Opinie Wielka ucieczka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kurtz

    kurtz Czeladnik forum

    przez przypadek usunelam nasiona ciasta czy mozna je odzyskac
     
  2. apulisia72

    apulisia72 Okazjonalny autor

    No nie wiem czy lepiej....chyba że komuś się trafi złota żyła....kupuje pomocników co miesiąc, paszę skróconą też a teraz żem zaszalała okrutnie 8)i kupiłam wielbłąda i ''wielkanocną tęczę'' a na kole miałam 100% na pół dnia....po dłuższym czasie -.-i oczywiście co....g...uzikxD
     
    olgs3 lubi to.
  3. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Wiesz to trochę żartobliwie napisałam ale nie powiem trafiło się pieknie.5 minigierek za mną, 2 grochy zgarnięte.
     
    robins71 lubi to.
  4. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Za około 5 godzin system dopisze Ci pięć sztuk. Albo...pozostaje Ci kupno koszyka za realną kasę
     
    robins71 i [Amelia] lubią to.
  5. kurtz

    kurtz Czeladnik forum

    dziekuje
     
    pretorianka lubi to.
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Dobra rada, najpierw posiej, a potem resztę oddawaj do zadań.
     
    robins71 lubi to.
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    W ogóle nie kumam o co w tym evencie chodzi-ta gierka to nie dla mnie-tym razem nie hamaczek a leżaczek8) I pal diabli ulepszenia DND -.-
     
    Odilia i robins71 lubią to.
  8. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Gosia, gierka prosta jak konstrukcja cepa. Tylko na samym początku tak groźnie wygląda ;). Jak wydaje Ci się trudna, to pobaw się tą darmową dłużej, tak, żeby załapać jak te kafelki chodzą i jak to wszystko wygląda. Potem sama się przekonasz, że nie jest źle. Jedyna wada, to ta, że na dalszych etapach robi się trochę czasochłonna, dlatego warto robić w miarę na bieżąco.
     
  9. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Justyna190, z takimi pytaniami zapraszam do >>pytań technicznych<<. Tutaj dyskutujemy o evencie, więc Twój post jest zupełnie nie na temat i muszę go usunąć.

    Ktoś wspominał o wypadajkach. Z Jaśkami na starcie wypadło ok 360 (dokładnie nie pamiętam). Teraz jest już ponad 400, więc wydaje mi się, że tym problemu nie będzie. Za to mam nadzieję, że nie pomylę badyli nie zacznę z przyzwyczajenia siać jednego non stop ;)
     
    pies008 i robins71 lubią to.
  10. anna0089

    anna0089 Książę forum

    321 pilników na start. Po rozchodowaniu na dużych polach z super nawozem -421 na teraz :). Myślę ze z pilnikami nie będzie kłopotów. Tylko siać , siać ,siać ... i cierpliwość do labiryntu, tak jest lepiej na bieżąco . Coś ostatnio bardzo jestem zgodna z
    MOD-Rock - pozdrawiam i doceniam ciężka prace jaka tu wykonujesz :Dodpowiadając na niezliczone pytania i zaczepki :inlove:
     
    pies008 i BA_Rock lubią to.
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    reszta jutro bedzie.....
    [​IMG]
     
  12. rolnik_matik

    rolnik_matik Mieszkaniec forum

    Ja wczoraj na kole miałam +100% i dwa razy po +1 do zbiór z pól, dawałam zośkę a i tak mam coś ok. 8 tyś. Jakby nie było jeszcze nigdy nie miałam połowy zbiorów po upłynięciu doby :)
     
    robins71 lubi to.
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    33 gierki rozegrane brak wypadajek,sieje badyl do końca bonusu,potem zastanowie się co dalej.Gierki kończe maksymalnie w 8 przestawieniach kafelek.
     
    robins71 lubi to.
  14. memlak

    memlak Zaawansowany

    Dzień dobry:)
    Robię oba eventy skoro mam dziś wolne;)
    Kiepsko to wszystko u mnie wygląda po psim evencie idealnym dla mnie :)Te mini gierki, mielenia w młynach, te nie kończące się siania obłędnych ilości roślin specjalnych :sleepy:teraz błąkanie się po labiryncie :sleepy: Nie chce mi się już grać w mini gierki :sleepy:
    Tak ze zmęczenia trochę narzekam ale może pod koniec eventu to odszczekam ;)
    Z szarotki nie za wiele mi wyleciało wypadajek bo coś koło 200 -.- Z nocy zebrałem pierwszy zasiew dłuższej rośliny a teraz z tą krótszą popracuje do wieczora i na noc z powrotem dłuższa :)
    Na bahamie rano ukończyłem pierwszą misje i czekam na 14 ze zebraniem karnegi :)
     
    eldena, robins71 oraz Odilia lubią to.
  15. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    mnie koło wybitnie nie lubi - raz na jakiś czas rzuci +1 na 6h i tyle... w związku z czym mam całe 5 gier...
     
    robins71 lubi to.
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też na razie bez koła, z wczorajszym opóźnieniem, mam całe dwie gierki, a pilników mam na 20, więc nie jest źle.:)
     
    robins71 i Odilia lubią to.
  17. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    podpowiedzcie skąd wiecie jakie skarby zebrać - najechałam na wszystko co jest w labiryncie i nic nadal zerozaczyna mnie to wkurzać i chyba rzucę tą głupią grę
     
    eldena lubi to.
  18. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Te, które sa do zebrania leciutko migają, jeżeli to pierwsza gierka, to jest do zebrania jeden skarb, potem trzeba wyjść, prawy górny róg
     
    robins71 lubi to.
  19. jagusiowo

    jagusiowo Młodszy ekspert

    Z przykrością stwierdziłam, że nie potrafię rozegrać ani jednej gierki w labiryncie.Szkoda mi nerwów.
     
    eldena i robins71 lubią to.
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Może to Ci pomoże:
    [​IMG]

    W FAQ jest tez filmik.
     
    pies008, robins71 oraz olgs3 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.