Opinie Wielka uczta

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 1 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Dzięki temu (10h) to i skrzynek będzie 2x więcej :)
     
  2. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem

    Hura i już pokończone wszystko , dzięki :) Powodzenia walczącym,jak coś pisać pomogę wypadajką,Jutro fajnej niedzieli
     
  3. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    To wszystko może i była by racja ale jak masz 680 000 000 PD do następnego poziomu te 10 % niczego nie zmienia, mam drzewa co dają te Supery SN,Zosie 10000 sg co za to kupisz, imprezowych wejściówek mam około 5-7 dziennie. Gwiazdek mam 2174, bananów 2300. Więc event typowo odpuszczam, dla tej skrzyni jak dla mnie nie warto.
     
    gretag, robins71 oraz krasnoludek10 lubią to.
  4. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Wczoraj późnym wieczorem skończyłam i ja xDxD Niektóre potrawy na tym stole przyprawiały mnie już o dreszcze. Za żadne skarby nie chciałabym zasiąść do tej uczty:wuerg::wuerg::wuerg:
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jeszcze 500 zielska ,2 kolby i koniec...;)
     
  6. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    witam a mi korka brakuje :cry:sąsiedzi pomocy:cry:nie wiem co się stało :eek:jasiek z drzewa zlazł czy co?;)
     
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    pomożemy:)
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A czy potrzebujący i ofiarodawcy pamiętają, że mamy specjalny wątek "wypadajkowy"? >>klik<<
     
  9. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No to skończone. Teraz czekam na mroczną oprawę farmy. Lubię:)
     
  11. matthero

    matthero Weteran forum

    1600 trzepączki i 3700 sólbulwy brakuje do końca, spokojnie zdążę, jeszcze 44h do końca, Ci co skończyli pewnie korzystali z bonusów, ja ich nie mam.
     
  12. alexander56

    alexander56 Generał forum

    ja tam nie wiem jak inni farmerzy bo ja bez bonusów rano na luzie zaliczyłem zarówno event jak i I - misje czasową . miłego niedzielnego popołudnia życzę wszystkim farmerom ;):D
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ci co skończyli nie korzystali z bonusów( przynajmniej nie ja) Korzystali z czego innego8)
     
  14. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Event ukończony, pnącze jest :) I jak to zwykle w życiu bywa, przygotowania trwały dłużej, niż sama uczta ;)
    Miłego niedzielnego wieczoru :D
     
  15. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    A ja za 3 godzinki dopiero do stołu zasiądę :) - i będę się delektować , przymykając oko na wkładkę do pomidorowej i na móżdżek, który na surowo nie wygląda zbyt apetycznie :wuerg:- a można było go zaserwować w lepszym wydaniu :p
    Skorzystałam z jednego 100%, którym wczoraj mnie Fortuna obdarzyła łaskawie, ale siałam na małych polach , tylko z wodą , bez używania SN - bo mi szkoda uszczuplać jego zapasy - no i na obecny zasiew trzepączki dałam 42 śmigiełka Zośki,
    by już nie dosiewać kolejnego :)
    edycja:
    dopiero teraz rozkminiłam skąd się ta wkładka wzięła - purpurowy wybałusznik pełzający xD
    ale móżdżek to chyba... z przyszłości :music:
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2019
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Uczta zakończona przed chwilką8).
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  18. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    gratulacje Tym co skończyli,,sąsiadka G jesteś Wielka,,a mnie brakuje 3 tys 700 sólbulw ,echxD:cry:-.-
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie wielka uczta wreszcie gotowa, bonus plus 1 był jeden i dla równowagi 1 mój grzeszek.;)xD

    [​IMG]
     
  20. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Przed ucztą zawsze trzeba się "urobić po łokcie":cry: Dasz radę :)Życzę Ci jakiegoś bonusiku na tą końcówkę :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.