Opinie Wielka uczta

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 1 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mam 2-jedną na GT przehandlowałam :D Nie myślałam,że to jednorazowe zagrody...-.-
     
  2. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Mit nad mityxD
    Mieszkałam w kraju naszym ukochanym i było jak było;)
    Od 2 lat mieszkam w De i jest jak jestxDxDxD
    Czy tam czy tu "płacę" na grę minimum konieczne jeśli mam potrzebę ale bywało i bywa z tym różnie-czasem kilka m-cy 0(zero) zakupów
    i uwierz mi-nie ma to najmniejszego związku z tym co uda się wylosować na kole:p,które mnie nie rozpieszczało i nie rozpieszcza ani gdy już cokolwiek zainwestuje ani wtedy gdy nic nie kupujęxD

    W temacie evenciku-82 wypadajki z uszaka i kilku drzewek-zatem siejemy i zbieramy,kompletujemy co się daxD
    Powodzenia Wszystkim życzę:)


    Rozdzieliłam cytat i odpowiedź:)
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 października 2019
  3. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    ja nie mam ani jednej zagrody z pomidorami i obawiam sie ze chyba ich nie zdobędę jak byly dostepne tylko w jakichs misjach :(
     
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To mam wysyłać korek?

    Na dzień dobry wypadło 89.
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Na GT spróbuj-może znajdziesz takiego naiwniaka,jak ja :D
    Pierwszy zbiór zielska zrobiony.Jeden posiłek(na dole,z prawej)zjedzony,mniam :p
     
  6. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Wysyłać. Rewelacyjnie Ci wyleciało :)
     
  7. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    Chyba będę musiała spróbować i będę się do wszystkich którzy mają kłaniać i uśmiechać :pxD - może się uda :D
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Nie da rady, masz maksa.

    Miałam tam 2 menażerie, warsztaty i chyba czubajkę.
     
  9. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    Gosia, dlaczego naiwniaka:)
    jak sie systematycznie zbiera to i 2 wystarcza:) zeby cos tam zgromadzic:)
    wolniej, ale zagroda krotko rosnie to i szybko przybywa, a jak jeszcze dasz bonus na mroczne to juz migusiem przybywa:)
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Podganiam super papu,bo coś mało ich mam...Ja w ogóle nie zaglądam zwykle na mroczne pola w czasie zwykłej pełni,to i mało co mi się tam mnoży :p
     
    magdusia668, milencia_em oraz robins71 lubią to.
  11. dora4370

    dora4370 Moguł forum

    No to już znalazłaś " naiwniaka ":D:D:D , odezwij się do mnie na G&T to dam Ci zagrodę pomidorów .
     
  12. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    a ja lubie mroczne:) tylko nie zawsze jest czas i zdarza sie zrobic jeden 2 zasiewy bo na wiecej nie ma czasu, ale dobrze ze sa wzmacniacze ze skrzyneczek to teraz przybywa szybciej:) tylko jak nie ma czasu na sianie mrocznych to takiego wzmacniacza szkoda uzyc:) bo idzie praktycznie na zmarnowanie i wiele tam tez nie mam. nawet nie wiem ile tych pomidorkow trzebai a ile ich mam. ale wzmacniacz dziala i 100% tez to z jednej zagrody sporo przybywa:)

    dasz rade tylko trzeba pamietac zbierac w miare regularnie
     
  13. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    Jak nie zapomnę to na pewno się odezwę, bo nie wiadomo teraz kiedy będzie następne G&T :p

    Jak Ty to zrobiłaś :eek: Minęło ledwo 1,5h - wow. Jakich ulepszaczy użyłaś?

    Ponownie połączyłam posty...
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 października 2019
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    z koła +100 i +1,no i kerststol,biała niewinność i Cjm...
     
  15. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    No to super Ci się udało :D Ja dopiero posiałam 2 raz :( mam cmj, ale brak super nawozu :(
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zwróć proszę uwagę na moje komentarze w Twoich postach. Proszę Cię w nich, abyś nie dodawała postów jeden pod drugim, ponieważ jest to niezgodne z Regulaminem forum. Mimo tego dalej to robisz... Bardzo proszę o większą uwagę przy uczestnictwie w dyskusji.
     
    magdusia668 lubi to.
  17. kamder

    kamder Hrabia forum

    Po 1 zbiorze wyleciało tyle korków 8).
    [​IMG]
    Najwidoczniej dobrze wylatują z 8-godzinnych roślin.
    Mam nadzieje, że wyrobie się z roślinami na czas.
     
  18. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    To chyba tylko Ty miałeś takiego farta - u mnie z 8h Mrocznego kwiatu wyleciało 71 korków. Ale ja mam miszmasz pola zagrody i drzewa, może to dlatego :( Powodzenia :)
     
  19. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry popołudniowe.Kolo dało mi szczęście w kręceniu jak nigdy 200 i 100% dodatkowo miałem 100%dla drzew i +3 dla drzew w użyciu tak że z drzew na polach pełni lecą mega ilości. Odpaliłem arcyjajecznego zajączka i kokon neonowego motyla to z 1 mrocznej fabryki kasuje 5 szt i zagrody też 5 szt oprócz upiornego świetlika bo kasuje za niego-6 szt ( użyte kadzidło ze srebrnym płomieniem dającym +1).Jak się skończą wszystkie bonusy to przerzucę się na sianie upiornych roślinek.Korków na ten moment 107.A zapomniałem sobie o wzmacniaczu żniw +2 właśnie go odpaliłem więc za wszystko będę miał jeszcze o 2 szt więcej:D
     
    Ostatnie edytowanie: 2 października 2019
  20. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    Też używam puffina, szczególnie w pracy;)
    A w temacie 101 koreczków wypadłoxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.