Opinie Wielka uczta

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 1 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    Kochani dziękuję za odzew korki mnie zasypały:Dteraz już spoko:)chyba panika mnie zżarła;)przecież do końca jeszcze sporo czasu a ja jutro skończę ten event:)pozdrawiam farmerską brać:p
     
  2. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    jeszcze tylko 3000 tej bulwy cos ..... i 500 dziwnej trzepaczki i bedzie koniec......................;):p:D
    mam czas i spokojnie doczlapie do mety mimo opoznionego startu w tym evencie. zadnego bonusu typu - 100 % lub 200% nie udalo sie wykrecic..............:cry::cry::cry: 3 x xDudalo sie zrobic + 1 do zbiorow. szkoda bo byloby szybciej...;)
     
  3. rzucha4

    rzucha4 Aktywny autor

    a mi brakuje 11000 bulwy ale się jakoś nie skręcam bo pnącze słabe, a mi szkoda sn używać, jak się widzi, że do kolejnego poziomu brakuje ok 700mln pd to się zwyczajnie nie opłaca
     
  4. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Zrobione co chciałem, imprezowe i skrzynie bonusów moje. Jeszcze itemy zgarnę, roślin mam akurat, to na strefę pełni pójdą one
    Skrzynie dały mi 2x 100% wszystko, 100% warsztaty (wolałbym zagrody) i 100% pd (dobrze, że na farmę, mam tam item dający 1.200.000pd)
     
  5. maudisol

    maudisol Okazjonalny autor

    spokojnie skończyłam sobie wczoraj koło południa, ale to tylko dzięki bonusom z koła ;):p
     
  6. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    A ja uważam, że warto zbierać każde choćby 10% PD, bo z czego zrobisz te 700 mln jeśli nie z bonusów? I dlatego ten event zrobiłam, a do tego jeszcze skrzyneczki i to co 10h:D
     
    Ostatnie edytowanie: 7 października 2019
  7. matthero

    matthero Weteran forum

    Pnącze zdobyte dobę przed końcem! Powodzenia walczącym! :inlove:
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    53klasa, do próśb o wypadajki służy nam ten wątek >>klik<<. Tutaj Twój post usunęłam.

    ***
    Za 2 godziny zbiorę ostatnie zielsko i będzie po evencie :)
     
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    gratuluję,Tobie i sobie,,bo też tak mam,,Powodzenia walczącym:inlove:
     
  10. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Mnie tez udalo sie skonczyc przed czasem i to bez zadnego bonusa z kola.. bo ono mnie okropnie nie lubi i omija szerokim lukiem.Powodzenia tym co jeszcze walcza ...dacie rade .Milego popoludnia wszystkim zycze
     
  11. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Walczę do końca i nawet dzisiaj wstałam o 5 rano, żeby zebrac i posiac xD:p Wyliczylam sobie, ze jak regularnie bede zbierac i siac to jutro o 11 ostatni zbior i pnacze bedzie moje :inlove: Jakby sie udalo to bylby to pierwszy event od paru lat, ktory udaloby mi sie zrobic w calosci :D Trzymajcie kciuki ;)
     
  12. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    gratki dla ciebie zoneczko farmowa moja .......................:inlove: i ja tez juz skonczylem bez pomocy losu szczescia.............>:(
    tak jak pisalem wczesniej bonusy 100 % czy 200 % omijaja mnie szeeeeeeeeeeeeeerokim luuuuuuukiem..........;):p:cry:
     
  13. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    Czy u Was też brak lodówki frankensteina
     
    izabell2468 lubi to.
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Marianka2011, wiesz o tym, że Lodówkę Frankensteina można postawić tylko na łąkach Bahamaramy i w Nawiedzonym domu, prawda?
     
  15. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    ale ja jej nigdzie nie mam
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli skończyłaś zadanie, w którym ten item jest nagrodą i po odświeżeniu gry nadal nie możesz jej znaleźć (będąc na łąkach, które powyżej wskazałam), pozostaje kontakt z >>Pomoc techniczną<<.
     
  17. aisunel

    aisunel Generał forum

    Impreze zamykam na 6 imprezowych,galazka idzie w nie pamiec.to nie moja wina,tylko kolek:)
     
    hlnrys lubi to.
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Wejdź w Strefie Pełni na Nawiedzony Dom i powinnaś ją mieć w dekoracjach .
     
  19. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    W końcu znalazłam swoją lodowkę-dzięki
     
    aleksandra lubi to.
  20. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Ja dostałam, mam ją.
     
    robins71 i aleksandra lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.