Opinie Wielka uczta III i Pełnia Księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Witam otóż z 3 łąk (hortensji,iksory i rosiczki ) wyleciało 309 wylotek więc fajnie zapas jest hehe ;) posiane na dużych czekamy na zwiększenie ilości roślinek :) Powodzenia wszystkim i każdemu z osobna życzę pnącza albo najlepiej całości :)
     
  2. ShaGGy778

    ShaGGy778 Analityk forum

    Nie jest tak źle z tymi wypadajkami :) fioletowe chili posiane, miałem robić na spokojnie na pieszo, ale zakręciłem skromnie 2 razy kołem i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu wypadło +200% do żniw xD no i trzeba będzie chlapnąć kropelkami, żeby trochę ten bonus wykorzystać :p
     
  3. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Samo się zrobi z ewentowki
     
  4. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    co źle zrobiłam, bo nie mogę oddać mleka na fioletowe papryczki?
    Uzupełnienie ilość mleka mam i nie mogę oddać bo nie wyświetla się "wstaw"
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2023
  5. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mleka nie oddajemy na roślinki,z planszy weż łyżkę,na fioletowej ścieżce
     
  6. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a gdzie szukać tej łyżeczki? Pewnie jestem już za stara na farmę i nie czaję!!!!
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Z FAQ:
    [​IMG]

    Na planszy znajdują się 3 krótkie "ścieżki", na każdej oddaje się inną roślinę eventową.

    Zaczynacie od dowolnej z tych ścieżek, czyli od pola 1, 6 lub 11, oddając w pierwszym kroku 1 Łyżkę, którą każdy Gracz otrzyma wraz ze startem eventu. W zamian otrzymacie papryczki umożliwiające produkcję w młynie początkowych roślin wymaganych na danej ścieżce.
    https://board-pl.farmerama.com/threads/wielka-uczta-iii.90789/
     
  8. Tiger_Lily

    Tiger_Lily Moguł forum

    "Zaczynacie od dowolnej z tych ścieżek, czyli od pola 1, 6 lub 11, oddając w pierwszym kroku 1 Łyżkę, którą każdy Gracz otrzyma wraz ze startem eventu. W zamian otrzymacie papryczki umożliwiające produkcję w młynie początkowych roślin wymaganych na danej ścieżce.

    Przejście do kolejnej ścieżki będzie możliwe dopiero po zdobyciu nowej Łyżki - nagroda w 4 kroku każdej ze ścieżek."

    Wszystko opisane w FAQ eventowym :)
     
  9. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Cytat z poradnika : Na planszy znajdują się 3 krótkie "ścieżki", na każdej oddaje się inną roślinę eventową.

    Zaczynacie od dowolnej z tych ścieżek, czyli od pola 1, 6 lub 11, oddając w pierwszym kroku 1 Łyżkę, którą każdy Gracz otrzyma wraz ze startem eventu. W zamian otrzymacie papryczki umożliwiające produkcję w młynie początkowych roślin wyma
     
  10. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Uwaga moja wina, bo źle się zapytałam, bo odkryłam fioletowe paryczki, mam przypisane alenie mam w młynie czyli nie mogę produkować sosu.
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    pełnia zrobiona ale na butelki muszę czekać -.- żeby dalej ruszyć...
     
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    U mnie Bahama odhaczona i też czekam na butelkę...
     
  13. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Już rozwiązał się problem, źle patrzyłam w młynie bo nie widziałam papryczek i dlatego się złościłam.
    Dzięki Wszystkim za pomoc.
     
  14. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    czyli na każdą roślinę mam pięć godzin bo i tak wcześniej nie dostanę butelek do produkcji następnej roślinki spokojnie ogarnę do 19 żółtą a później wezmę się za zieloną na koniec zostanie fioletowa
     
  15. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Dopiero czekam na pierwszy zbór fioletowego sosu chili. Ewent powoli się zrobi w całości.
     
  16. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    337 szklanek na start o_Ochwilo trwaj
     
  17. siwa697

    siwa697 Okazjonalny autor

    No to czekamy na butelki.
     
  18. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Ale super event dali i świetne nagrody. Teraz dużo czasu w domku przed sesją to się zrobi jak najbardziej. Wszystkim powodzenia. :)
     
  19. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Czekam na butelkę - wyspa zrobiona .. Przelogowanie nie pomaga tzn ,że mam czekać 5 h na otrzymanie butelki? Jadę w Alpy ... hihi
     
  20. -becik77-

    -becik77- Forumowy żółtodziób

    A skąd wziąć puste butelki?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.