Opinie Wielka uczta

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 1 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    podsyłam bliżej,,bo ciągle szukam,,tej pigułki,,,dziękuję bacowa70
     
  2. .robak23.

    .robak23. Czeladnik forum

    Hej, dobrze widzę, że nie ma tu naklejki, jako nagrody w tym evencie?
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ostatni tak się składa, że zaczynam ewenty z opóźnieniem, u mnie start o 17.10, ciekawe czy zdążę,
    na początek mam 70 korków (63 z uszaka i 7 od sąsiadów).:)
     
  4. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    o matulu, ale Was tu duzoxD, znakiem tego, ze duzo Farmerow nie mialo zamiaru robic ewentu, i zmienili zdaniexD,super,
    ten ewent, to fajna frajda,:D, ja sieje, i nie wiem gdzie i co xDxDxD,
    ale jednak, hmm, ;), farma, to fajna zabawa;), ale to tylko moje zdanie;)
     
  5. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    A ja dopiero teraz rozsiewam to pomieszanie z poplątaniem :p:p I nawet nie biorę pod uwagę, że nie zdążę:D
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    O zielsko się nie martwię ale z wypadalcami z tego bidnego,jednego pola,to może być kłopot :wuerg: Po to się starałam grzybowy las cały odkryć,żebym z niego mogła korzystać a nie mogę -.- Powinni dać możliwość a tym samym zmotywować innych do odkrycia lasu...
    3 posiłki zjadłam, czekam na zielsko. Za 1:05 znowu coś przekąszę :p
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Faktycznie uzbieranie 966 korków z jednej łąki to będzie takie mozolne ciułanie wypadajek.
    Na start wypadło mi 87 z demonianki, menażerii i 2 ogrodów, później 35 z nagrobków i po 7 z menażerii. Wiem, że da się uzbierać ale nie lubię takiego kap... kap... kap... -.-
    Już skracam czym się da rośliny, drzew się nie opłaca, bo z tych 6 godz. z ogrodu wypadł mi 1 korek.
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Na tą chwilę uzbierałam 175 korków. Z uszaka i 2 menażerii wypadło 55. na starcie miałam 89. Reszta z magicznych i prezentów.
    Ktoś wcześniej wyliczał ile trzeba zebrać na dobę.
    Nie mogę tego znaleźć.
     
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    966/ 6=161
     
  10. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    966 koreczków potrzeba:)
     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Dzięki, to z korkiem chyba nie będę miała problemu.
     
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja mam dopiero 116 sztuk ale powinno teraz trochę wylecieć z oplatającej trawy :) Podobno 160 sztuk na dobę
     
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To może dobrniesz dzisiaj do normy dziennej.

    Na razie to co zebrałam przeznaczyłam na ukręcenie po 1 sztuce słoiczka na ciasteczka, zielonej mazi i bawarskiej bułki.
    Teraz zbieram korek na kolbę stożkową.

    Za 3:42 zbiory eventówek i zasiew ich na noc.
    Na polu pełni na noc posieję czubajkę. A wcześniej jakieś krótkie.
     
  14. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    U mnie 171 na obecną chwilę :) , czyli dobowa norma jest
    - z krwawej paproci wypadło 26 , uważam że to bardzo dobrze jak na roślinę o tak krótkim czasie wzrostu
    -zasieję jeszcze raz tylko zbiorę ,,wytrzeszcza,, - zobaczę jak on się spisze :music:
    Edycja;
    z wytrzeszcza 16 sztuk
    a drugi zbiór krwawej paproci tym razem dał 19
    - i w myśl powiedzenia ,,do trzech razy sztuka,, jeszcze raz tą paproć zasiałam
     
    Ostatnie edytowanie: 2 października 2019
  15. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    Cieszę się z tak długiej pełni, podgonię sobie koty i odblokuję ostatnie grzyby na polu.
    Ewentu nie robię - za dużo wymyślili, to tu, to tam. Nie będę się z tym szarpać, pnącze bez szału itemy już całkiem...
    Jak by dali florenowca, to bym siała jak głupia :D
     
  16. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    nie daj sie, rob ewent;)
    to wlasnie ciekawe, "troszke tu, troszke tam", ewent nie taki sam jak inne, :),
    zacznij chociaz, a pociagniesz do konca:), i moze nawet Ty zdobedziesz szybciej jak ja itemik "Frytole"xD,
    pelnia dluga, mozna nadrobic misje, albo nadrobic zapaz roslinek i zwierzatek;)
     
  17. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ja mam tylko 97 wypadajek i będę:cry:
     
    robins71, milencia_em oraz gosiagosia60 lubią to.
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przyszłam pobić rekord w wypadajkach ;)
    Mam całe 69 ze zbioru roślinki sześciogodzinnej i z prezentów. Nadal jeszcze mam nadzieje, że uzbieram.
    Drugi rozsiew eventówki na polach, bo oczywiście zaczęłam z dużym poślizgiem :p
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No ok,2 następne posiłki zjedzone,posiane zielsko na SP,na pełni nakrapiany strach,bo braki mam,idę spać,dobranoc :)
     
  20. aisunel

    aisunel Generał forum

    Nie taki ewent straszny jak go namal..pisali:p.Od jutra dojdzie drugi,ktory sie zrobi przy okazji;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.