Opinie Wielka uczta

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 1 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To może podam Ci w pigułce:

    1. Na jednej łące -Głównej farmie siejemy 11.030 trzepączki.
    2. Na Wyspie - Plantacja i Las Tropikalny siejemy 20.300 sólbulwy.
    3. Na głównym polu Pełni zbieramy z wszystkiego 966 wypadajek - odświętny korek (otrzymujemy go również od sąsiadów, znajomych i z drzewa magicznego).
    4. w młynie robimy:
    - 24 szt. kolby stożkowe
    - 1 szt. zielona maź
    - 1 szt. słoik na ciasteczka
    - 1 szt. bawarska bułka

    5. Jak już wszystko wysiejesz, ukręcisz w młynie i oddasz do zadań, to na samym końcu oddasz 20 jajek i będziesz mieć pnącze.
    Powodzenia :)
     
  2. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Witam,
    A ja tak myślę i myślę i .... chyba tym razem podziękuję :p
    Zrobię zapasy, bo wszędzie straszne braki :( Wykorzystam, że pełnia będzie przez cały miesiąc i zamiast eventów, będę robiła misje, bo póki co nie zrobiłam jeszcze ani jednej :eek::(
    Trzymam kciuki za wszystkich robiących i jak ktoś będzie potrzebował wypadajki to niech śmiało pisze - będę wysyłać :D
     
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Ejj, to jest tylko na pozór pokręcone, a w rzeczywistości dość proste :) trzy łąki, dwie rośliny i Pełnia , gdzie też można dopasować roślinkę do ewentówki, by te wypadajki zebrać - ot chociażby Duchy :music:a na noc tą najdłuższą .
    A ewenty... no z ewentami jak z dziećmi; jedno spokojne i mało absorbujące, bo potrafi samo się zabawić, wystarczy nakarmić i nie koniecznie o określonej porze , bo cierpliwie poczeka godzinkę, czy nawet dłużej
    a inne nie dość , że trzeba ciągle mieć na oku, to jeszcze i oczy dookoła głowy, by upilnować - a jak się opóźni miska lub butelka o choćby kwadrans, to wrzask na całą chałupę :pxD:cry:
    Ha - już wczoraj poczytałam i to kilka razy, by mieć pewność , że dostęp do Pełni będzie dłuższy niż zazwyczaj
    - dziś doczytałam , że będzie otwarta cały miesiąc - dla mnie to istny Raj :inlove:
    być może wkrótce się okaże, że wraz z tym Rajem także ,,Piekło,, się otworzy, ale co tam
    - kto nie zechce ten wstępować doń nie musi :p;)- tak więc zobaczymy co to za atrakcje weekendowe nam zaserwuje nasz Olimp i czy warto poświęcić im czas .
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Eventu nie robię. Pora odrobić straty w SG i jak się uda zrobić trochę misji "Grzybowy las".
     
  5. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Podrasowali by pnącze dodając skrzynię drzew lub zagród albo coś lub dodali jako nagrodę mrówki lub manty to wtedy Wielka Uczta była by ekscytująca :p;)
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A w jaki sposób jedno z drugim koliduje, bo nie bardzo rozumiem...?
    Widocznie czytam jakiś inny poradnik do eventu.

    Oczywiście eventu nie robię, jak zwykle.
    Ale pomysł całkiem zacny, więc chwalę...
    ... i jeszcze chwalę trzepączki, fajna nazwa.
    A tak dopytam: w liczbie pojedynczej to będzie trzepączek jak pączek, czy trzepączka jak trzepaczka...?
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    hm,,czytam inaczej poradnik,,ogólnie się zgadzam,,,,tylko 2 zielone mazie,,2 słoiki,,2 bułki i 60 jaj widzę:cry:xD:oops::(obym była w błędzie i żle odczytała:(-.-
     
  8. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Cudownie ujęte kalinko głównie w temacie dziecixD-już ja coś o tym wiem;)

    tak pięknie podana ta pigułeczka na talerzyku,że aż chce się robić ten evencik :)
    Tu - jak zawsze wspaniałe rymy
    Naszej kochanej,mądrej kaliny:inlove:
    Oczywiście robię xD
    Misji pełniowych mam do skończenia 5,to może i coś jeszcze uda się nasiać;)
     
  9. maudisol

    maudisol Okazjonalny autor

    tu chodzi nie o ilość zadań do zrobienia np. zadania 4,7 odblokowują zadanie A gdzie trzeba oddać 1 szt mazi. Zadania są 4: A- 1szt maż, B- 1 szt słoik, C - 1 szt bułka i D - 20 jaj
     
  10. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Niepotrzebnie tak pokręcony/pogmatwany/, nagrody kiepskie, coraz bardziej udziwnione te eventy, można poleżeć.
     
  11. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    dzięki,:inlove::music:,to mam wyjaśnione,,uff
     
  12. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;),
    ewent, hmm, jak ewent,:), ale ten jakis pomieszanyxD,
    cos da sie zrobic, nie ma co, a jak poleci;), hmm, okaze sie "w praniu",
    ten miesiac jakis taki mroczny:), ale dobrze, jakas zmiana:), roslinek i zwierzatek z pelni mozna nadrobic,;),
    a teraz lece poczytac poradnikxD, zerknelam tylko na obrazkixD,
    Pozdrawiam, milego dzionka, usmiechu i slonka, ;),
    u mnie pada:), ale susza, to woda potrzebna

    juz widze, do wygrania item "Frytole"xDxDxD, postawie na srodku polaxD,
    jak mi sie uda go zdobyc;)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 października 2019
  13. Mery54

    Mery54 Młodszy ekspert

    Jak to jest z tą pełnią ,jest napisane pola pełni księżyca a nie pole .Pola pelni są 2 a trzecie pole to las grzybowy
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. zefirek55

    zefirek55 Aktywny autor

    juz widze, do wygrania item "Frytole"xDxDxD, postawie na srodku polaxD,
    jak mi sie uda go zdobyc;)
    ..................................................................


    Świetny pomysłxDxD powodzenia:);)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 października 2019
    Frytka2012 i krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W niczym nie przeszkadza. Po prostu nagrody mi się nie podobają za tyle pracy. Czytaj kolejne posty jak masz jakieś "ale", proszę.
     
  16. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Witam wszystkich :D
    Najprawdopodobniej będę robić, trochę rzeczywiście pokręcony ten event, ale da się ogarnąć :cry: szczególnie po "Pigułce" Bacowej - piękne dzięki :D Trzy nowe itemy do Nawiedzonego Domu to jak dla mnie, duży plus. A pnącze jest do zebrania 2x na dobę, więc skrzyneczek przybędzie. Powodzenia dla wszystkich walczących :D:D
     
  17. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    U mnie pełniowych do skończenia jeszcze 15 - w tym 3 dziewice :p
    i hodowla wron nie odblokowana - ale do niej tylko jednej roślinki ciut brakuje, więc jutro wieczorkiem odblokuję
    - mam nadzieję że na koniec października sporo z tej 15-stki ubędzie
    No już się tej pełni doczekać nie mogę - szkoda, że nie dali od dziś :)
    No jak to - nie robisz :oops:
    to z kim ja pójdę od jutra w zawody - już sobie chęci na rywalizację narobiłam a Ty tak po prostu... nie robisz
    - a jak Ci Domagały ,,Weź...,, w moim wydaniu zadedykuję, to dasz się namówić na robienie :music:
    - może inni też zechcą dołączyć :p;)
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie mam żadnych "ale", cudze decyzje eventowe ani mnie ziębią, ani grzeją.
    Po prostu się zdziwiłam, że dla ciebie to jest "albo-albo", zwłaszcza z tymi misjami pełniowymi.

    Tyle pracy, hmm.
    No fakt, za tyle pracy to powinni Maybacha dawać.
    Kolejnych postów postaram się unikać, jak zwykle zresztą 8)xD
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    "Pola pełni księżyca" to nazwa głównej łąki strefy pełni księżyca:
    pola.PNG

    Żeby uniknąć nieporozumień dodatkowo pod tabelką dopisano, że z Grzybowego lasu wypadajek nie otrzymamy. Trzeci obszar w strefie pełni to Nawiedzony dom.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jakiego Maybachao_O Wystarczyłyby np. florki z pnącza czy inne magiczne drzewa a najlepiej to gwarancję nowościxD Ewentualnie zgodziłbym się jak by było z 1000 PD z pnącza lub ulepszonych itemów co najmniej:p Poza tym chwilowo mam przesyt eventów.. Zwłaszcza po tym ostatnim, gdzie zostało mi ledwo 6 imprezówek a nic ciekawego nie wpadło.
    Nie, nie dam. I jak to z kim.. Danusię masz, Magdalenę, może Marzena z Anhedreą też się dołącząxD A ja sobie porobię "Grzybowy las", bo strasznie dużo mi tam zostało do zrobienia a na 2 łąkach to zawsze szybciej.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.