Opinie Wiek żagli

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 13 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Raczej pasuję...8) ale może z lektury forum się dowiem dlaczego warto robić ten event. :music:8) miłego dnia:)
     
    magdusia668, krasnoludek10 oraz olgs3 lubią to.
  2. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    deski, piła i nożyczki będą wypadały ze zbiorów na polu akcji, oraz z zagród i warsztatów na pozostałych głównych planszach- główna, dzika i leśna - ... - no tak, a ja sieję roślinę eventową, więc gdzie mam postawić te zagrody i warsztaty - nie fajnie - trzeba wybrać który event chcę zrobić, czy liczyć na wypadalność z pola eventowego :(
     
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Mam to samo :) nożyc nawet na styk nie starczy (139 :eek:/195 potrzebnych) -pozostałych w stodole jest
    - ze zwierząt kozy miałam w deficycie, ale udało mi się na targu zgarnąć ostatnie oferty i teraz...
    co robić, co robić - wystawiać zagrody na te nożyce, czy siać na całość do tej ,,tygodniówki,, ??
    no muszę poczekać na odpowiednie natchnienie :p
    - ale najprędzej to trzeba będzie tak ... na pół - jedno siać, drugie hodować
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2019
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Już wiadomo dlaczego marnie kapsułki z wodą lecą, BP całą wodę zużyło na zalanie pola specjalnej troski, aż dziw, że nam ryżu nie każą sadzić.:pxD
    Najpierw skończę sianie zawijki, potem wystawię zagrody. Mam na polach menażerię i manufakturę niech one na razie produkują te narzędzia. Ewent długi damy radę.:)
     
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To masz dobrze ja nożyc mam 9 szt.Najgorzej to Miętkę przekonać.Zwierza mam i to 4 razy tyle co potrzeba,jak bym wystawiała to tylko na narzędzia.Jednym słowem muszę policzyć ile pól potrzeba by zrobić tą tygodniową.Może koło się zlituje i da bonus
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie masz w pasku skrzynek z narzedziami....:)
     
  7. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Event robię , w sumie na osobnym polu to ile zrobię tyle będzie ...desek mam 65.884 ..innych narzędzi też od groma. W pasku siedzą jeszcze skrzynie z narzędziami nierozpakowane . No chyba że chodzi o inne deski to wyjmę zagrody . :)
    Powodzenia i miłego dnia :)

    PS Można jeszcze sąsiadów poprosić aby wysyłali narzędzia .
     
  8. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Mam ale czy tyle tych nożyc wyleci,do tej pory znimi było słabiutko.
    Też myślę że damy.O kropelki się martwiłam a jednak skończyłam w całości.Do jutra jest czas by poczytać rady na forum i obrać strategię,lubię takie wyzwania.Przynajmniej nie jest nudno.
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    mnie to irytują takie pokrętne podliczenia w poradniku - zamiast porządnie podliczyć wszystko w jednym miejscu, to cedzą takie fragmentaryczne informacje pod każdą tabelką i jeszcze 1-4 zamiast wszystko dodać - ale to jest celowe działanie BP i modów: jak się ktoś spieszy i przeczyta tylko sumowanie to zacznie robić i jak mu braknie, to a nuż koszyk kupi? oszustwo i tyle....

    a czy tylko ja nie umiem przeczytać w tym "poradniku" skąd mają lecieć te maszty, żagle i inne wynalazki? bo jak tylko z koszy to i tak nie kupię
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    z nozycami zawsze byl problem..one maja dosc wysoka wartosc w stodole a im wyzsza tym wypadalnosc mniejsza i sam sprawdze wypadalnosc;)..chociaz mam ich proprcjonalnie spora ilosc
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Do zdobycia w nagrodach są za poszczególne zadania
     
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    maszty , żagle są w nagrodach z poprzednich zadań - to nie wypadalce :)
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to zbyt skrótowo przeczytałam, dzięki :)
    już widzę, że nie da się podliczyć wszystkiego, bo to ostatnie zadanie w każdej tabelce można robić wielokrotnie, jakoś mi umknęło
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dobrze, że przypomniałeś, z 261 skrzynek wypadły 3 nożyce.xDxDxD
    To piąte zadania można robić wielokrotnie, dlatego nie jest dodane do tych czterech pierwszych.
     
  15. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    To się cieszę, bo ja zbieram deski do rozbudowy menażerii :p
    Oczywiście event też chciałabym zrobić, bo pnącze nie jest złe, ale bez wspomagaczy wiadomo jak jest. Raczej regularne zbiory w moich przypadku odpadają. Zobaczy się w praniu.
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a gdzie tam z koszykow ..masz te rzeczy w nagrodach...
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    już doczytałam....
     
  18. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Nożyczek dużo chcą wg mnie ale mam ich na tyle na składzie :)
    Nowe drzewka będą do kupienia za florki w galerii. Czy te drzewka nie będą potrzebne w evencie z sadzonkami?
     
  19. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    narzędzi u mnie nie za dużo...sianie roślinki też nie wiem jak mi pójdzie ...chyba zrobię tylko pnącze z itemami
    w porcie 1 dodatkowo ostatnie zadanie 2x (monet +50)
    w porcie 2 też (+ 30)
    będę miała płótna i żagli by zrobić 2 razy ostatnie zadanie w 3 porcie (+60 monet)
    2 maszty dostanę to w 4 porcie też 2x zrobię (+80 monet)
    czyli razem uzbieram dodatkowo 220 monet + 330 z zadań razem 550 to sobie poszaleję...
    miłego dnia:)
     
  20. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    jako jedna z nagród jest skrzynia farta, już się cieszę bo akurat mi brakowało 1sg >:(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.