Opinie Wielka ucieczka II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. md_m

    md_m Naśladowca mistrzów

    U mnie zrobione 24 gierki. Czyli chyba jest nieźle. Koło dalej nie współpracuje, ale na pocieszenie wykręciłam 2 wiewiórki w skrzynce:inlove:
     
    babula40, kalinamala oraz MYSZKA2005 lubią to.
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Super, że się udało wrócić do gry :)
    Proszę jednak, byś nie pisał wielkimi literami (Caps Lock), ponieważ oznacza to krzyk. Jeśli chcesz coś podkreślić uzyj pogrubienia, koloru lub kursywy.

    35 prób ucieczki za mną. Roślinka wysiana dzięki łaskawości koła. Czekam na wypadajki :p
    Pewna nie jestem, ale wydaje mi się, że można. Tak na 99% można.
    Może wypowie się ktoś, kto już ma cały event za sobą.
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    29 krat wyłamanych.
    Coraz gorzej lecą pilniki.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mozna;)
     
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję za odpowiedź :)
    Czyli, jak wypadajki dobrze polecą, to również sobie dla talarków pogram ;)
     
  6. ania5757

    ania5757 Baron forum

    oj mało wypadajek
    ale coś tam robie
    jest cod-strdy-daje sp i imprezówki
    :)))
     
  7. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Bardzo wam dziękuję, teraz już wiem, co jest grane.
     
  8. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    wykończyłam ciasto kwiatowe do zera i czekam. Stan 24/25:):):):p:p
     
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    kasandra2013 - Twój post usunęłam, ponieważ o grzybkach i muchołapkach, to w wątku obok gadamy ;)

    U mnie niestety, pnącza dzisiaj nie będzie. Mam nadzieję, że jutro rano wskoczy :)
     
    olgs3 i kasandra2013 lubią to.
  10. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Ja w zasadzie robie dla pnacza bo sie przyda.. Za talary nie ma w zasadzie co kupowac, z zagadkowych znow nie ma Mordosojek Drzewka Abiu... A zapewne kazdy gracz ktory robi co nieco reszte juz ma.. Owszem moge sie mylic. We wrzesniowej wymiance na to nie licze. Moze na jesiennym sezonie... Poza tym 3 talary za gierke to troche dla mnie kpina
     
  11. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Bry...

    No to chyba Was przebiłem xD:cry::cry:xD
    Tak się zabsorbowałem planowaniem ucieczki z tego więźnia, że siałem nie to co potrzeba xD:cry::cry::cry:xDxD

    [​IMG]
    xD:cry:xDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 29 sierpnia 2020
  12. kasandra2013

    kasandra2013 Czeladnik forum

    a gdzie to jest obok nie znam sie gdzie co pisać to przepraszam ze zrobiłam zamieszanie :oops:
     
  13. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    W tym wątku, ale widzę, że już znalazłaś ;)
    U mnie evencik powoli do przodu, chociaż do tej mini-gry w ogóle się nie nadaję xD
     
    antonina-farmerska, zx221 oraz olgs3 lubią to.
  14. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    ...to teraz musisz dosiać tylko ok. 25 tys. drugiego badyla, coby się pierwszy nie zmarnował :p
    Tak serio to ja na początku siałam oba równorzędnie, ale na szczęście na drugi dzień zorientowałam się, że niebieskiego trzeba więcej 8)
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zebrałam hortensję, pilników wyleciało akurat na 7 brakujących gier i pnącze jest. Dzisiejszy zbiór itemów będzie 40 % większy.:)

    [​IMG]

    Teraz zbieram pilniki i idę po chomiki. Roślinę mam wysianą, a pilników 521 brakuje. Posiałam potrzebny mi do misji powojnik i udało się go skrócić z 11:30 do 6:38 liczę, że wypadnie ponad 200 pilników. Wczoraj z żółtej róży też maksymalnie skróconej przy pomocy pnącza kwiatowego i alchemika, wypadło 208.

    * * *
    Przyjemnej niedzieli farmerzy:)
     
  16. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Ja też mam pnącze i jeden pilnik.
    [​IMG]
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Gratuluję, pilników mamy po jednym, ale rośliny masz dużo więcej.:)
    U mnie jest prawie na styk i zastanawiam się, czy siać ją dalej. W sklepie nie ma specjalnie atrakcyjnych towarów, PNS nie wykupiłam, bo ostatni poziom w sezonie tylko raz zrobiłam i wystarczy.
    A jak przeliczę sobie, że trzeba 8 gier zrobić, żeby wykupić kombajn na 3 godz., to mi się po prostu nie chce pilnować zbiorów.
    Za drogi ten sklep.
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Machnęłam z rana hurtem 32 gierki i o dziwo, wcale mnie to nie zmęczyło... Lubię tę mechanikę; jakoś tak bawi mnie łapanie Don Canalio za fraki i przenoszenie go z miejsca na miejscexD Jeszcze 16 gierek zostało, ale czekam na pilniki, spokojnie wypadną "w trybie normalnym". Z zielskiem uporałam się wczoraj, zasadniczo można powiedzieć, że hamaczkuję (do czego pogoda skłania):music:
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Też lubię te gierki.:) Czasem sobie popsuję drogę ucieczki ale wszystko jest do naprawienia.:D
    Marion nie zabierasz różowych chomików? Masz 32 gry i chcesz jeszcze 16 zrobić, to za mało aby dojść do końca.:)
     
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Hurtem machnęłam dziś 32 gierki z wejściówek, które sama ukręciłam. Jednak zaraz po starcie eventu pyknęłam 2 gierki z wejsciówek podarowanych przez BP;) Razem mam 34 gierki, wszystko pod kontrolą:) (chociaż zielska mi się wysiało o 3 szt. za dużo jednego i drugiego rodzaju, razem 6 szt. Takie marnotrawstwo...:oops:.................................xD:cry:xD)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.