Opinie Wielka uczta

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 1 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Powodzenia :D

    Wypadło mi 42 sztuki korku, bez żadnych ulepszaczy typu drzewa, pnącza, bo nie posiadam - zobaczymy jak później będą wypadać :) Pochwalcie się - ile Wam wypadło na dzień dobry? ;)

    Posty połączyłam. Ponownie przypominam o zasadzie nie pisania ich bezpośrednio jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dodać, korzystaj proszę z opcji "Edytuj"
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 października 2019
  2. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    No to event rozpoczęty :) Na rozsiew posiane, a wypadajek było 71. Ciekawa jestem jak wylatywały u Was? Miałam posiany Mroczny kwiat.

    Właśnie mi wpadło na kole 100% :) Powodzenia i wszelkiej Obfitości :)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 października 2019
  3. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Witanko:)mi wypadło równe 50:)no i na kole też wpadło 200% wow, już dawno nic nie wpadło:D;)powodzonka i duzo korka:)
     
  4. rozaagata

    rozaagata Aktywny autor

    u mnie wypadajek 69 powodzenia wszystkim robiącym
     
  5. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    u mnie wypadła 65 a zasiane miałam uszak bzowy +4 kaktusy
    ale eventu nadal nie robie
     
  6. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Piffin zainstalowałam kiedyś za radą tu piszących i świetnie się spisuje
     
  7. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Postanowiłam podłubać. Wypadło 83 wypadajek. Powodzenia :)
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    54 wypadajki :( Ale za to mam prawie całe zielsko,które przewidują w Zgaduli 8) Brakuje mi zwierza ale nie wiele,to sobie dorobię...
     
  9. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    Nie robię , nie chce mi się ani spinać nad ewentem ani przerabiać farmy. Powodzenia
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    W porównianiu ze mną to masz dużo. Jak się okazuje miałam nagrobki posiane( ale to brzmi) i wypadalców całe 40:pxD
     
  11. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    U mnie większa część łąki była w drzewach i zagrodach, a na reszcie poletek mroczny kwiat i wypadło z tego 78 korków
    - jest spora szansa na jeszcze jedną sztukę za 76 godzin, gdy kaktus gromniczny dojrzeje xD:cry:xD
    - ja się chciałabym dowiedzieć, kto wymyślił dlań ten czas dojrzewania -.-
     
  12. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    na poczatek 60, ;), nie ma tak zle;),
    na farmie jeszcze pola zajete, chwilka oczekiwania na zbior, :), pozniej rozsiew, ;),
    ale mieszanina:), ale roznica z innymi ewentami;),
    Powodzenia;)
     
  13. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    u mnie 60 - drzewa, zwierza i uszak bzowy
     
  14. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    52, zagrody stały i drzewa po bokach. Na drugiej był mroczny kwiat ale z niego nic....
     
  15. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    50 sztuk z duchów i po bokach różne drzewa. Ze zbioru dyni wypadły 4 sztuki
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    zagroda pomidora była tylko w evencie czy jeszcze można ją gdzieś znaleźć?o_O Mam tylko 2 sztuki...:(
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Na pewno 2? Ja mam 3.
     
  18. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    u mnie 71. na [polach misz masz - drzewa, ogrody, menazeriea na polach duchy. 3 pomidorki mam, wszystkie z eventow jako nagrody, o ile dobrze pamietam
     
  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ja tak samo 100% 2 razy +1 dla roślin i po 1 dla zagród i warsztatów.Mimo że na kole są rzeczy potrzebne i niepotrzebne to nie mam zamiaru się denerwować raz ma się szczęście raz nie.Nie wszystko trzeba mieć od razu i ciągle w końcu to zabawa.
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jest na to prosty sposób - posiej czy postaw drzewa albo zagrody tak, aby zebrać dokładnie o 14:00 - proste? dla mnie bardzo proste
    kalkulatory Rysia i Ani i bez liczenia można sprawdzić czasy wzrostu
    event robię: jak wszystkie zresztą ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.