Opinie Wielka ucieczka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Czy z ogrodów też to dotyczy,myślę o tych bonusach ze sklepiku
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2019
    krasnoludek10 lubi to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A niby dlaczego ogrody mają być poszkodowane? Tylko trzeba kierować się zakresem działania bonusu. Jeśli to bonus PD za żniwa to oczywiste, że nie działa na obszar Bahamaramy.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    A to oczywiste dziękuję
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    64 gierki rozegrane.Badyla mam jeszcze na okołlo 40 gier brak wypadajek, wykupie ze sklepiku co mi potrzebne .
     
  5. matthero

    matthero Weteran forum

    Pnącze zdobyte.

    [​IMG]

    Aktualnie mam rozegrane 73 gierki. Z moich obliczeń wynika, że aby splądrować cały sklep potrzeba rozegrać 162. Trochę męczące, ale może dam radę...
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja eventu nie robię, bo jeszcze Canallio znalazłby Borsty'ego i próbowaliby zawładnąć farmą a ja na to nie pozwolę:p Poza tym wątpię, żeby znali słowo "uczciwość" i pewnie znowu by cwaniakowali w kościach...
     
  7. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Na razie 28 gier. Połowa za mną. Robię tylko do pnącza, skrzynie śmieciowych "cudów" mam głęboko w poważaniu, a ze sklepu zabieram super nawozy, SP, kupony i imprezowe oraz bonusy pd. Na TS-y nie zwracam nawet uwagi
     
    pretorianka i krasnoludek10 lubią to.
  8. -Batka74-

    -Batka74- Mieszkaniec forum

    Event ukończony :inlove: i jak nigdy jakiś dzień dobroci był xD bo miałam 3 x +100 % i 2x +1 :D Trzymam kciuki za walczących farmerów:)
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pewnie dali dzień dobroci, aby złagodzić ból po przyszłym przejęciu farmy przez Don Canallio i Borsty'egoxD
     
    -Batka74-, pretorianka oraz Cardamon lubią to.
  10. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Borsty'ego to tylko fora interesują, a nie farmy ;). Taki fajny moderator z niego był :p.

    A u mnie się sprawdza powiedzenie, że szewc bez butów chodzi. Wszystkim powtarzam, że te gierki, to trzeba robić na bieżąco, bo to czasochłonne i co? Sama jeszcze nic nie mam zrobione :cry:. Ale tak to jest jak czasu brakuje -.-. Ale, że ten czas fajnie spędzam, to nie żałuje :D. W końcu farma, nie zająć, nie ucieknie i gierki pewnie jak zwykle na ostatnią chwilę :oops:, ale się nadrobi :p.
     
  11. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Oj tam, oj tam MOD. Nie jesteś jedyna. 8)

    [​IMG]

    Damy radę. xD
     
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jeszcze 39 pilników i kończę tą więzienną zabawę.
    Nic ponad 75 uwolnień nie wykonuję.
    Farma już uporządkowana.
     
  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Jeszcze 10 gier do pnącza... eventówkę sieję na bieżąco... pilniki są :)
     
  14. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Jeszcze 4 gierki do pnącza.. ufffffffff. Dobrze, że robiłam na bieżąco, bo po 5 gierkach wysiadam - brak mi cierpliwości. W sklepie też co było "godnego" wykupiłam, więc powoli trzeba się wziąć za hodowlę i powystawiać tajemniczości.
    Pozdrawiam "więzienną brać" :) :) :)
     
  15. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Zrobiłam teraz 33 labirynty, 36 gotowych wisi do zrobienia.:p:cry: I muszę jeszcze ukręcić kilka w młynie ( do 75). Narazie mam dość.:cry: Brrr:cry:xD
     
  16. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Skończone, nawet z nadmiarem. 200% z koła się trafiło. Zostało krótszej eventowki to dosiałam na jednym polu tej drugiej. Coś ze sklepiku jeszcze skubnę choć już wybór niewielki
     
    AngelGina i krasnoludek10 lubią to.
  17. matthero

    matthero Weteran forum

    Do opróżnienia sklepiku zostało mi jeszcze 30 minigier. 7 przedmiotów do odnalezienia w tym labiryncie to stanowczo za dużo. Właśnie straciłem godzinę czasu na rozegranie ponad 40 gier... BigPoint niech w kolejnej edycji zmniejszy przedmioty, bo ten event jest bardzo czasochłonny i męczący! :(
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Koniec i więcej nie robię:

    [​IMG]
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Finalnie zrobiłam 79 gierek i więcej nie będzie. Od siebie powiem tyle - szkoda, że nie będę mogła zobaczyć, a jeszcze większa szkoda, że nie będę mogła usłyszeć tych, którzy te gierki planują zrobić w jednym dużym podejściu gdzieś pod koniec eventu xD:cry:xD
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ja tez....;)xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.