Opinie Wielkie Łowy (III)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 10 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja robię powolutku i też nie za wiele więcej mam : 100 gierek zrobionych i ... może dobrnę do końca:))
    ale nic na siłę - nie zależy mi aż tak bardzo.
     
  2. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    To ja się zgłaszamxD 80 gier dopiero za mną ale jakoś szczególnie się nie przejmuję, ten event u mnie na zasadzie co ugram to mojexD
     
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratuluję, u mnie średnia tylko 80 -95 :(
    Ja zaliczyłam dopiero 80 gier... najlepszy wynik to 95, reguła 75-85...
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lipca 2019
  4. hator

    hator Ekspert forum

    93 gry rozegrane, wiem wiem, macie dużo więcej, ale ja się i tak cieszę, bo powyżej zakładanego planu dziennego minimum :p
    O pnącze się nie martwię, spokojnie dam rade, a co uda się zrobić powyżej niego - to moje :D
     
    gretag, olgs3 oraz AngelGina lubią to.
  5. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Nie martw się u mnie 140 gier, ale najczęściej 95 i żyję :)
     
    gretag lubi to.
  6. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    witajcie Farmery :)
    "Trochę" kropelek poszło dla wypadajek, trochę bonusów dla badyla i tym sposobem lewa strona skończona, a prawa pewnie wieczorem będzie i to wyłącznie na planszach "znajdź różnicę", ze średnią 98,coś. Nawet nie chcę wiedzieć ile badyla wysiałam xD
    W takich eventach fajnie można się obłowić FL (odrobiłam straty po pociągu, bo wciąż zbieram na tą menażerię:p).
     
    gretag lubi to.
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    półmetek eventu - ostatnie rośliny na głównej (trochę pomogło koło), zrobione 145 "poszukiwań" ze średnią 129,67 (robię tylko znajdź najwięcej w 90 s.) - teraz muszę wysiać jeszcze tyle długich roślin (bo szkoda mi SN żeby użyć uszlachetnionego krokusa), żeby wypadło 1590 szt. sadzy - powinno 3,5 doby wystarczyć
     
    gretag, Bilonge oraz agniecha$ lubią to.
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to mamy połowinki, czas na podsumowanie:

    [​IMG]
    122 gry za mną, czyli dobrze, gorzej z punktami, dopiero 46 procent, ale szansa zrobienia całości ciągle jest. :)
     
  9. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    pnącze zaliczone, z następnymi grami poczekam- dom wikingów i ogródek alchemika to chyba najbardziej naćkane plansze. Obczaję tą nową - poprzednie dwie były zdecydowanie bardziej "dla ludzi". Przy obecnym zestawie i tak nienajlepsza średnia poleciałaby na pysk. Ciekawe co będzie po nowej? Znowu stodoła?
     
  10. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Chwalę się xD
    Z tej wypasionej skrzynki co to można dostać 200 imprezowych wejściówek dostałam 1.
    Może z florenowej będzie lepiej...
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    U mnie 144 gry. Koło napawa mnie obrzydzeniem...:wuerg: Żadnego procentowego bonusu do zbiorów nie dało, choć kręciłam nim dość intensywnie (jak na moje centusiowate pojęcie intensywności...). Po prawej jest bardzo dobrze, średnia przekracza 130 pkt. Nowe plansze wydają mi się łatwe, a stare szybko sobie przypominam "w graniu". Gierki czasochłonne, ale jak się nie robi kilkudniowych kumulacji, to nawet sprawnie idą.
     
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dość naćkane ale i tak w ogródku idzie mi o wiele lepiej niż na tej z wyspy:wuerg: bo tam ani razu nie udało mi się maxa złapać a w ogródku się zdarzyło :p

    podsumowanie u mnie tak wygląda;
    113 gier zaliczonych + 4 czekające w młynie =117
    117 - 14 prezentowe = 103 moje wypracowane
    235 - 117 =118
    118 - 10 (prezentowe co mi jeszcze dadzą) = 108 na które muszę wysiać :music:
    - do tej pory miałam 2 dni po 4 zbiory bo na noc szły długie na wylotki , te 5 dni trzeba mi po 5 zbiorów robić
    a wylotki tylko na dzikiej podganiać
    da mi to 25 zbiorów + 2 we wtorek do godz.14 + 3 jeszcze dziś
    (po 2 w nocy będzie ten 3-ci no ale trudno , wytrzymam )
    = 30 zbiorów
    30x606=18180+202 z ostatniego zbioru co na rozsiew już nie pójdą =18382
    108x175=18900
    18900-18382=518 :wuerg: i tyle mi zabraknie - o ile dobrze to wszystko policzyłam :p
    - do tej pory robię bez bonusów, ale może jak Fortunę trzepnę w skrzydła to rzuci chociaż skromnym +1 do zbiorów - choć i +200% raz przemknęło na kole ,ale o tym to nawet nie marzę:cry:- a szkoda trochę będzie odpalać ten bonus co w nagrodach na te brakujące sztuki

    Po prawej zaś mam 13853 punkty więc tutaj się nie turbuję bo to właśnie połowa tego co potrzeba
    więc spokojnie się wyrobię -oczywiście już tylko robiąc plansze ,,znajdź jak najwięcej,, bo to mi idzie najlepiej z tych 3-ch kategorii :p
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2019
  13. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Lewa = 235 xD , prawa = 146 :oops: , ale roślinki już mam nasiane, więc teraz walka o sadzę 8) . Do końca eventu szmat czasu, więc spox , prawa strona też będzie cała zgarnięta. Miłego :music::music:
     
    gretag lubi to.
  14. matthero

    matthero Weteran forum

    Z tego co pamiętam została jeszcze jedna plansza, której tu nie ma. Tam była ciężarówka i było dużo warzyw. Było radio, sakiewka, coś z duchami, snop pszenicy, siekiera, wąż ogrodowy.

    No i została jeszcze 4 nowa plansza pt. Piekarnia Piekarskiego.
     
  15. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Witaj
    Chyba miałeś na myśli " podwórko farmera " - edytowała jagódka133 .
    [​IMG]
    Pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2019
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Ja także dostałem 1 imprezówkę :( Natomiast z z tej z florenami wypadło 60 sztuk i w sumie nazbierało się 130 bo udało mi się zakończyć event.
     
  17. memlak

    memlak Naśladowca mistrzów

    Witam :)
    Już tu biadoliłem że nie lubię gierek więc teraz krótko i na temat;)
    Z braku czasu robię masówkę czyli rozgrywam gry by zdobyć pnącze nie dbając o wyniki punktowe :)
    Na 105 gier mam 6361 pn hehe dobre co? xD :cry:xD Wmanewrowałem się w evenciska :pale z tego się wyplącze a ten na bahamie dziś rozsiałem, zebrałem, stuknąłem się w głowę i rano powstanie tam las xD xD
    Kłaniam się i powodzonka wszystkim:)
     
  18. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry wieczorne.Chyba nadszedł czas na moje osobiste podsumowanie tej niesamowitej serii eventów. Wielkie łowy - raczej niewielkie spaprali to dając jedno pole.Na plus pokazujące się kolejno po sobie plansze można sobie zobaczyć jaka będzie następna i za ile czasu się zmieni. Letnie wędkarskie szaleństwo chyba szaleństwo tego gościa co to wymyślił ,sklepik jak za PRL-u czyli prawie puste półki no może poza ulepszeniem tej kamiennej ryby (okropnie będzie wyglądała z tymi frędzelkami na ogonie czy coś)lepiej wygląda bez udziwnień ale żeby to kupić to trzeba mieć talary których nie ma no i szkoda mi misia bo siedzi w tej łódce bardzo [ciach] i czeka na przynęty ( sztuka łowienia bez łowienia) lepiej było jak gracz sam decydował jakie chce robić.Robi się gorąco no chyba nie bo w czerwcu były większe upały i to afrykańskie pamiętam że w poprzedniej edycji trzeba było długo czekać aż dystrybutory same wyprodukują roślinkę, event typu Lepuś dał ciałka i tyle.

    Nawet wykropkowane i z dopiskami w nawiasie jest niezgodne z Regulaminem tego Forum.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 lipca 2019
  19. kuku60

    kuku60 Forumowy żółtodziób

    Czy można gdzieś zobaczyć te nowe plansze?
     
    gretag lubi to.
  20. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    120 gier za mną, idzie nieźle, stare plansze i grill prosiaka na 135 punktów, przy czym spotkanie przy grillu to najnudniejsza plansza, jak się trafiła do tej pory. Przedmioty tak oczywiste, jakby były drukowanymi napisane :)
     
    gretag i Cardamon lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.