Opinie Wielka ucieczka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Niestety, ale trudno przewidzieć co nam twórcy gry w przyszłości zafundują, a lubią te eventy z gierkami powtarzać... "cyklicznie-okresowo" -.-. Też już mam przesyt labiryntów, mimo, że na samym początku się nawet fajnie robi. Ale tłuc kilkadziesiąt razy to samo, to już :wuerg:. Wolałabym z 10 gier z szukaniem dużej liczby przedmiotów, niż mordęgę z taką ilością jak była teraz.

    Chyba nie mam żadnego patentu, szczególnie jak już się zrobi tych gierek więcej, to człowiek klika byle się doklikać. Dziś rano udało mi się dobrnąć do tych 75... tylko zapomniałam dodać, że ja mam jeszcze, jak je nazywam, "forumowe" konto do obrobienia xD:cry::cry::cry:.
     
    Odilia, ania1713 oraz AngelGina lubią to.
  2. dzidzio2

    dzidzio2 Młodszy ekspert

    Prawie końcówka ewentu. Jeszcze szukam jednego pilnika i będzie całość zrobiona. Jak ktoś ma na zbyciu, to proszę bardzo. :)
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jeśli możesz wypchnąć poza planszę kafelek z podświetlonym fantem, to zrób to i ustaw go odpowiednio przy łasicy, jeden ruch i od razu można go zebrać. To jedyny patent, którym się posługiwałam.xD
     
  4. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Też czasem z tego korzystam, szczególnie jak się ulokuje na jakimś łamanym kafelku i nie chce już mi się kombinować jak do niego drogę zbudować ;).
     
  5. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    uff event ukończony cierpię teraz na ostą alergię na labirynty- chyba to najgorsza minigierka w grze
     
  6. тяυѕкαωкσωα

    тяυѕкαωкσωα Aktywny autor

    no i niestety zbrakło wypadajek na ostatnią mini gierkę..., może ktoś pomoże?
    Pomysł z labiryntem okropny..., czasami idzie przy przestawieniu jednego klocka, a czasami trzeba się na kombinować...
     
  7. Celestyna

    Celestyna Aktywny autor

    No i tym razem mam powód do radości" Motyle -różowe" , zamierzałam tylko pnącze , ale dzięki pomocy nieocenionym Gośka2255, norbijas, Jenifer i jeszcze kilkoro innych sąsiadów, których z emocji nie pamiętam w tym momencie . To dzięki Wam mam te motyle. Kciuki, pilniki i aplauz pomogły, dzięki. Rzutem na taśmę.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 czerwca 2019
    -norbijas- lubi to.
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Niestety nie udało się :(
     
    eldena, ania1713 oraz Celestyna lubią to.
  9. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Zabrakło mi czasu na przejście labiryntu, by zgarnąć motyle :sleepy: w połowie labiryntu przedmiotu przestały "świecić" bo akurat wybiła 14. No cóż, trudno, żyje się dalej :)
     
    agniecha$ i Celestyna lubią to.
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Hurra, zdążyłam xD motylki moje :p
    Jeszcze raz dziękuję TRUSKAWKOWA, ktosia, szef1975, agucha31, olek-olek :inlove::inlove:
     
    Odilia lubi to.
  11. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Dla mnie dużym ułatwieniem byłoby, gdyby od początku pokazali wszystkie przedmioty jakie trzeba znaleźć, bo tak to człowiek lata wte i wewte, a tak można by tę drogę jakoś zoptymalizować sobie i trwałoby to krócej
     
    Odilia lubi to.
  12. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Jakby od początku pokazali wszystkie przedmioty to nam twórcy gry stwierdzili, że jest mega łatwo i dali 175 zamiast marne 75 xD.

    U mnie mimo późnego startu wyszło w miarę nieźle. Na jednym koncie udało mi się dobrnąć do motylków, na drugim do pnącza. Jakbym zaczęła z labiryntami zgodnie z planem czyli w piątek, pewnie wynik byłby nieco lepszy. A tak trochę badyla się zmarnowało, ale... płakać nie będę i tak nie jest źle :)

    A teraz, skoro event już za nami i wszystkie wypadajki, które miały dotrzeć już dotarły, to pozwolę sobie kilka postów, które powinny się znaleźć w nieco innym miejscu, schować do szuflady na pamiątkę. Bo przecież wszyscy wiedzą, gdzie prosimy o wypadajki, nieprawdaż? ;)
     
    Odilia lubi to.
  13. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    a ja założyłam sobie od początlu opcję "tylko do pnącza" i zachwycona jestem przeogromnie, że mam 4 "wolne" dni na uzupełnienie misji :D
     
    Odilia i eldena lubią to.
  14. memlak

    memlak Zaawansowany

    Witojcie :)
    Tylko ostatnie 20 gier wczoraj rozgrywałem do 23 i lepiej by nikt nie widział jak zarastam, siwieje i już łysieje -.- Jak mi paznokcie rosną, itp;) No i nikt nie słyszał jak sobie gratuluję uczestnictwa w tym wydarzeniu :)



    Oj tak oj tak;):p


    Chyba nie lubię gierek :sleepy: a tej to na pewno -.-
    Lecz tu muszę się przyznać że to przez bardzo ograniczony czas na grę przy tak dużych wymaganiach eventowych
    Za dużo główkuję a nie lubię :p
    Kłaniam się i pozdrawiam:)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 czerwca 2019
    Odilia, BA_Marion oraz Bilonge lubią to.
  15. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Hura uwolniłem szynszyle :Di zamieszkały na mojej farmiexDxDxD
     
    jola0909g, Odilia oraz SMOD_Atena lubią to.
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Event dawno skończony, więc dziękuję za opinię i przerzucam temat do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.