Opinie Wielka uczta III i Pełnia Księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. incasent

    incasent Ambasador forum

    Na wszystkich polach eventowych wypadajki będą z upraw i drzew.
     
  2. Montwa

    Montwa Mistrz forum

    A co to??? xD
    Jest event a wśród nagród nie ma Piccolo??? xDxD

    No to trzeba w końcu brać się do roboty... xDxDxD
     
  3. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Po trzech eventach na hamaku pora z niego zejść, zakasać rękawy i zabrać się do roboty. Robię.
     
  4. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    czas na event mam jutro od 16ej do 4 rano w czwartek i od poniedziałku od 19ej do wtorku do 22 ej. Oczywiście z przerwą na pracę we wtorek do 16ej. Hmmmm....koło nigdy nie daje mi bonusów, SN mam ...... zdążę w mocno okrojonym czasie ?? jak myślicie ?
    PS. był ktoś w Turcji i doradzi jak tam z internetem ? Czasu będę miała dużo ale ....nie wiem czy internet będzie działał....jakby ktoś miał sprawdzone info, to proszę o sówkę
     
  5. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Szklanki mleka lecą i z drzew i upraw
     
  6. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    I z 4 pól, czyli główna łąka, plantacja, pola pełni księżyca. Oby tylko nie wypadało jak chwytak do piór.
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Z 3 pól.

    "Przypominamy, że Pola pełni księżyca to główna łąka Świata Pełni, nie obejmuje Grzybowego lasu."
     
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Niezależnie jaki jest powód takiej decyzji BP, aby dać 3 floreny co 2-3 dni mus robić taki event ;).
    Narzekać będziemy, jak wprowadzą aktualizację Alp :pxD.
     
  9. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Koniec eventowego leniuchowania :)
    Robię :D:p;)
     
  10. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Dzisiaj zakończyłem event w księgarni i dostałem zagrodę z Hienami xDxDxD a jutro nowy evencik ;) zero odpoczynku ;)
     
  11. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Oj czas sie brac do roboty :) :)
    Wreszcie event, do ktorego z ochota podejde. Jesli czegos nie pomieszali, to zapowiada sie naprawde ciekawie.
    Oby tylko wylotki nie byly jak "bialek kruki", bo ja i tak zawsze mam z nimi problem.
     
  12. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Przypadkiem, znienacka, jutro sprzedają Cytrynowego Jasia
     
  13. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    To pewnie jednak będzie problem z wypadajkami xD
    ...ale od czego jest kasztanek w razie W
     
  14. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Dzieki-nie zauwazylam a mam tego typa w ilosci 1 sztuki plus ten na drzewie :)

    nawet tak nie mow, bo jeszcze sie spelni ;)
    Jak ma byc problem z wypadajkami to u mnie nic nie bedzie lecialo... :(
     
  15. diorina

    diorina Komisarz forum

    Jeżeli mleko będzie do uzyskania z głównej łąki to wylotki przestają być problemem ..... z użyciem kasztanka, jednosekundówek i niestety zielonych kropelek;)
     
  16. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Wypadajek trza 455 / Czas eventu 152godz = 2.993 (3) wypadajki na godz z 3 pól. Jeżeli z 24godz Carnegi wyleci mniej niż 24 tzn ze latwo nie bedzie.
     
  17. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Ewidentnie event i wyprzedaż John'ego mają ze sobą jakiś związek :( w końcu musi być jakiś haczyk eventowy... ale mam nadzieję, że mimo wszystko nie będzie tak źle.
     
  18. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    W czystej teorii - najlepiej (jak dla mnie) zacząć od Fioletu.
    Kombajn brzmi bardzo kusząco po staniu tyle godzin na drabinie w bibliotece.
    Ciekawe tylko czy będzie to sam kombajn, czy reszta pomocników - siewnik, stajenny, budowniczy będą w komplecie?
    W stodole mam wzmacniacz żniw podczas pełni księżyca i jakoś mi się kojarzy, że ten bonus działał na rośliny eventowe - ktoś, coś wie w tym temacie? On chyba nie zajmował slotu... Ach ta moja kurza pamięć...
    Następnie na Plantację - super paszy nigdy dość, a na sam koniec Główna.
    Kłopot zapewne będzie z mlekiem, ale nie ma co zapeszać.
     
  19. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    wzmacniacz żniw podczas pełni księżyca +2 - nie zajmuje slotu, ale też nie działa na rośliny eventowe. Działa na wszystko ze świata pełni: rośliny, drzewa, zagrody i warsztaty.
     
  20. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    miałam odpoczywać a tu znowu do roboty :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.