Opinie Wieczorna odyseja

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Na razie na 6 kapsuł 5 bram. Nie wiem czy się cieszyć-będą stały te 16 godzin. Inna sprawa że choć pianki o odpowiedniej wartości wpadną. Postawię na noc
     
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Niby tak, ale ja wszystko zrobiłam , teraz zbieram pianki, ale pnacza nie można uruchomić.
     
    pretorianka lubi to.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Żeby uruchomić pnącze Wieczorna Odyseja II z zadania 9 musisz oddać pianki o równowartości 35 tysięcy SG. Po to właśnie te pianki teraz zbierasz :)
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam wieczorem :)
    Dzisiaj ostatni zbiór i jeszcze raz klikne te całe kulki co są dostępne co 4 godziny i najprawdopodobniej jutro wieczorem skończę event. Brakuje mi 30 sztuk kanapek ciasteczkowych a obecnie na łące i w pasku mam pisanek o wartości 30300 więc luzik :) Jedyne co mi nie pasuje w tym evencie to czas wzrostu rośliny. Toz fiolek z alchemikiem krocej rośnie
     
  5. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Dobry wieczór, Zielsko wysiane kilka godzin temu ( bonus z kola się trafił), brakuje trochę ciasteczek, ale wylecą bo rośnie len ( na dzięcioła:inlove:) Z kapsuły poza jedną pianką lecą mi same bramy. o_OMam ich na polach aktualnie 20. :eek: Muszę uzbroić się w cierpliwość. Kapsuła do zbioru po 22. Bramy zmilczę.....
     
    olgs3 lubi to.
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Taa.
    Bogatemu to i byk się ocieli 8)
    Gratisowy koszyczek ci dali...?
    No to jak zwykle wszystko twoja wina, Norbi - nie koszyczek przez pad, tylko pad przez koszyczek, system się załamał, jak zobaczył, komu dał gratisik.
    Inna sprawa, że ja to bym wolała dostać tak ze cztery koszyczki, trzy za florki i ten jeden duży za kasiejkę. Pewnie bym do tego parę tych głupawych bram dokupiła, bo widziałam, że są po 5 florków, barszczyk.
    W sumie to dobrze, że tylko bogatym dają, bardzo bym się zmartwiła, gdybym musiała robić ten event xD

    No i jak, masz to pierwsze miejsce, prawda...? ;)

    Aha, i co - do zobaczenia w poniedziałek, czy ty z tych kryształowych, co sobie expa nie nabijali...? 8)xD
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    po zobaczeniu koszyka..pomyslalem sobie cos sie sypie trza bic pd ale sie zastanowilem,,jakby to wygladalo ja i nr 1:pxD...zadowolilem sie wiec przy stole nr 28)
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie robię
    i dobrze mi z tym xD
    wiśnie sobie natargam i inne owocki ;)
     
    Frytka2012, memlak oraz mysza199710 lubią to.
  9. Tomcio32

    Tomcio32 Forumowy żółtodziób

    gdzie sa te galaktyki po ja nie mogę ich postawić
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tam gdzie sa drzewka...
     
    olgs3 i mysza199710 lubią to.
  11. Tomcio32

    Tomcio32 Forumowy żółtodziób

    Dziękuje Ci bardzo:oops:
     
  12. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    Wy naprawdę robicie ten event, czy podpuszczacie innych ?;)
     
  13. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Podpuszczacie , odpuszczacie - to tylko czasowniki :) . liczy się rzeczownik - koniec ;).
    Podparłem się Kołem fortuny i 20 rdzeniami mocy.

    [​IMG]

    Pozdrawiam ranne ptaszki.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 kwietnia 2019
  14. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Za pół godzinki odbieram piankową kapsułę.

    [​IMG]
    Gratulacje dla wszystkich co skończyli i dużo szczęścia dla pechowców.
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A dla leniwców pewnie dużo cierpliwości i chęci do pracyxD
     
  16. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Ziele wysiane, przerobione. Bramy dojdą koło południa i też będzie koniec
     
  17. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Potrzebna jeszcze motywacja i czas.
     
    krasnoludek10 i Cardamon lubią to.
  18. kacper02052003

    kacper02052003 Zaawansowany

    event po malu idzie do przodu , jutro bedzie koniec ale mam do was prosbe bo nie moge nigdzie tabelki z wykazem fabryk , ktos mi pomoze
    powodzenia tym walczacym , wypadajek duzo
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. -gracja62-

    -gracja62- Czeladnik forum

    Ja, jak zwykle, jak robię event, to tylko tyle, aby zdobyć naklejkę, nic więcej, czasem, jak jest coś łatwego, to tak. Strasznie to dużo czasu zajmuje, niestety, więc zadowalam się tylko naklejką :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Link do tabeli z pakietami fabrycznymi jest w Poradniku. Sama tabela jest TUTAJ.
    Na przyszłość z takimi pytaniami zapraszam do działu Pomoc.

    Jestem już na etapie zbierania pianek. :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.