Opinie Wieczorna odyseja

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. robertoook

    robertoook Czeladnik forum

    miała być mała przerwa, ale coś się przedłuża, pnącze bonusowe zdąrzyłam odpalić i te które działały 30 minut przepadły już
     
  2. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ciekawe, czy ktoś tam pomyślał o jakiejś rekompensacie za wszystkie odpalone bonusy i kupony?
     
  3. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    U mnie też kombajn uruchomiony, pnącze zebrane, a przetwory pozjadane i bonusy odpalone :cry::cry:Zasiać nie zdążyłam, bo nasion nie miałam.
     
  4. KarolinaZawada

    KarolinaZawada Czeladnik forum

    Ja też wszystkie bonusy pobrałam z pnącza i z koła wykręciłam i wszystko przepadnie, nawet nie zdążyłam ozdobnego zebrać i kombajn i CMJ i kerstol i biała niewinność.Tragedia....
     
  5. toledo82

    toledo82 Czeladnik forum

    Ja zdążyłam te pianki posiać, mam nadzieję, że to zostanie.
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ta mała przerwa trwa już godzinę, ale cóż się dziwić, jak tam tylko jeden pracuje:

    [​IMG]
     
  7. Reaperarms

    Reaperarms Młodszy ekspert

    Jakieś odszkodowanie by się przydało... ciekawe czy przedłużą event o te prace serwisowe.
     
  8. bochumka

    bochumka Okazjonalny autor

    ale kruciutka ta (mala przerwa):cry:
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Event zostanie przedłużony. Na szczegóły musimy niestety jeszcze poczekać. Wciąż nie wiemy, jak długo potrwa naprawa... Nieprzewidziane awarie mają to do siebie, że trudno przewidzieć czas ich usunięcia :oops:
     
  10. orszula1

    orszula1 Czeladnik forum

    godzina dwadzieścia i nic cisza....................
     
  11. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    <ciach> Do roboty zaraz z tu przerwa, widać jaka jest mała, 1.5h prawie. Specjalnie tak robią, żeby kupić koszyki i więcej warsztacików do paska z koła imprezowego

    Ciachnęłam zbyt mocne wyrażenie.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 kwietnia 2019
    matthero lubi to.
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jakie nie przewidziane?
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/blazers.32720/page-2249#post-1994598
    xD:cry:xD
    Gra od dawna domaga się serwera beta i testowania jej pod pełnym obciążeniem, a nie na kilku kompach w wewnętrznej sieci.
     
    memlak i Anhedrea lubią to.
  13. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja z pnącza zebrałam,bonusy załączone, zebrałam z trzech pól ,posiałam z woda i kupką i fruuuuuuuuuu ale już widziałam ze coś jest nie tak bo itemów nie szło zebrać, pokazywały się od nowa.To że będzie przedłużenie to się rozumie samo przez się,czas upływa.To że w programach może coś nie zafunkcjonować to się zawsze może zdarzyć ,przecie to nie tragedia.To musi we wszystkich krajach zgodnie ruszyć,to ja podziwiam wszystkich co przy tym pracują,bo wystarczy jedn znak w systemie nie tak i cała praca fru i to jest stres.Kto ma jakiekolwiek pojęcie o takiej pracy to wie jak to wygląda.A ja się nie stresuje tylko czekam,przecie nie stracę nic z realnego mojego życia.To moje zdanie,ale każdy ma prawo do własnego
     
    PawBart2 lubi to.
  14. KilKapi

    KilKapi Czeladnik forum

    Jak dobrze że odpuściłem sobie te Dwa eventy jak tylko zerknąłem na wymagania, dziś wypłata przyszła to wystarczy tylko kupić pakiet miesięczny na pomocników i działać z czymś innym
     
  15. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    <ciach>
    Eventu wprawdzie nie robię, ale w związku z tym wystawiłam zagrody uruchomiłam kokon, kosiarza, opryskiwacza i 100% do stodoły dla zwierzaków- dałam krótkoterminowe, żeby więcej zebrać. Hmm...

    Edytowałam cytat zgodnie z oryginałem oraz fragment odnoszący się do usuniętej części cytatu.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 kwietnia 2019
  16. matthero

    matthero Weteran forum

    Witajcie, Farmerzy!

    W związku z aktualnymi problemami - eventy wystartują w innym terminie. Gdy tylko otrzymamy informacje z konkretnymi datami, to umieścimy je w odpowiednich ogłoszeniach eventowych.

    Przepraszamy za niedogodności

    Wasza Ekipa Farmeramy
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Mamy kolejne Ogłoszenie >>klik<<
    Chyba te problemy były jednak trudne do rozwiązania...
     
  18. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    No tak wieczorna odyseja zamieniła sie w kosmiczną.....i wpadła w czarną dziurę. Czyli, jak wreszcie uruchomią, to mozna zebrać, siać co się chce i czekac na ogłoszenie?
     
  19. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Wielka szkoda. Mam nadzieję, że eventy wystartują dziś tylko później i że BB nie przełożą :(
     
    matthero lubi to.
  20. matthero

    matthero Weteran forum

    Mam nadzieję, że będzie jakieś odszkodowanie, bo żużyłem 15 sztuk super nawozu i 15 sztuk super Zosi ! Moje wsady w oazie czekają do zebrania!
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.