Opinie Wielka uczta

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 1 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dokladnie:)
    mozna byc w wielu rzeczech niezaleznym;)
     
  2. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    skrzyneczki są super , zawsze coś z nich wypada i po jakimś czasie zbiera się różności sporo :)eventu nie robię bo mam inne plany ale nie można ciągle na wszystko narzekać .chcę to robię a nie to nie ... ot i cała filozofia . nie mam planów strategicznych na farmę a grę traktuję jako odskocznię od codzienności a nie sens życia .:p
     
  3. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    y

    Tak jak piszesz, zawsze sie znajdzie ktos kto bedzie marudzil, ja np moge ze mi znowu mrowek nie dalo :D
    Co do skrzynek to sam wiem ze warto, kolo mi dalo jakis czas temu tyle zjezdzalni ze nawozu nie musze kupowac. Poza tym sadze, ze znow sie rozpisali w poradniku i nie bedzie tak zle.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    odnosnie przygotowan do eventu...:)
    [​IMG]
    przy okazji uzupelnie porzadnie zapasy sn....
    [​IMG]
     
  5. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Masz jakąś taktykę jak trafiać najlepsze nagrody te na samym szczycie? Może jakiś magiczny sposób kiedy to koło zatrzymać? :p
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  7. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Tak Was czytam i czytam i chyba jednak będę robić ten event :p
    Nigdy, ale to nigdy nie udało mi się zrobić eventu do końca, żeby otrzymać pnącze :oops: i raczej tym razem też nie liczę na cud, ale zrobię tyle i dam radę, co mi tam ;)

    Widziałam, przeczytałam i już kiedyś próbowałam... nic z tego, niestety :( Szczęście musi być i nic więcej widzę ;)


    Twoje posty połączyłam. Pamiętaj proszę, że na forum nie można ich dodawać bezpośrednio pod sobą. Warto zapoznać się z >>tym poradnikiem<<, a >>TU<< można poćwiczyć.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 października 2019
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    szczescia tez nie wykluczam:);)
     
  9. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Zachęcona Twoim fartem też poszłam na Koło ale... szkoda gadać. Chyba zacznę prośbami nękać Olimp, by mi dano lepszy model , bo ten już do niczego - całkiem straciło...potencjał i strzałeczka zamiast w górę, to w dół opada niemal przy każdym kręceniu :cry: Rzadko kiedy osiągnie pozycję godz. 10 czy 14 - a już cudem jest gdy uda jej się wznieść na pozycję 11 czy 13 (1)
    Na co mi taka mizerota , co nie daje rady sprostać swemu zadaniu -.- i moim oczekiwaniom :p
    -Fakt , że może to nie samo Koło a Fortuna, która zwie się także Losowością, tak po macoszemu mnie traktuje :music:
    Trudno - w ramach przygotowań chiutnej sobie rzucę w sloty i ... nie licząc na fart żaden zabiorę się do roboty
    - mrocznych roślinek trochę muszę dosiać z tych, o których w Zgaduli piszecie - akurat będą na te korki :)
     
  10. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    No dobra taktyka,a ja mam swoją.Czasem dostaje co chcę.Ja kręcę kołem dopiero wtedy jak jest mi to potrzebne,czyli jak wyliczę że chyba brak będzie rośliny i to nie ważne na jakim etapie eventu jestem.Jeśli nie trafię to no cóż, sieje na noc i wstawaj babo krowy doić o 5 rano,zbieram na komórce i spie dalej :) A robię każdy event,a nie skończyłam tylko jednego,ale pnącze było.I taka konkluzja....nie muszę kończyć eventu w pierwszy czy drugi dzień jego trwania.Powiem szczerze, że ja bym się już nudziła jak by nie było eventu :) Mnie gra daje trening myślenia i planowania.Tak ja podchodzę do gry i chociażby nie wiem jak coś źle szło zawsze myślę pozytywnie,w relu też.Tak że to co tu dostajesz to masz do gry, a nie do życia prywatnego.Mrówek też nie dostałam,ale myślę ze wcześniej czy później będę mieć,a co mi tam :) Pozdrawiam i życzę optymistycznego spojrzenia na grę i oczywiście z humorkiem :)Miłego dnia
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Twoje podejscie tylko potwierdza moje rozumowanie....:)..szczesciu trzeba pomagac..a jak to zrobic? krecic wtedy,gdy wiekszosc jest zajeta innymi sprawami;)
     
  12. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    To teraz pytanie, jak wchodzisz przez komorke, czasami mi tego brakuje szczegolnie przy krotkich roslinkach
     
    magdusia668 i milencia_em lubią to.
  13. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Jeżeli koło oferuje nagrody <ciach> to żadna pora nie ma znaczenia, ani tym bardziej kto co robi i o której godzinie. No chyba, że koło w De oferuje lepsze nagrody i jest tam lepiej ustawione, bo gracze płacą więcej i dają lepiej zarobić BP.


    Proszę nie umieszczać w postach wulgaryzmów - również pisanych w skrócie.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 października 2019
    magdusia668 i -norbijas- lubią to.
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    xDxD
    kolejny mit.....
    mieszkam w Polsce:)


    Cytat edytowałam analogicznie jak oryginał
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 października 2019
  15. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    probowalam krecic nawet o 2-ej w nocy, jak wiekszosc spi:), niestety, :sleepy:,
    teraz krece rano jak pozbieram pnacze, zbieram skrzynki i biore sie za kolo;), czasami bonusik wpadnie na roslinki albo zwierzatka;)
    nastepnie zbieram itemy, tam tez czasami "bogactwo":) sie trafi, w sam raz na zbior z pol;)
    ale przeciez ta nasza farma, to samo bogactwo, i fajna spokojna rozrywka, ;), nie musimy szukac wiecej;)
    ale to tylko moje zdanie;)
     
  16. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    evencik robie, bo jakby inaczej:)
    moje kolo tez raczej z tych co oferuje nagrody z dolnej skali, dzisiaj jakies pol h temu wykrecilam jedne i drugie do zera. owszem widzialam procenty, ale raczej nie na plony. poszlam do skladziku po ich nowy zapas i .... mam 100% na 24h. super, bedzie latwiej:)
    mroczne misje zrobione wszystkie. zostalo tylko do ukonczenia ogrody i manufaktury, a i jeszcze grzybowy tez przydaloby sie zakonczyc, bo kilka zadan nie zrobionych:) pelnia dluga to przy okazji eventu na jednym polu bedzie rosla reszta.
    powodzenia farmery i niech Wam mroczne pola nie zaluja wypadajek:)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witam.A ja sobie przed chwilką wykręciłam +100 i +1 :music::music::music::music: Jakoś z % poleci...:p
     
  18. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    farciara ;)
     
  19. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Ja takze i sie nie kfale :D Jednak jak nasza Modka pisala eventy powinny sie wczesniej zacznac bo nie cierpie czekac majac wszystko przygotowane :x
     
  20. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    trzeba sobie na smartfonie zainstalowac aplikacje puffin i smigasz po polach w dowolnej chwili i miejscu.
    ale tu juz bez kombajnu to cienko:(.

    no juz za chwileczke poznamy chojnosc mrocznosci:
     
    robins71 i milencia_em lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.