Opinie Wieczorna odyseja

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Ja powalczę, choć bez entuzjazmu. Zobaczymy co z kapsuł będzie wylatywać. Na wszelki wypadek trzeba ziele szybko wysiać. Toto co stoi, się zbiera i jednorazowe - brama? mam nadzieję kombajnem się nie zbiera? Bo nie bedę mając kombajn ręcznie leciała, a stać musi aż na max obrodzi
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    faktycznie,,,wczesniej nie dostrzeglem...dzieki:)
     
  3. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Żebyś nie była sama to ja dołącze do ciebie,planuje robić event, a co mi tam też wpadłam w nałóg.
     
  4. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    I drzewa trzeba by zdjąć.....
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Szczęśliwie kombajn na to coś nie zadziała... Też się tego obawiałam... Trzeba zebrać ręcznie; zależnie od tego w jakim czasie od wystawienia zbierzemy, taki rodzaj pianek otrzymamy.

    Edit. Bardzo się cieszę, że mam towarzystwo w eventowaniu :D
     
  6. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Postoi 16 godzin, zbierzemy toto piankowe maxymalne i zniknie. Następne piankowe tylko z kapsuł jak rozumiem. Jest ryzyko, jest zabawa. Co 4 godziny trza zaglądać.....to pole specjalnej troski mniej wymagające było ;)
     
  7. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Fajny ten event, taki inny.

    Zresztą po polu specjalnej troski nawet ukąszenie przez szerszenia byłoby przyjemnym doznaniem.

    Proszę więcej entuzjazmu, mniej narzekactwa, ograniczenia hamaków do minimum, grajmy, bawmy się.

    Sprzedałem właśnie rower, bo i tak nie mam czasu /sieję/ nim jeździć …….. wybory.


    Bry czekoladowe.
     
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie martw się, ja tez będę zbierać pianki ;)
    niepokoi mnie wartość w SG największej pianki, bo u nas 1500 SG a u Włochów tylko 1200 SG....
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Sprawdziłam, u nas jest OK :)
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Wszystko by było ok gdyby nie ta cała losowość. Zbiorę np. 12 x 1500 i będę miał 18 tys. Jeśli później będą wypadać same zwykłe pianki to nie zrobię całego
     
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witaski :)
    Evencik robię, bo pnącza fajne i mam czas:D no i te PD :music:
    Szkoda, że jak mam wolne raz na ruski rok to trafia się roślina 12h 8) i nawet mam fajną ofertę z FL i kombajnem...
    Oczywiście w praniu wszystko wyjdzie, póki co wzrost bramy galaktyki mnie trochę zastanawia.
    Widzę, że wszyscy wybierają hamak, a ja właśnie odpocznę i zrelaksuję się w czasie tego eventu :)
     
    krasnoludek10, ewanta oraz robins71 lubią to.
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzięki :)
    też nie lubię losowości, ale samo wysianie, postawienie na 16 godzin tych 12 bram, to niecała połowa eventu, a potem już tylko pilnowanie tej kapsuły, która miejsca za wiele nie zajmuje i można siać.... fiołka, czy inny groszek ;)
    jeżeli oczywiście dobrze przeczytałam poradnik....
     
  13. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Nie robię żadnego z eventów.
    Nic ciekawego nie widzę. Tutaj pnącze(a) tyleż ładne co nieprzydatne.
    W hodowlanym natomiast koszt uzyskania przewyższa ową przydatność (zwłaszcza, że od dłuższego czasu z zasady omijam misje hodowlane - nie są mi do niczego potrzebne, zresztą szczęścia w klonowaniu u mnie nie stwierdzono).
    Posieje do misji, albo wieczorem ustawie sobie farmę dla własnej czysto estetycznej przyjemności.
    To jedyny farmerski dylemat jaki teraz mam i dobrze mi z nim.
    :music:
     
  14. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Ojojoj! ile tu leżaczków porozkładanych:)
    Zmieści się jeszcze jeden? bo jak nie to będę musiała dwa razy tyle rowerkiem jeździć by te cukrowe kalorie spalićxD
    Tym razem eventy omijam szerokim łukiem-wszędzie u mnie królują drzewa i zagrody-i tak zostanie jakiś czas:p
    Powodzenia startującym i udanych zbiorów bram,kapsuł,pianek i czego tam jeszcze:)
     
  15. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Wg poradnika to już wszystko będzie wysiane tylko braknie tych całych pianek o wartości 17 tys. a to jest sporo. zobaczymy jutro jak będę stał z czasem. Najwyżej nie zrobię całego :)
     
  16. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Ja od dawna robię tylko te eventy nad którymi czytam " achy" i "ochy". Więc tym razem lezonko xD. powodzenia tym co jeszcze chęci mają :D
     
  17. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.
    Ewent robię.:)

    Przez ostatnie dni siałam pomarańczowego fiołka, więc 12 godzinna ewentówka to praktycznie żadna zmiana w moim rytmie zbiorów. Tylko te pianki mnie trochę niepokoją, ale może nie będzie tak źle i losowość okaże się... łaskawa:p
     
  18. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

  19. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja też zrobię- choć wczytam się szczegółowo po powrocie do domu koło 16-tej.
    podpisano : nałogowiec :D
     
  20. zefirek55

    zefirek55 Aktywny autor

    witam:) czy brama mocy podlega pod zbiór automatyczny tak jak wszystkie drzewa?
     
    krasnoludek10 i Frytka2012 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.