Opinie Wieczorna odyseja

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    dzieki za przeliczenie;), tez nic nie kupuje;), ile zrobie, to moje:)
     
    hlnrys lubi to.
  2. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Zasiane, podlane, zbiór wypada o 8 rano.
    Można spokojnie się wyspać.
     
    apulisia72, olgs3 oraz Frytka2012 lubią to.
  3. Alan1907

    Alan1907 Wyjątkowy talent

    miałem przemilczeć ale pozwole sobie jednak zauważyc że mój wpis był o 19:41 a tymczasem uwaga iz jest info. o wycofaniu z prezentów pojawiła sie o 20;10 a wiec prosze mnie nie pouczać zamiast podziekowac za sugestie . reszta nie wymaga komentarza i na odpowiedz nie oczekuje :sleepy:-.-
     
    anna0089 i apulisia72 lubią to.
  4. Myszka482

    Myszka482 Forumowy żółtodziób

    Witam Proszę o informację gdzie szukać:
    Otwieram Piankową Kapsułę i dostaje 4 Bramy Galaktyki ale ich nigdzie nie ma,co jest nie tak
    [​IMG]
     
  5. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    W pasku, gdzie są drzewa. :)
     
  6. ewanta

    ewanta Komandor forum

    nie wiecie czy kombajn zbiera te bramy galaktyki?
     
    BiałyTrabant lubi to.
  7. mjanakiewicz

    mjanakiewicz Aktywny autor

    Przyłączam się do pytania. Czy można zebrać pole kombajnem, żeby przypadkiem nie zebrać tych bram za wcześnie?
     
    ewanta i BiałyTrabant lubią to.
  8. xkuba02x

    xkuba02x Okazjonalny autor

    cześć mam problem, zakupiłem rdzeń mocy i........nie mogę go aktywować. jest w pasku razem z wodą, zośką.......i nie mogę go użyć
     
  9. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Bramy można zebrać tylko ręcznie, kombajn tego nie rusza.
     
    ewanta lubi to.
  10. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam! Wie ktoś jak działa rdzeń mocy? Jeden na jedną bramę, czy na wszystkie ustawione?
     
    ewanta lubi to.
  11. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry poranne. Odysei kosmicznej Stanleya Kubricka ciąg dalszy:) dzięki wczorajszemu bonusowi 200% i innych dóbr o 16:00 mam zbiór 12 bram. Z kapsuły dostałem 2 bramy a dziś rano 1 bramę i piankę cukrową z polewą o wartości 1500 SG.
     
  12. mikołaj01011

    mikołaj01011 Czeladnik forum

    Chciałbym wiedzieć jakim cudem to niektórzy zrobili już tyle eventu skoro wczoraj były problemy z wejsciem na gre , czy to realna kasa tak działa, a może w BP o to właśnie chodziło co by farmerzy kupili koszyki za realną kase , tylko że nie wszystkich na to stać , bo jak obliczyłem na koszyki musiałbym wydać ze dwiescie realnej kasy.
     
    ewanta lubi to.
  13. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Rdzeń mocy przyśpiesza o 1/3 czas wzrostu bramy mocy
     
    ewanta lubi to.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oczywiście - koszyki. Plus super nawóz, zośka, jakiś bonus (bonusy) z koła, za imprezówki.
    Innego sposobu na to nie ma.
    Ale tak to już jest w życiu, płacący ma zawsze nieco łatwiej.

    Z tym, że akurat na ten event mnie by było szkoda kasy... choć z drugiej strony badyl rosnący 12 h to jest nuda tak przeraźliwa, że rozumiem ludzi, którzy chcieli sobie skrócić mękę.

    A ten wczorajszy pad to naprawdę nie był po to, żeby ludzie zrobili zakupy - to była prawdziwa poważna awaria.
     
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nic za realna kasę. Ja zdążyłam zasiać przed padem gry ewentówkę. Potem jak właczyli na moment to zebrałam i zasiałam na duzych polach podlane wszystkimi nawozami. Potem już gra działała to zebrałam i jeszcze raz na dużych .Trafił sie bonus 200% do stodoły to zasiałam na SP i zebrałam rano. Ewentówka w komplecie , bramy do zbioru za 4 godziny.Pianek na wartość 4200 sg.
    Brak 70 ciasteczek i koniec. Zostana tylko pianki do zbierania z kapsuł.
    Cała tajemnica.
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No fakt, bonus 200% pomaga ;)
     
    olgs3, ewanta, miwi45 i dalsza osoba lubią to.
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ten cud to procenty się nazywa, a kosztuje niewiele ... łut szczęścia tylko.;):)
    A wczoraj BP łaskawe było, nawet mnie się udało 100% wykręcić.:p
     
  18. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Tylko nie wszyscy maja tyle szczescia zeby wylosowac cos na kole na 120 zwyklych i 40 imprezowych nawet marnego 6 godzinnego nie trafilam .Nie zdazylam rozsiac rosliny przed padem i dopiero wieczor rozsialam ,zebralam z tych 10 ciu rozsialam i po 2 zebralam i rano 3 zasiew to jak mozna skonczyc ten event bez realnej kasy sie pytam?
     
    ewanta lubi to.
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    W totka Aniu zagraj...;):)
     
    anna0089, olgs3 oraz ania12355 lubią to.
  20. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    mnie tez sie udalo w nocy po ostatnich zbiorach wykrecic na kole + 200 % PDxD, ale wazne 24h, i to cieszy, ;)
    nic nie kupuje, to przeciez tylko fajna rozrywka, ;)
    Pozdrawiam, i udanych zbiorow;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.