Opinie Wiek żagli

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 13 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. magros

    magros Nadzorca forum

    witam u mnie desek 84tys nozyc 700 pil 3400 to wystarczy otworzylam wszystkie skrzynki a bylo ich sporo
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jest dużo lepsza wypadalność narzędzi ( potrzebnych do eventu ) z zagród/warsztatów na farmie. Aż z ciekawości popróbuję na kurach/kukułkach, bo nie opłaca mi się teraz siać tej słomki, bo i tak nie zbiorę przed snem.

    Co do skrzynek, to (za dużo danych nie mam, bo dopiero ostatnio mnie natchnęło, by robić też dane z narzędziowych) wychodzi mi, że deski to tak wylatują w okolicach do 20%. Jednak 20% z 1250 to 250 więc i tak kropla w morzu potrzeb, a to i tak optymistycznie liczę te 20%.
     
  3. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Zobacz w sklepie za farmarki. Tam są skrzynki xl
     
    krasnoludek10 i AnnDżelina lubią to.
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    I więcej nie będzie niż 20%
    Ja od dawna obserwuję narzędziowe skrzynki ale nie spisywałam ani nie robiłam fotek i akurat z deskami jest bynajmniej u mnie, krucho od dawna co uzbieram, to się upłynniają a to do ulepszeń a to do zadań.
    Dzięki, idę szukać gdzie jeszcze mogą być.
    W 2 porcie starczy mi na 4 kroki na 5-ty muszę uzbierać jeśli chcę zrobić.
     
    olgs3, krasnoludek10 oraz ania1713 lubią to.
  5. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Sprawdź misje. Ta pełniowa ma sporo desek, a event zahaczy o pełnię więc w sam raz.
    Szukaj desek, nie skrzynek
    https://mojafarma.000webhostapp.com/Wyszukiwarki/Misje2/Misje_osobno.html

    Ja tam naliczyłam 8818 desek ;) ale pewnie któreś zadania masz zrobione. Może nie wszystkie i tu będzie nadzieja :)
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kupiłem na próbę 20 tych skrzyń a wcześniej florki i teraz żałuję. Dostałem tylko 2 skrzynie z obornikiem, 1 pień, 1 maszt, 83 cypryśniki błotne i 1 naleśnik z owocami.
     
    olgs3, nuka20 oraz aankaa_66 lubią to.
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2019
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Jeszcze te itemy z koła , kosmiczna zjeżdżalnia i cerber , dają narzędzia , to moze postaw je na wyspie , zawsze coś przybedzie przez czas trwania eventu :)
     
    AnnDżelina i krasnoludek10 lubią to.
  9. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    robi się tyle na ile starczy bez szaleństwa
     
    hator, krasnoludek10 oraz nuka20 lubią to.
  10. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    moze lepiej je postawic na farmie, bo ba bahamie np nozyce nie leca, to moze z tych itemow na farmie deski lepiej poleca:),
    ale to tylko moje zdanie;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Napisałam na wyspie , bo na farmie trwa ta misja i może nie mieć wolnego miejsca :)
     
    Frytka2012 i krasnoludek10 lubią to.
  12. kociu2

    kociu2 Forumowy żółtodziób

    lepiej małe czy duże pola na ewentówke?????
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Roślinek tyle samo zyskasz i z małych i z dużych, na dużych oszczędzasz wodę i nawóz.:)
     
    kalinamala lubi to.
  14. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Sprawdziłam te kury/kukułki.
    44 zagrody miks kukułek (pomarańczowe i różowe) i kur (pomarańczowe, czerwone, różowe) czyli mniej więcej 2 godzinne zagrody dały:
    • 3 deski
    • 6 pił
    • 8 nożyczek
    Wygląda na to, że te zagrody to najbardziej ustawione są pod nożyczki. 8 nożyczek z takich krótkich zagród uważam za dobry wynik


    (mam puchary ulepszone na maksa i Jaśka na drzewie)
     
  15. fargul

    fargul Aktywny autor

  16. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    [​IMG]
    A to nam dali zajęcie, słowo daję :p- ile się trzeba za wszystkim nalatać zanim te porty zbuduję i sobie będę mogła pożeglować po dalekich morzach, a może nawet oceanach :music:
    - z misji wygarnęłam około 1500 desek (kończąc przy okazji pięć :D) - pił i nożyc wiele mniej , ale też trochę przybyło - z ewentówki też całkiem, całkiem te narzędzia ; 14 pił i 5 nożyc przy zbiorze wypadło:D

    Też już jeden kupiłam :):D - ale na kolejny trzeba będzie cierpliwie poczekać - no takie ciułanie po 99 sztuk to... zbytek skrupulatności ze strony tutejszego ,,Olimpu,, - a można było spokojnie tych poletek dodać na chociaż 120 :music:kolejne marnotrawstwo, tym razem miejsca nie żywności :cry:xD:cry:

    Aniu to jest bardzo dobry wynik :inlove:-zwłaszcza dla mnie :) lecę te kury migusiem wystawiać
    ----
    5 zagród pomarańczowych królików dało 4 deski, 4 nożyce, 3 piły
     
    Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2019
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Faktycznie dobry wynik.:)
    Mnie kozy wyszły i wstawiłam różowe do menażerii i dały 5 desek. 7 nożyc i 4 piły.
    Ale bardzo dobry wynik miałam z 9 TS - 8 desek, 7 nożyc i 8 pił, a przecież TS "dojrzewają" znacznie krócej niż te moje różowe kozy.:)
     
    olgs3, -norbijas- oraz ania1713 lubią to.
  18. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Z TSów też lecą? o_O to może ja sobie któregoś dnia TSy wystawię (?)

    Za pół godziny mi dojdą 5-godzinne zagrody, to napiszę jak z nich leciało
     
    olgs3, -norbijas- oraz bacowa70 lubią to.
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    czekam na takie info...czas prawie,ze idealny z eventowka;)//i zagrody z majac jaski noga dawac full wypadajek;)
     
    olgs3 lubi to.
  20. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    37 zagród 5-godzinnych dało:
    • 22 deski
    • 12 pił
    • 12 nożyc

    puchary na maksa, Jasiek na drzewie
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.