Opinie Wielka ucieczka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tutaj nie najeżdżamy na przedmioty, tylko musimy układać kafelki tak aby utworzyć drogę od postaci do "migającego" przedmiotu (kafelki można obracać). W poradniku Wielka ucieczka są wszystkie informacje proponuję poczytać na spokojnie i obejrzeć przykładowy filmik. Czas na rozegranie minigry nie jest ograniczony tak że spokojnie można przyjrzeć się co do czego pasuje i ułożyć drogę do podświetlanych przedmiotów i na końcu do wyjścia w prawym, górnym rogu.
    Polecam:
     
    pies008, memlak oraz olgs3 lubią to.
  2. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To naprawdę jest łatwe tym bardziej że nie ma limitu czasu. Ja najpierw oglądam całą planszę i nieraz przy jednym ruchu kafelka mam dostęp do 3 skarbów.Wybieram ten który najbardziej koliduje by zebrać następne, rozegrałam 33 gierki i kończyłam w 8 przestawieniach kafelka,było by mniej przestawień,ale by wziąść nastepny musisz ruszyć kafelek. Wiesz jestem taka mądra bo podobne rzeczy robię na rechabilitacji,jeszcze 2 lata temu też by mnie nerwy nosiły.Gorzej u mnie z zapamiętaniem ale ćwiczę i nie poddaje się.Ty też się nie poddawaj a przy 70 gierce powiesz łatwizna.
     
    memlak, AngelGina oraz *dzuga* lubią to.
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie bylo 2 x 100%.....
    pozostalo mi jeszcze dokonczenie gierek i koniec eventu....
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Sieję , sieję brak bonusów z koła - wyjeździłam wszystkie imprezowe i trafiłam bonus na drzewa- no masakra . Na obecną chwilę 15 gier zaliczone i czekam na roślinki :)
    Powodzenia wszystkim :)
     
    pies008, memlak oraz AngelGina lubią to.
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum


    Dobrze Ci się wiedzie z bonusami z koła.
    U mnie nie ma tak dobrze [​IMG]
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a mam ostatnio sporo szczescia jesli chodzi o kolo;):)
    widzialas nowa wyprz...oferuja +3 do zbioru....
     
    krasnoludek10, memlak oraz olgs3 lubią to.
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Widziałam, ale nie biorę. Oko mnie kosztuje dużo.

    W temacie to te pilniki całkiem nieźle lecą.
     
    krasnoludek10 i -norbijas- lubią to.
  8. Justyna190

    Justyna190 Czeladnik forum

    Hej dziękuję za udzielone informacje bardzo mi pomogły
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Przejrzałam u mnie co "dają" i nic takiego nie znalazłam :(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

  12. Odilia

    Odilia Młodszy ekspert

    Witam :)
    Zaczynam już pomalutku buszować za tymi przedmiotami tak ciut ciut bo tylko 5 gierek na razie :) Nie jest tak źle
    Powodzenia i miłego wieczorka :)
     
    krasnoludek10, memlak oraz AngelGina lubią to.
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Mam 33 gierki rozegrane. Ale tylko dlatego,że moje koło postanowiło zrobić mi dzień dziecka wcześniej lub spóźniony dzień matki i dało 2x 100% do stodoły i 2 x +1 do plonów na 6 godz. Tak,że nieco zielonych kropelek poszło..
     
  14. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    50 gierek rozegranych.Przekładam te kafelki i myśle co tak długo robiłam w 8 a teraz 15 nie zwróciłam uwagi że wiecej skarbów trzeba znalesć.
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wielka ucieczka nabiera tempa, błądząc po labiryncie i piłując kraty dotarłam do 29 zadania.;)xD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zrobiłam 39 gierek. Wczoraj trafiłam bonus 100% do stodoły, ale do tego stopnia nastawiłam się, że zrobię event "na leniwca", że nie fatygowałam się wystawianiem SP czy laniem SNxD Dodatkowe 2 rośliny z małego pola też robią swoje. Skończę nie w niedzielę wieczorem jak planowałam, ale w niedzielę rano - zbiór po nocy będzie ostatnim. W sumie 76 gierek wyjdzie. Pasuje :)
     
    krasnoludek10 i olgs3 lubią to.
  17. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Bry więzienne :p
    No i po xD Uwaga, więzień na wolności:cry:
    [​IMG]
    Powodzenia wszystkim pomagającym w ucieczce oraz gratulacje do tych co przyczynili się do ucieczki więźnia zza krat;)
     
  18. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Gratulacje za sprawne uwalnianie więźnia :) . Też robię co mogę żeby pomóc siedzącym za niewinność ;) .

    [​IMG]

    Pozdrawiam wirtuozów pilników .
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2019
  19. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    U mnie 26 gierek rozegranych bez żadnych bonusików bo koło mnie nie lubi .Mam pytanie czy te bonusy PD za żniwa działają tylko na zbiory z pól czy też na itemy wszędzie .
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    .Bogumiła., bonusy PD/TPD za żniwa dotyczą wszystkiego co zbierasz, czyli roślin, drzew, zagród, warsztatów i przedmiotów ozdobnych (itemów).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.