Opinie Wielka urodzinowa impreza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  2. kacper0310

    kacper0310 Czeladnik forum

  3. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ja zrezygnowałam z jednej neonowej na rzecz kuponów i wejściówek w pasku mam 74 neonowe zagrody myślę że to sporo :)
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dotychczas te itemy pojawiały się na początku każdego roku w farmarkowym sklepie.
    Pilnuj aktualizacji, powinny się pojawić w pierwszym kwartale, jeśli będzie jak było.
     
  5. kacper0310

    kacper0310 Czeladnik forum

    Dziekuję za pomoc, pokopałam na polach i znalazłam wszystkie chyba :D
     
    Aisha1969, aleksandra oraz hlnrys lubią to.
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    W razie "W" możesz zapytać Pomocy Technicznej.
    Bardzo sprawnie odnajdują zaginione itemy.:D
     
    Aisha1969 i olgs3 lubią to.
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Czyli możemy już wrócić do tematu tego wątku, tj. eventu urodzinowego?
    Trochę szkoda, że zbliża się do końca... Sieję bez żadnych bonusów (oprócz CMJ, wody i zwykłego nawozu) i udało się ułożyć 358 kawałków. Średnia GT 1,91. Taka sobie, ale na wielu planszach zbierałam nie tylko GT, ale i farmarki, z czasem również ekskluzywne perfumy. Skrzynie piccolo i z diamentowymi zwierzakami wykupiłam. Jeszcze 1 skrzynię bonusów uda się zgarnąć, na drugą raczej nie ma szans...
     
  8. mahartka

    mahartka Baron forum

    Ja zakańczam event na 113 ciastkach.. niestety czasu tym razem było mało :) ale bawiłam się przednie i z chęcią zjadłabym parę takich ciast :) tylko nie ma kto upiec ;):p:p
     
  9. cas.

    cas. Forumowy żółtodziób

    Pierwsza gałązka zdobyta :)
     
    Aisha1969 i HotFarmer3387 lubią to.
  10. słowik10470

    słowik10470 Aktywny autor

    Nie mogę uaktywnić pnącza.Czy ktoś miał taka sytuację?
     
  11. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Takiego domino to ja nie znałem
    [​IMG]

    Po odświeżeniu się oczywiście naprawiło, niemniej widok zabawny
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zakładam, że chodzi Ci o pnącze z urodzinowego eventu? Uruchomiłam właśnie swoje bez najmniejszych problemów. Odśwież proszę grę i spróbuj ponownie. Pnącze otrzymywało się po ułożeniu łącznie min. 245 kawałów ciasta, itemy były zdobywane "po drodze" więc z pewnością je masz, jeśli zdobyłeś pnącze.
     
    słowik10470 lubi to.
  13. Lunari78

    Lunari78 Wyjątkowy talent

    przez zmiany w poradniku nic nie kupiłam i wszystko mi przepadło:cry:>:(:(
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A co się w poradniku zmieniało oprócz wydłużenia czasu trwania eventu? To raczej powinno sprzyjać, niż przeszkadzać...
     
  15. PiraniaSW

    PiraniaSW Młodszy ekspert

    Mi też wszystko przepadło :/ moje pierwsze zdobyte pnącze więc jestem zadowolona choć nie obyło się bez potu łez i krwi :D ale szkoda talarków :( w innej grze mam że po zakończeniu eventu jest parę dni ekstra na wydanie zarobionych punktów itp, a tu wszystko przepadło niestety
     
    słowik10470 i Lunari78 lubią to.
  16. słowik10470

    słowik10470 Aktywny autor

    Ja więcej ułożyłam kawałków ciasta i nie mogę go uaktywnić. Do pomocy technicznej nie mogę napisać, ponieważ nie otwierałam poczty i już poczty nie mam.
     
  17. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Ale na czym polega niemożność uaktywnienia (domyślam się, ze chodzi o pnącze)? Masz je w ogóle? Brakuje itemów?
     
    Ostatnie edytowanie: 30 stycznia 2022
    słowik10470 lubi to.
  18. margaretazet

    margaretazet Stały bywalec

    Jak to nie masz Poczty? Prawy górny róg: pod ikonką Forum masz Wykrzyknik (..do formularza kontaktowego), klikasz Pomoc techniczna i opisujesz problem, żeby wysłać trzeba chyba 160 znaków. Powodzenia.
     
    słowik10470 lubi to.
  19. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Ale odpowiedź od PT przychodzi na pocztę email...
     
    słowik10470 lubi to.
  20. Lunari78

    Lunari78 Wyjątkowy talent

    chodziło mi o czas myślałam że zdążę zebrać bo w piątek jeszcze pisało 21 godzin więc posiałam ale w sobotę weszłam to już było po evencie
     
    słowik10470 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.