Opinie Wielka ucieczka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Norbi, ja to mam tylko tam tamy... zamiast zestawu perkusyjnego, ale jak się postarasz, to też rockowo brzmi ;)
    Gwiezdne talary z Jarmarku to jutro albo pojutrze powinni zmieniać na PD i SG, wiec słuszna koncepcja, bo jeszcze za dużo zmienią :p. Info pewnie wkrótce będzie.

    Magda, no skoro ulepszenia mówią: "Bierz mnie", to nie marudź tylko je bierz. W razie czego nuć sobie IRĘ pod nosem przy robieniu eventu :music:xD.
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    chyba mnie nie zrozumialas..
    podrzuce wiec link....
    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/event-großer-ausbruch.89052/#post-4098106
     
  3. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Norbi, no właśnie zrozumiałam i czytałam :) Napisałam, chyba, że koncepcja słuszna i info powinno wkrótce być? :)
     
  4. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    Pal sześć sadzenie, ale ta mechanika z labiryntem jest beznadziejna i zabiera dużo czasu wrrrrrrrr
     
    dirkpitt lubi to.
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Robię i juz się ciesze,że Zagma teżxD
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    one wręcz śpiewają.. no weź mnie będzie wspaniale, sypnę Ci % deszczem, no dalej... :p no i jak tu ich nie wziąć? :cry::p No robię, chociaż na dłuższa metę za kręceniem kafelkami i pokrętnymi ścieżkami nie przepadam :sleepy:
     
  7. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    No właśnie, te labirynty są fajne, ale jak się zrobi ich góra naście. Jak trzeba zrobić kilkadziesiąt, to już przestaje być tak wesoło, bo zwyczajnie zabiera to za dużo czasu i przy okazji zaczyna się nudzić. Niestety to jest wada większości minigierek w eventach, że trzeba je wykonywać w jakiś hurtowych ilościach, przez co nawet te fajne tracą cały urok :(
     
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Fanklub czy co? :p

    Mruczę pod nosem 'bierz mnie' i może jakoś to pójdzie xD.
    Przy okazji próbuję jeszcze kogoś namówić na robienie, żeby samej nie śpiewać :p xD.
     
  9. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Magda, no to mnie już namówiłaś...! Na robienie, bo jeśli chodzi o śpiewanie, to może ograniczę się do śpiewania bezgłośnego xD.
     
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Chciałabym zauważyć, że Ciebie namawiać na robienie nie trzeba, raczej odwrotnie by się zdało czasem :p.
     
  11. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Lubię tą mechanikę. Trochę mi zajęło to skumać ale już połapałam się i jest fajnie tylko jak pisze -

    O to to :oops:
     
  12. matthero

    matthero Weteran forum

    Robię, bo stęskniłem się za tą formą minigierki. Fajna jest, ale na dłuższą metę męczy, tak jak to powyżej inne osoby pisały...
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak od strony praktycznej patrząc, to czas wzrostu zielska wydaje mi się bardziej przyjazny niż w poprzedniej edycji (Tajemniczy labirynt). Trzy zasiewy krótszego zielska w dzień (łącznie niecałe 15 h na samej wodzie) albo 2 x krótsze i 1 x dłuższe (razem 16 h na wodzie). Dłuższe zielsko na noc. Wychodzi mi, że na całość eventu potrzebuję 10 zasiewów krótszej rośliny i 7 dłuższej, co oznacza, że w poniedziałek wieczorem skończę i nawet nawóz naturalny (coś ostatnio bezcenny xD) nie będzie potrzebny.

    75 gier da 1875 monet, a z tym w sklepiku można już przyszaleć... Na jego wyczyszczenie nie starczy (4.184 monety o ile dobrze liczę), ale też nie na wszystkim mi zależy. W sumie to tylko te gierki mogą dać w kość i lepiej nie planować ich robienia w bardzo dużych partiach :sleepy:

    Edycja.
    Źle popatrzyłam na kalendarz, nie w poniedziałek wieczorem, ale w niedzielę wieczorem :D Pasuje :music:
     
    Ostatnie edytowanie: 29 maja 2019
  14. robcisi

    robcisi Forumowy żółtodziób

    ja obliczyłam inaczej do różowych myszy potrzebuje 24 zasiewy pełne krótkiej rośliny ( 120h/5h) na 203 polach i 17 zasiewów długiej (120h/7h) na 198 polach Czyli 5 dni .
     
    anna0089, robins71 oraz gosiunia007 lubią to.
  15. matthero

    matthero Weteran forum

    436 pilników na start
     
    anna0089, tabeh oraz robins71 lubią to.
  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Zagrałam w jedną gierkę i czy ktoś moze mi powiedziec jak ja mam wyjśc z tego labiryntu ?
    albo pole ,albo ten ludzik trzyma sie kursora myszy i nie można kliknąć na tę strzałkę wyjścia na zielonym polu
    ktoś tak ma
     
  17. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Ludzika musisz najpierw postawić na polu przed strzałką , wymienić kawałek labiryntu i dopiero możesz wyjść
     
    anna0089, robins71 oraz olgs3 lubią to.
  18. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    dzięki , już załapałam ,że trzeba po zebraniu przedmiotów ludzikiem dojśc do wyjscia xDxDxD zapomniałam o tym zupełnie
     
    anna0089 lubi to.
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzisiaj z opóźnieniem zaczynam, Don Canalio dłużej poczeka na uwolnienie, na start mam 220 pilników.:)
     
  20. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Darmowa gierka zrobiona w 2 przestawieniach kafelków.Zaczynam wierzyć w teorie spiskową że jak ktoś wydaje realną kasę ma lepiej.Wczoraj pierwszy raz wydałam realną kasę na dyniowy pakiet, a dziś na 10 imprezowych 3 razy 100% do stodoły,do tej pory kupowałam kombajn za pół ceny i skrócony czas produkcji paszy w młynie. Gram od 2013r i koło dawało coś lepszego raz na 3 miesiące i nigdy więcej jak jeden raz.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 maja 2019
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.