Opinie Wielka uczta II oraz Pełnia Księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 25 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dopiero zrobiłam rozsiew. Czasu coraz mniej na grę. Wszystko w biegu.. ale dam radę :) Event tym razem dość łatwy w wykonaniu :)
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wylotki w komplecie,zaczęłam od wyspy jutro prawdopodobnie farma a na koniec mroki;)
     
  3. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    Koło mi dało 200%/12h , pomyślałam szybko pójdzie a tu lipa , zieloną wysiałam i muszę czekać na następne puste butelki żeby ukręcić kolejną roślinkę . Korzyść z bonusu taka że mam już wolną główną łąkę i mogę spokojnie siać do misji .
     
  4. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Potwierdzam, wypadajki w tym evencie nie będą problemem, u mnie co prawda dużo mniej, ale ilość 369 szklanek łącznie po jednym zbiorze to też niezły wynik, zwłaszcza, że do kompletu wszystkich szklanek zostało tylko 78, ja tradycyjnie zaczęłam również od fioletowej.
    Wystarczy szybko, czyli przy pomocy SN oraz SNZ rozmnożyć posianą już roślinę i nie trzeba czekać 5 godzin na następną produkcję, do tego czasu będzie już odpowiednia ilość rośliny do obsiania wszystkich pól.
    Edit:
    Oczywiście opacznie zrozumiałam wypowiedź, tak do wysiewania rośliny kolejnego koloru konieczne są puste butelki, sorry.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2022
    Aisha1969 lubi to.
  5. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    oj nie rozumiem,,trzeba czekać przecież:p
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Niestety aby siać następną roślinę potrzebne są puste butelki, które dopisywane są co 5 godzin.:)
    Jeżeli mamy bonusy z koła czy z paska, to można sobie pomóc nie zużywając 5 szt. do rozsiania tylko np. 2 lub 3 szt.:)
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    na farmie już koniec siania,za 50 min koniec na wyspie i zostaje jeszcze pełnia,wypadalce już w nadmiarze 8)
     
  8. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    no właśnie nie pomyślałam o tym , bo mogłam zostawić ze dwie butelki i miałabym na rozsiew na plantacji , ale co tam za pół godziny powinno mi dopisać więc jeszcze cos bonusu wykorzystam .
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no to rozsiew na pełni,za 40 min zbiór i przechodze na małe pola ;)
     
  10. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    [​IMG]

    długie skończone ,teraz rozsiewam zielony sos :),a mroczne zostawiam na deser :D
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    event przeszedł do historii :)

    [​IMG]
     
  12. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    no ja pierwszy talerzyk odkryłam wyspowy,,,ech,wstyd;)
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Olu :) jaki wstyd? Wielka uczta dopiero się rozpoczęła i nie wymaga pośpiechu, jeszcze 134 godz. eventu przed nami.:)
    Może te kupony, pasza czy farmarki kuszą aby ich jak najwięcej uzbierać, ale nie są to ilości, które mobilizowałyby do użycia nadmiernych ilości SN.
    * * *
    Sama staram się grać w miarę ekonomicznie, akurat przy tym evencie bardziej zależy mi na czasie, tzn. skończyć event i nie myśleć o farmie.:) Dlatego Wyspę już skończyłam, Pełnię zaraz skończę i rozsieję na Farmie, aby posiać na super polach.:)
     
  14. incasent

    incasent Ambasador forum

    Jestem na identycznym etapie ;]
    Tak jak pisał Ryś, .... kompletnie nie rozumiem tego stopniowania - średni/trudny...
    Ten event jest wyjątkowo łatwy, od ilości roślin, po ilość "wylotek" które już mam ponad stan :)
    Życzę wszystkim przyjemnego +1 ;]
    -------------------------------------------------------
    I dodatkowo specjalne życzenia dla wszystkich Mam :). Wszystkie jesteście najlepsze na świecie :)

    Miłego!
     
  15. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja zaczęłam od fioletowych i tak sobie je sieję jeszcze dwa zbiory a później posieję zielone na koniec żółte bez pośpiechu jest jeszcze dużo czasu
     
  16. -troll-

    -troll- Wszystkowiedząca wyrocznia

    I tego się trzymajmy :)
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Pnącze odpaliłam, sianka mam 8 szt. z małego pola, bo bonusy jeszcze działają - tylko nie ma czasu na zbiory.
    * * *
    Pewnie zwróciliście uwagę na to, że łyżka wpada ze skrzyń III, VI i IX, które dostajemy w przedostatnim zadaniu - tzn., że możemy kończyć sianie do ostatniego zadania i jednocześnie rozsiewać następną roślinę. :)
    Ja niestety raz czekałam aż wysieję całość.xD:cry:
    * * *
    Powodzenia, ja już mogę odpoczywać, słoneczko świeci - idę na spacer.:)
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Pewnie, że zwróciliśmy.
    Przecież czytamy poradniki dokładnie, od dechy do dechy.
    xD:cry:xD
    ********************************
    Ja załapałem rano przy ustawianiu paszy.
    Dobrze przypasowało, rozsiewam na głównej i pomału kończę na pełni.
    Dzięki temu ewent okazuje się jeszcze łatwiejszy, wręcz banalny.
    Najdalej pojutrze chyba nie będzie nikogo, kto by o nim pamiętał.
    Zostanie ewentualna czasówka ze zbieraniem nagród z pól bonusowych.
     
  19. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    rozsiewam ostatnią eventówkę w kolorze fiuletowym :D
     
  20. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja mam już weekend.Koniec eventu.xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.