Opinie Wielki wypiek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 21 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ziemo111

    ziemo111 Forumowy żółtodziób

    wypadajki to jakiś żart - żeby z pięciu pól wypadały 3-4 sztuki? żenada - nie pierwszy raz zresztą!
     
    AngelGina i gosiunia007 lubią to.
  2. deaemeka

    deaemeka Generał forum

    ja z całej farmy dostałam tylko jeden -.- plus jeden z piekarni.... chyba mnie coś trafi
     
    gosiunia007 lubi to.
  3. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Ze wszystkich pól obsadzonych 20- godzinnymi drzewami i jedno ze zwierzętami wypadło tylko 5 kuponów. :cry:
     
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    event robi sie bardzo wolno,wypadajki to tym razem masakra :(:( do tego pomimo ,ze jestem wzrokowcem nie daje rady zapamietac 6 elementow ,jest fatalnie :cry::cry:,minimum zrobione ide dalej moze uda sie troszke poza zrobic 8)
     
    robaczek1234 lubi to.
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Masz tak samo jak ja. :( U mnie z drzew nie wypadają kupony. Już wczoraj wykarczowałam drzewa i wystawiłam zagrody i warsztaty.
    No i dzisiaj rano wypadło 5+1. To lepsze niż nic. ;)xD
     
    babydelfi lubi to.
  6. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Jesli uwazacie, ze malo Wam kuponow wypada, to czemu drzew na warsztaty czy dlugo dojrzewajace zagrody nie zmienicie?

    Rob zdjecia fonem lub screeny, takie ulatwienie nie jest zabronione ;)
     
  7. krynek4

    krynek4 Czeladnik forum

    Wystarczy zrobic zdjecie telefonem.......to takie proste , czyz nie? Nie musisz byc wzrokowcem tylko pomyslec
     
    robaczek1234 lubi to.
  8. ruda120

    ruda120 Ekspert forum

    ja zapisuje od dołu np : białe - B, różowe - R, czekolada - Cz, paski - PAS, żółte - Ż, posypka - P - i jeszcze czasu zostanie na sprawdzenie - przy 3 ciastach warto z bonusem bo jednak jakby nie było są 3 ciasta do zapisania ale w przypadku 2 ciast normalne kupony też wystarcza :)
     
    adikamila i -mala159- lubią to.
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    mowisz pomyslec,wole sprawdzic na ile moja stara głowa jeszcze mysli i zapamietuje :p,na screny i zdjecia to mam jeszcze czas,mnie zalezalo na czesci podstawowej a to mam juz zrobione a to co zrobie jako dodatek to bedzie superrr ;)
    z fonem i tortami bede bawic sie w weekend ,w tygodniu to czas goni :(
     
    Anuszki lubi to.
  10. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    U mnie dziś padł rekord xD całe 2 wypadajki z czego jedna i itemu. Ale nic to zgarnęłam CMJ PD i SP. DO końca eventu tyle czasu więc i tak dobrze, że można robić go dalej. Co ukręcę to moje. Nie ma się co spinać.
     
  11. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    Ja też skorzystałam ze sposobu z zapisywaniem pierwszych liter i bardzo dobrze się ta metoda sprawdziła :) Tylko zamiast skrótów pasków czy posypki wpisywałam tylko kolory bo nie powtarzają się.
     
  12. ania5757

    ania5757 Baron forum

    zapisuj pierwsze litery skladnikow
    przy trzech ciastach radze daj bonus-wydluza czas realizacji zamowienia
     
    adikamila lubi to.
  13. Karo*

    Karo* Forum Pro


    No faktycznie rekord :) u mnie wszystko w drzewach i zagrodach no i całe 4 mi wypadło :)
     
  14. AgentBond

    AgentBond Mieszkaniec forum

    widzę, że nie tylko ja narzekam na wypadajki, bo leca lichutko bardzo lichutko, ale event dla mnie przynajmniej fajny, lekki, łatwy i przyjemny bez siania tony zielska jak zwykle
    a żeby zapamiętać ciasta ja robie zdjęcia telefonem i i jak dotąd to się sprawdza ;)
     
    adikamila lubi to.
  15. patrish1979

    patrish1979 Stały bywalec

    mi z całej farmy zastawionej drzewami wypadło 10, pewnie gdybym miała zagrody byłoby tak samo tylko mniej klikania
     
  16. kadriaaa

    kadriaaa Młodszy ekspert

    ilść kuponów jest wystarczająca do zrobienia eventu .Kwestią pozostaje nierówne ich wypadanie .Dla jednych z samych drzew(5 pól) 0,1,2,3 kupony a innym wypada 10 i więcej .Proszę o równe traktowanie graczy:cry:
     
    AngelGina lubi to.
  17. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Niestety wierzę, bo u mnie też z 5 pól to ledwo 2 wypadajki, masakra, dobrze, że już mam skończony i teraz tylko dodatki robię, ale ta wypadajność jest strasznie przykręcona, bo czekać np. na całe 3 pola drzewek i dostać tylko 1 wypadajkę to denerwujące, niektórzy piszą, że jak z drzew nie leci, to po co trzymamy, ale z zagród też nie ma, więc tak czy owak na jedno wychodzi ;)
     
  18. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    u mnie z nocki są 22 wypadajki,wiec nie jest źle,będzie sie z czym pobawić:)))))))
     
    yogi16296, abc2016 oraz AngelGina lubią to.
  19. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    O rany, jesteś wybrańcem :DDDD skąd masz tyle wypadajek, co masz na polach, napisz proszę :D no niemożliwe o_O
     
  20. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Po nocy 16 kuponów, niestety muszą poczekać aż wrócę z pracy. Przyjemny ten event.

    17 k. właśnie jeden wypadł z zagrody bobrów.
    Powodzenia walczącym ;)
     
    AngelGina lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.