoro nie da się ryb łowić bez zrobienia tego eventu to kiszka. W misji tej od 12 lipca jest tyle co kot napłakał. Szkoda że nie dali rosliny na specjalnym polu xD
     
  10. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Ja też miałem wątpliwości, ale MOD_Marion wszystko wyjaśniła. Wszystko jest OK
     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Znalazłam stare obrazki:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    I tego mi było trzeba-zachęty na zalegnięcie na leżaku-dzięki :music: Miałam robić ale jak teraz was czytam,to mi się odechciało...8)
     
  13. Megan

    Megan Komandor forum

    W końcu i ja odpocznę od eventów ...nareszcie będzie leżaczek:D:music:
    Żadne nagrody nie zmienią mojej decyzji, tym razem odpuszczam wszystkie eventy w lipcu, nie zawracam sobie głowy sianiem i pilnowaniem zbiorów.
    Jak sierpień będzie podobny to pewnie będzie długie urlopowanie od farmy :music::D
    Nie zależy mi na PD, więc o pnącze nie dbam, wystawie zagrody i pohandluję nawozem, ceny znowu poszybują w górę a i zapasy do stodoły zrobi się, groszek czeka na sianie:)
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Szczerze...?
    Mnie te wszystkie precyzyjne wyliczenia (szacun, Rysiu), katastroficzne wizje i inne proroctwa - od których ostatnio zaczyna się prawie każdy wątek eventowy - wręcz zachęcają do robienia eventu.
    Na zasadzie: jak to się nie da, a właśnie że się da.
    Ale dłubaninka na czas (zresztą nie tylko na czas) znudziła mi się tak ze dwa lata temu, a bodźców w postaci atrakcyjnych prezentów dla znajomych to ja w tym evencie nie widzę - więc mimo waszych zachęt pozwolę sobie zignorować tę imprezkę równie wyniośle, jak wszystkie poprzednie oraz (zapewne) następne.

    Zresztą znam siebie... gdybym to robiła, zaczęłabym niewątpliwie od solidnych zakupów.
    A ten event na zakupy nie zasługuje - w każdym razie według moich kryteriów.
    No to sobie poczekam na Nagniotka 8)xD
     
  15. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Ja lubię event, bo:
    1 - fajne nagrody (szczególnie trochę FL i sporo PD)
    2- fajna mechanika (lubię szukać :p)
    3 - jest to jakieś wyzwanie, bo trzeba kombinować z bonusami, czasem, kołem, itd, itp
    4- można w końcu zużyć te zachomikowane wejściówki, SN, bonusy i inne takie :music:
     
  16. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Tak was czytam... i czytam... i myślę, że nie dokończę... ale i tak zawalczę :)8)Ile zrobię- tyle zrobię.
     
  17. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Gosiu ustaw mi proszę leżaczek obok Ciebie,jutro z dobrą kawką dołączę. Nie robię,nie mam motywacji8)
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Proszę bardzo:[​IMG]
    Ktoś jeszcze chętny?Zapraszam...
     
  19. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    A co to znowu za "akcja - demotywacja"? -.-xD Wakacje tak rozleniwiają? :eek:xD

    Leżaczki jak najbardziej się przydadzą, żeby na nich wypocząć pomiędzy jednym, a drugim zbiorem :p. Zresztą z jakimś małym lapkiem czy telefonem w dłoni da się i na nich zebrać. A że pogoda ostatnio w kratkę, to i ja pewno znajdzie się jakiś deszczowy dzień, który będzie można sobie uatrakcyjnić zabawą w detektywa poszukującego przedmiotów na planszy ;)xD.

    U mnie póki badyl o mega długim czasie wzrostu posiany, żeby mieć wolny wieczór na zebranie sił przed łowami i innymi połowami. W końcu dla prawdziwego farmera, żaden event nie straszny, najwyżej się czegoś do końca nie zrobi. Świat się od tego nie zawali 8)xD
     
  20. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Kłopotu nie powinno być z zielem, 36 tys, 12 dni, nawozu super i zośki mam po ok. 350, najpierw na SP się posieje. Jedyna wada to, że mimoza tylko rośnie na jednej łące. Na dzikiej postawiłem parę różowych zwierząt, żeby lup coś było.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.