Opinie Wielki wypiek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 21 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kasia.migi Twój post zawierający same cytaty usunęłam.
     
  2. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Przecież to wcale nie jest tak mało! Na ukończenie eventu masz jeszcze ponad 5 dni, spokojnie zrobisz. To oczywiste, że wypadajek leci niewiele, bo też bardzo niewiele ich trzeba, żeby event skończyć :)
     
    gosia_73 i Widełki3 lubią to.
  3. ralff83

    ralff83 Czeladnik forum

    U mnie podobnie po nocy 4 kupony z całej farmy..... cieniutko. Szkoda , że nie można wysyłać po sąsiedzku a i z magicznego drzewka tez chyba nie wypada..... szkoda.
    A tak przy okazji ta piekarnia to jest potem do postawienia na pnączu?
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2017
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tylko problem w tym, że z drzew dwudziestogodzinnych na mojej farmie nie wypadł żaden kupon.:(
     
    Sookie, AnnDżelina oraz bazyl2211 lubią to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U mnie dzisiaj też tak kiepsko, ale nie ma co liczyć na zwiększenie częstotliwości wypadania kuponów skoro jeszcze dużo czasu zostało do końca a na wykonanie całości tak niewiele ich potrzeba.
     
    gadek, Anneloes oraz panoramaogrodnicza lubią to.
  6. sansevieria

    sansevieria Czeladnik forum

    dlaczego do pnacza nie mozna dodac itemu piekarnia? event ukonczyłem cały tzn 1000 pkt zdobyte
     
  7. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    U mnie wyszło ok 32,więc niewiele potrzeba.Szkoda jednak,że tych dodatkowych nagród się uzbiera malutko.Miałam nadzieję,że będzie taki fajny event jak zeszłoroczna królowa karnawały.Tym razem,nie będzie tak bogato.


    sansevieria będzie można po zakończeniu eventu.Oczywiście po uprzednim zdjęciu go z farmy.
     
    gadek i bazyl2211 lubią to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A ja się cieszę, że cokolwiek można jeszcze zdobyć dodatkowo bez większego wysiłku i nawet nie zwracam za bardzo uwagi co też tam mi się trafiło ;)
     
  9. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Tak, jak sie skończy event:)
     
  10. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Jak tak narzekacie na te kupony to ja se myślę, że u mnie jest super ;)
    Event właśnie skończyłam xD Pierwszy raz niecałą dobę po rozpoczęciu eventu. Jestem w szoku ;):p
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2017
    Sookie, amber♥ oraz RosesFarm lubią to.
  11. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Ewent zakonczony.....łasice sie produkuja, florki w kieszeni :).....powodzenia wszystkim zycze
     
    amber♥ i Anuszki lubią to.
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    łoooooooooo jak dobrze że was posłuchałam i użyłam fona aby focie zrobić, hmmm skleroza nie boli :) wczoraj miałam 30 kuponów z farmy , plus 5 (nie wiem skąd):p..no ale zanim zajarzyłam aby robić focie prawie wszystko użyłam ..z rana wypadło mi 21 (jeszcze fabryki nie pozbierane i kilka drzew ) z drzew marnie lecą, ale trzymam je tylko w lesie deszczowym i po bokach)..na 2 polach miałam przeważnie TS-owe zagrody (żółwie , szopy, wilki i już nie wiem co tam ) i trochę pawi ( z tego wcale nie leciało)..na leśnej stoją menażerie, i wszelkiego rodzaju różowości - fabryczki i trochę zagród ( z tego najwięcej sypało)..a na baha pandy i wielbłądy , menażeria -też trochę wypadło..rano event skończyłam ..parę kuponów już "dla zabawy użyłam " no i wpadł mi kombajn na 12 godz jak już farmę obrobiłam;)xDxD..jeszcze coś tam wpadnie , ale na spokojnie i bez spinki , nawet zagrody usunęłam i sieję roslinki :)
    Powodzenia wszystkim :)
     
  13. .vene.

    .vene. Młodszy ekspert

    Czyżby to pierwszy raz, kiedy wypadajki nie można przekazać sąsiadowi? Z drzewa magicznego też nie wypada... no, ale zawsze można kupić xD
     
    Anuszki i RosesFarm lubią to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pierwszy raz chyba tak niewiele ich potrzeba ;) Porównaj sobie np...1200 a powiedzmy maks. 50, różnica jest prawda?
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A jak a to różnica?
    Jak trzeba ponad 1000, to wypadnie i 200 dziennie.
    Jak wystarczy 100, to kapie po 10 dziennie.
     
  16. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Dzisiaj z zagród na wyspie i drzew na całej reszcie wypadło 10 sztuk. Postawiłam teraz zagadkowe zarody, a drzewa zbiorę po raz drugi wieczorem i powinien być koniec eventu.
     
    amber♥ lubi to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wydaje się logiczne, za dobrze byłoby gdybyśmy potrzebowali do wszystkich zadań 50 szt, a przez kilka dni wypadałoby po 200 dziennie i na odwrót :)
     
  18. siasia48

    siasia48 Naśladowca mistrzów

    U mnie dzisiaj z porannych zbiorów ze wszystkich plansz same drzewa i zagrody, całe 6szt. Gra strasznie muli, czy tylko u mnie?
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2017
  19. argus.2000

    argus.2000 Młodszy ekspert

    Kto da więcej ?
    Z całej farmy - 5 pól drzew - wypadło 3 sztuki - gratulacje dla BP -- równe szanse dla wszystkich
     
    rosingspark i kazak9 lubią to.
  20. fruzia79

    fruzia79 Ekspert forum

    Witam.

    Event zrobiłam wczoraj - cały <wypadajek całe 30 szt :p - na bogato> dziś jedynie zabawa ot tak.... ale ilość wypadajek jaka poleciała normalnie ręce opadają 8)

    Poza tym event lekki,szybki.... bla bla bla

    Pozdrawiam.
     
    amber♥ lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.