Opinie Wielka urodzinowa impreza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Metoda się sprawdza.:D
    574/287 = 2
    [​IMG]
    Pominąłem tylko tę planszę, gdzie jest jedno pole dostępu do świeczki.
    Ułożyłem dwa ciasta i zamknąłem, żeby przypadkiem się nie zablokować.

    Nabrałem chęci na cały sklepik.
    Czy to możliwe?
    Naliczyłem w sklepiku 1.580 GT (bez itemów) - 790 łatek przy obecnej średniej.
    Jeszcze 500+.;)
    48.000 badyla.o_O
    Do rana zbiorę jeszcze 28.500 + 4.400 z poślizgu w diamentowym slocie.
    Braknie 15.100 (13 zbiorów) i zostanie ok 78h ewentu.
    Hm...
    78/13 = 6h.
    Jakby średnia nie spadła, to wygląda że mógłbym wyczyścić sklep, nawet siejąc później "na pieszo" (jak wyjdą bonusy).
    Zaatakuję, zobaczę jak to wyjdzie.
    Takie moje małe dożynki.:):p
    xD:cry:xD
     
  2. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Rysiu dasz radę, u mnie pnącze zawisło po 24h, wykupione mam 2 picolaki i 2 bonusowe, zaraz będzie neonowa.
     
  3. KiciaKocia83

    KiciaKocia83 Forumowy żółtodziób

    pomocy o co chodzi z tymi ciastkami za zadne sklarby nie wiem
     
  4. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    też mi trudno układać,ale spróbuj na zasadach domina,zacząć trzeba od świeczki a ją też nie łatwo znależć,a najlepiej to poradnik poczytajxD
     
  5. babula40

    babula40 Komandor forum

    Piccolo dały chomiczą muchołapkę i nieumarły skarb. Marzenia się spełniają :) Wam kochani też życzę obfitych skrzyń :inlove:
     
  6. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

  7. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry
    A widzisz jak to przy sprzyjającej ,,losowości,, i apetyt sprzyja :p;)
    Ja całego sklepiku nie dam rady, tym bardziej, że wczoraj na głównej łące zamiast siać te torciki własnego pichciłam przez całe popołudnie i wieczór. Obecnie mam 267 ciast ułożonych a z nich 569 talarków (2,13 średnia 8)) Z Piccolo wyskoczyły kwieciste i zabawa w wodzie , zaś neonowa skrzynka czeka na koleżankę. Do końca urodzinowej imprezy zostało ponad 80 h może więc i na skrzynie bonusów jeszcze uzbieram.
     
  8. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Wczoraj uruchomiłem pnączexD a dzisiaj na kole 200% czy to nie jest złośliwość;)xD....trochę pouzupełniam braki w roślinkach i nałapie foremek, bo ciasta do kawy to mam w nadmiarze:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2022
  9. dariama85

    dariama85 Forumowy żółtodziób

    Witam. Czy ktos moglby wyslac mi foremki eventowe, bo u mnie jakas masakra....... please :)
     
    Anetta41, cetynio oraz Aisha1969 lubią to.
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Aisha1969 lubi to.
  11. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ze sklepu wykupione pikolaki x2,skrzynki bonusowe x2 i neonówki x1 nie wiem czy zdążę wszystko wykupić :)
     
  12. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent


    O cholibka! A ja już 108/245. Muszę zwolnić chyba :p. Jest ktoś jeszcze z tyłu? Przyznajcie się, proszę!
    Z Piccolo wyszła mi chomicza-.-. Druga... I po co? Tylko na wymiany się przyda. Aha... jeśli dobrze pamiętam, jedna czeka na mikołaja, który obdarował mnie ostatnio Jaśkiem ;).
    A mnie by się przydał dyniowy, albo ten od imprezowych skrzyń...

    Patrzenie na czekoladowe ciastka doprowadza mnie do szaleństwao_O

    Dariama85, przyślij mi sówkę, to ci wyślę.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2022
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :)
    219 /245 pomału do przodu wiatrak nie współpracuje widocznie mnie nie lubi:pz pocolaka wyszedł genialny drugi picolak dojrzewa
     
  14. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Pnącze aktywowałam, z Piccolo wyskoczył mi: Tańczący z liśćmi -.- i Bukiet kwiatów (to akurat fajne, bo daje kupony na kombajn) :)
    Walczę dalej, żeby coś jeszcze ze sklepiku wyszarpać :D
     
  15. Rielle78

    Rielle78 Aktywny autor

    ja mam problem po kliknięciu plusa znika pudełko i mam puste kwadraty :(
     
  16. -Marysia111-

    -Marysia111- Młodszy ekspert

    Witam was wszystkich mili gracze chyba jestem tu najstarsza 70-ke juz dawno przekroczylam gram tez juz od 10 lat a moze wiecej dzisiaj mam swieto huraa zdobylam florenowca ,bo jakos wszystkie lepsze zeczy z tajemniczych omojaly mnie szerokim lukiem,mialam sie pozegnac z farma slabe nagrody itd.ale pewnie jeszcze pogram florenowe to juz jakas motywacja .Zawsze czytam wasze opinie ktore mi czesto pomagaja .Dziekuje ze jestescie serdecznie pozdrawiam i zycze jeszcze wiele sukcesow..a wypisalam ta litanie bo nie mam z kim sie cieszyc.
     
  17. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Prawdopodobnie nie ma ukręconych w Młynie Pudełek z ciastem

    Moje Gratulacje
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ciesze sie Marysiu razem z toba :Dtez dopiero niedawno zawitał do mnie jeden jedyny florenowiec i rozumię twoje zadowolenie tez sie z niego cieszyłam jak dziecko które dostało lizaka :)gratuluje :)
     
  19. cetynio

    cetynio Aktywny autor

    Witam Was serdecznie. Tak troszkę poczytałam i nie wiem jak Wy to robicie że macie już ukończone wszystko, albo jesteście na mecie. Gratuluję wszystkim :) Ja mam dopiero 140/245 jedną skrzynkę piccolo i nie wiem czy mi się uda skończyć. :p

    dariama85 foremka wysłana.
     
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Pora na relacje.
    Z neonowych: koty i wielbłądy :)
    Z Piccolo (w sumie 7 uzbierałam i utwierdziłam się w przekonaniu, że lepiej wystawiać na bieżąco)
    - dyniowy prezent (pewnie będę zapominać kiedy opłaca się go zebrać i wszystko poleci sru kombajnem :oops:)
    - kwieciste melodie :D
    - kosiarz trawy
    - kumpel niedźwiedź
    - wieczne poszukiwanie skarbów x3

    Zabawa fajna. Podoba mi się domino i to z większymi planszami jak przy łatkach.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.