Opinie Wiek żagli

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 13 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie pamietam ile wtedy bylo potrzebnych czesci,ale jesli teraz potrzeba "tylko" 132 sztuki nozyc to nie liczylbym na I ich mega wysyp
     
  2. jagusiowo

    jagusiowo Młodszy ekspert

    Jak go zwał tak go zwał ale w dalszym ciągu nie wiem skąd wziąć to płótno ?!!
     
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Tomaszu na moje rozeznanie to nie doliczyłeś wymogów w zadaniach 5-tych
    i to nie wystarczy by mieć pnącze
    - mnie wyszło że będę potrzebować ( wraz z tym dodatkowym ,,okrążeniem,, ostatnich zadań)
    nożyce 195 + 63 = 258
    desek 4050 + 1300 = 5350
    pił 900 + 290 =1190
    królików 225 + 75 = 300
    owiec, świnek i kóz w takiej samej ilości
    biżuterii 30 + 10 = 40
    ewentówki 2150 + 630 =2780
    - pozwoli mi to zdobyć razem 440 monet - brakujące 45 do kompletnego pnącza ,,dostukam,, robiąc 3 x zadanie 5-te w porcie numer 2 - pod jednym wszakże warunkiem; że mi wypadnie brakujące 643 piły - no i te nieszczęsne nożyce w ilości 119 sztuk
    bo kozy to jakoś tam... rozmnożę :p
    jagusiowo płótno dostaniesz w porcie 1 w nagrodach
    pnie w porcie 2 , a maszty w 3
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2019
  4. jagusiowo

    jagusiowo Młodszy ekspert

    Ufff, nareszcie ktoś się nade mną ulitował, dzięki
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Niby eventy na polu w budowie są dla wszystkich graczy, na wysokich i bardzo niskich poziomach. Nawet tam chutnej czy SNawóz nie działają. Takie wyrównanie szans dla graczy i dlatego sądzę,że narzędzia polecą dobrze. Jedyne utrudnienie to misja siewna na farmie bo gdzie zagrody/warsztaty postawić. Trzeba rozplanować, albo przyspieszyć misję albo na 2ch polach siać a na trzecim warsztaty czy zagrody wystawić.
    Czasu jest dużo więc powinno się każdemu udać zrobić event.
    W najgorszym wypadku starać się kupić rząd na pnączu a podczas G&T polować na itemy.
     
  6. rysio

    rysio Ambasador forum

    Czy ktos wie jak duze jest to pole akcji do siania eventowki?
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    grasz tak dlugo jak I ja...ile przez ten okres czasu przelecialo przez nasze farmy nozyc? 2000 moze ciut wiecej....bardzo bym chcial by w czasie eventu kazda kaczka czy inny krolik tez mi ja daly
     
    magdusia668, olgs3 oraz krasnoludek10 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A no nie doliczyłem. Zapomniałem. Twoja rozpiska jest jak najbardziej poprawna i w związku z tym brakuje mi tylko pił, zwierząt, bo desek mam całą chmarę a nożyce są potrzebne do portu 1 do zadania 5. Ale mam 24 skrzynki z narzędziami, 4 XXL, 2 XXXL, luzem jakieś 700 narzędzi, 10 skrzyń z narzędziami, 5 z narzędziami II i 8 z narzędziami III.
     
    magdusia668 lubi to.
  9. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    Mnie kompletnie stopują nożyce. Rano na stanie miałam całe 6 sztuk. Po straceniu prawie 100mln sianogroszy i zrobieniu zadań gdzie nagrodą były skrzynki mam 16. W szklarni męczę dziką różę- może uda mi się zdobyć ulepszenie z nożycami. Z misji tygodniowej zrezygnowałam na rzecz wypadajek:oops::sleepy:.
    Już naprawde nie mam pomysłu jak zdobyć brakujące nożyce...
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty niezwiązane z tematem eventu usunęłam.

    To musiałaby być też w dokumentach, które otrzymaliśmy z BP bo póki co są kaczki ale nigdy nic nie wiadomo i może się to jeszcze zmienić.
     
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Norbi zachłanny jesteś,może co 4 to jeszcze da.Myślę że Grecia ma racje i może wysyp być tych nożyc i pił.
    Na tym polu jak pamiętam zawsze były wyrównane szanse dla tych z niższymi i wyższym lvl ,tylko systematycznie zbierać.
     
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Warto spojrzeć, może macie w szklarni uszlachetnione maliny, owoc dzikiej róży, płaskurkę - tam przy uszlachetnieniu dającym nożyce jest 700 razy większa szansa uzyskania nożyc podczas żniw, w brokułach 550 razy większa szansa. Na pewno nie warto na siłę szybko ich uszlachetniać jak coś, ale może warto o tym pomyśleć na przyszłość ;). Choć rośliny długawo rosną jest to też jakieś rozwiązanie i może trochę nożyc wpadnie :). Ja mam narzędzi wystarczającą ilość, ale jakby mi ich brakło to mam w zapasie jeszcze trochę skrzyń, jakoś nie zdarza mi się ich otwierać xD
    [​IMG]
     
  13. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Ja, jak nie ja - nie martwię się. Sądzę, jak Grecia, że nożyce z pola polecą. Na razie podgonię eventówkę i na wszelki wypadek stawiam zagrody jak najszybciej
     
    magdusia668 lubi to.
  14. ewanta

    ewanta Komandor forum

    maliny są fajne - maja w uszlachetnieniach i zwiększone szanse na nożyce i na piły.


    edit:
    a nie można zrobić tylko portu 1, zgarnąć monety, kupić w sklepiku maszty i robić port 4?

    edit 2:
    i to port 1 tylko do czwartego zadania

    edit 3:
    jednak nie - bo za 40 monet dają tylko 1 maszt :((
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2019
    magdusia668 lubi to.
  15. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mam owiec ,świń,kóz,kaczek po ponad 1200 sztuk,,,królików 15,,buuuuu:cry:
     
    magdusia668 i aankaa_66 lubią to.
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pole specjalnej troski...?
    Wykluczone :wuerg:8)

    A wszyscy jak widzę się cieszą... no nie dojdzie człek z wami, farmery xDxDxD
     
  17. edyta368

    edyta368 Aktywny autor

    Wydaje mi się że twórcy nowego eventu zapomnieli ze na głównej , dzikiej i leśnej trzeba siać badyla na misję tygodniową więc gdzie miejsce na dodatkowe wypadajki z zagród i warsztatów ?:mad: i nie nie kupie koszyków:mad::mad:
     
    magdusia668 lubi to.
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Możesz być spokojna, nie zapomnieli.
    Ta gra coraz bardziej polega na myśleniu i kombinowaniu (w pozytywnym i niefinansowym znaczeniu tego słowa).

    I jeszcze: nie warto się wściekać od razu na wejściu, może nie będzie tak źle z tymi wypadajkami.
    No, chyba że ktoś się lubi wściekać xD
     
  19. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Coś czuje, że te nieszczęsne nożyce, wypadną w potrzebnej ilości z samego pola specjalnego, bez "dziwnych kombinacji" spłoszonych Graczy.
    Ja swoje nożyce i tak już mam, i w sumie miałam "posiać i się zobaczy", bo nagrody niczego nie urywają, a całkiem sporo tych "dodatkowych" przedmiotów wymagają. Ale po doczytaniu poradnika, wychodzi mi, że mi się wszystko dość szybko powinno zwrócić ze skrzyni rejsowej. A wiec w sumie kolejny siewny typowy i "nieprzyspieszalny" (naleśników nie lubię) event na polu specjalnym, jakich było wiele (chociaż grafika ładniejsza)....
    Ale skoro i tak robię soczki, to i to pole się obskoczy "przy okazji", chociaż bez większych emocji.

    Jak mnie pamięć nie myli, to 99 małych pól.
     
    magdusia668, DankaD76 oraz olgs3 lubią to.
  20. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    zwierzaki to jeszcze spoko, ale kto tam wymyślił biżuterię heheheh
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.