Opinie Wielka urodzinowa impreza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    tych itemów kombajn nie rusza :)
     
  2. ewanta

    ewanta Komandor forum

    o ile w weekend trochę podgoniłam to przez dwa dni pracy spowolniłam totalnie- dopiero drugi zbiór dzisiaj :cry::cry:
    do pnącza zabrakło...... dwóch pudełek z ciastkiemxD
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Trzeba uważać, żeby nie kliknąć na prawo (zwierzaki i bonusowe przedmioty), bo wtedy kombajn zbierze.:)
     
  4. Rufinka2

    Rufinka2 Aktywny autor

    Pnącze wisi... lecimy dalej ;)
     
  5. kinus20

    kinus20 Czeladnik forum

    U mnie klocki domino są szare nic nie można ruszyć chyba awaria?
     
    dantic3, Anetta41 oraz Aisha1969 lubią to.
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jeżeli nie masz do dołożenia pasującego klocka domina i zużyłeś wszystkie możliwości wymian to tak jest. Nie jest to awaria, tylko brak możliwości ruchu.
     
  7. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Gratulacje florenowca i cieszę się że jesteś w farmerskiej społeczności super że gra sprawia ci frajdę o to właśnie chodzi aby cieszyć się nawet drobiazgami i miło spędzać czas przy najlepszej grze farmerskiej ;)
     
  8. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Dziękuję i gratuluję!:D
    Florenowiec to wielka sprawa... niemal mityczny czy legendarny ...;) To świetny prezent od losu :)
    Pozdrawiam ciepło.

    A u mnie 125/245 Tuptam sobie w kapciach czy raczej pantoflach, jak się u nas mawia :p. Truchtam powolutku, staję, oglądam widoki, nic się nie dzieje, nuda? Ależ nie! Gapienie się na czekoladowe ciastka spowodowało efekt w realu! To nie w porządku! Poproszę o odszkodowanie za zbyt wysoki poziom cukru w cukrze:p:p! To znaczy w człowieku.

    Kto jeszcze się tam za mną tłoczy z tyłu? Przyznać się, proszę!
     
  9. alexander56

    alexander56 Generał forum

    oznacza to i owszem brak mozliwosci ruchu ale nie do końca bo po prostu klikasz na zielonego ptaszka na dole i zamykasz te kombinacje i zaczynasz od nowa kolejna :p:D
     
  10. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    No cóż... i u mnie na stole zagościły muffinki czekoladowe:p:inlove:, a co tam, jak impreza to na całegoxDxD:music:
    A w temacie z Piccolo dostałam kwieciste:inlove: i kijek pogo, z neonów kozy i pandy.
    Zgarnęłam bonusy i mam coraz większy apetyt na resztę:D
     
  11. alexander56

    alexander56 Generał forum

    fakt apetyt jak wiemy w miare jedzenia rośnie , u mnie mimo zaliczenia eventu od kilku dni dalej ucztuje i dotad rozegranych gierek sie uzbierało 377 /245 :D bawimy sie do końca dopóki orkiestra gra jak na tytaniku ;)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2022
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Średnia spada.:(
    [​IMG]
    993/512 = 1,94
    Mam 10 tysi, 18 mogę jeszcze wysiać.
    Wyda ok 290 ciast.
    Brakuje 600 GT do wyczyszczenia sklepiku.
    Musiałbym złapać średnią powyżej 2GT/ciasto.
    Będzie ciężko.:oops:
    Chyba że w końcówce czymś jeszcze badyla dopalę. :p
    W razie "W" mam jeszcze 3 dyniowe (+2/10h).:)
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    wreszcie zdobyte pnacze,zgarniete 2x Piccolo i 1x skrzynka bonusów,dalej sieje aby jeszcze co nie co zgarnąć ze sklepiku 8),cięzko sie układa te puzle :p ,truskawka nie jest łaskawa do układania :(
     
  14. artaks

    artaks Czeladnik forum

    Mam taką sytuację i nie wiem co dalej?
     
    Anetta41, PoloMit oraz Aisha1969 lubią to.
  15. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    To proste: game over
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli na planszy masz ułożone tylko jedno ciasto, to nie możesz zakończyć minigry (wymagane minimum dwa). W takim przypadku pozostaje tylko kontakt z Pomocą techniczną. Link do PT znajdziesz pod ramką gry lub klikając wskazany poniżej przycisk z wykrzyknikiem. Ten drugi sposób działa również jeśli grasz z wykorzystaniem samodzielnego klienta. Pamiętaj, że zgłoszenie musi zawierać co najmniej 140 znaków.
    ikonki.PNG
     
    Anetta41, PoloMit oraz Aisha1969 lubią to.
  17. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    też zauważyłam że co raz mniej truskawki się pokazują rekord 84GT teraz poniżej 40GT w takim tempie nie dam rady sklepik doprowadzić do bankructwa :D
     
  18. artaks

    artaks Czeladnik forum

    Dziękuję
     
  19. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Miałam rację ,zeby nie robić ;) Jednak się skusiłam i ... kiepsko idzie. Koło zardzewiało,SN poszedl w ilosciach nie powiem jakich >:( A zdobyłam tylko jednego pikolaka, z niego wyskoczył kijek pogo. Na stanie mam 50 GT i mam dość :oops: Ehhhh... Truskawka cos kiepsko wyskakuje. A tak miałam ochote na dwa piccolo....
     
    Anetta41, PoloMit oraz dantic3 lubią to.
  20. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    spokojnie :) jeszcze dużo czasu zostało ,fakt że truskawki kiepsko wyskakują ale 66h jeszcze ,więc uzbierasz na drugiego pikolaka :) ziarko do ziarka ... :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.