Opinie Wieczorna odyseja

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. matthero

    matthero Weteran forum

    Z magazanów i waleriany. Wspomagam się przenośną gromadką Johnów Cytrynów. :)
     
    anna0089, Frytka2012 oraz aleksandra lubią to.
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    130 tych czekoladowych
     
    anna0089 i Frytka2012 lubią to.
  3. KilKapi

    KilKapi Czeladnik forum

    Coś słyszałem ale oni nie byli do zdobycia w jakimś Evencie ? Czy można ich kupić?
     
  4. Małgosia48

    Małgosia48 Zaawansowany

    przeczytałam ze event przedłużą a co jak ktoś miał właczony kombajn a teraz już nie ma albo miałm właczony bonus na zniwa który przez te konserwacje skrócił się?zero szacunku
     
  5. matthero

    matthero Weteran forum

    W evencie hodowlanym, który był bodajże pół roku temu. Ja zdobyłem na Gift & Trade podczas wymian. Dają +5% zbiorów. Mając ich dużą ilość potrafią zdziałać cuda.
     
    anna0089 lubi to.
  6. anna0089

    anna0089 Książę forum

    A ja mam uciechę . Z hamaczka super czytało się wasze posty i oddychałam z ulgą ze odpuściłam ten ewent ;)
    Ale cały czas trzymam kciuki za grający i zabieram się za hodowlany z nadzieja, że wszystkie niespodzianki już za nami :oops:
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czekoladowe ciasteczka wypadają też z oazy miłości = 100%. U mnie duży poślizg ze startem pewnie jak u większości ale ze zbiorów waleriany, magazynów i z oazy na razie tyle: cias.png
     
  8. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Jednak BB jeszcze działa, więc zebrałam moje oazy i troszkę ciasteczek doszło :) w tej chwili mam ich 350, to chyba dość zacny wynik ;), roślinkę rozsiewam, ale troszkę czasu minie zanim dojdę do bram galaktyki ;)
     
    anna0089, Frytka2012 oraz SMOD_Atena lubią to.
  9. Alan1907

    Alan1907 Wyjątkowy talent

    co do czekoladowych ciasteczek to gdzie sie podziała możliwosc ich wysyłania w prezentach zgodnie z tym co mówi poradnik ? :(>:(
     
    anna0089, Frytka2012 oraz tabeh lubią to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Możliwość wysyłania w prezencie została usunięta, jest taka informacja pod poradnikiem:
     
    AngelGina i Frytka2012 lubią to.
  11. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    Jak widać BB coraz mniej przyjazne dla graczy:(
    W temacie pianka sobie rośnie, przed nocą zbiorę i tyle na dzisiaj:eek:
     
    Frytka2012 lubi to.
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    a mnie dzisiaj cztery kurki uraczyły złotą :inlove: i oczywiście czekoladowym ciasteczkiem /co by w temacie było/
    ciasteczka z każdej hodowli lecą
     
    Frytka2012, AngelGina oraz malgos63 lubią to.
  13. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    562 ciasteczek jest ok:pxD;)
     
    Frytka2012 i AngelGina lubią to.
  14. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    moj najlepszy wpad dzisiaj, to gaska straznicza;)
    a ciasteczka z kazdej oazy;)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 kwietnia 2019
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Chyba Ci się wątki pomyliły.
    Tutaj pianki i ciasteczka ;)
     
    Frytka2012 lubi to.
  16. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    SMOD Atena nie da sie być spokojnym gdy event leci a my nie możemy nic zrobić , na dodatek farmerzy piszą że już część zrobili jakim cudem , oczywiście kupili kosze , tylko nie wszystkich stac na takie zakupy. Jeżeli użyłam wulgaryzmu to sorki ale nie bylo to moim zamiarem aby kogos obrazić a tylko wyrazić emocje . Czekając na event do godziny prawie dwudziestej każdy sie wkurza.
     
    anna0089 i apulisia72 lubią to.
  17. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Kupujecie itemy do eventu. Ciekawe czy da się bez nich
     
  18. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry.A u mnie ciasteczka obrodziły mam już 854( trafiłem 200% do stodoły szkoda że była awaria bo zrobił bym spokojnie zasiew na te 5 kroków a tak zostało mi 2,5h aktywnego bonusu) Z dużego pola leci mi teraz 20 szt pianowego krzewu podlanego SN,SNZ,BN i KRST (tylko L.Polana).
     
    anna0089, malgos63 oraz AngelGina lubią to.
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Poszukaj w pasku z drzewami.To drzewa sa
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Da się.
    Z kapsuł potrzeba 17.000.SG
    Zakładam z jednej minimum 600.SG - słodka pianka cukrowa.
    Ze zbioru dostajemy 2 kapsuły, to minimum 1.200 SG.
    17.000/1.200=15 zbiorów co 4h, to potrzeba 60h.
    Kapsułę wszyscy odblokują jutro wieczorem (inaczej nie wyjdzie, chyba, że ktoś nie robi) - po 32h ewentu (licząc od 14:00).
    Lekko licząc zostaje na kapsuły 5 dni (coś przecież przedłużą, albo dołożą pianki w rekompensacie), tj. 120h.
    Nawet jakby z kapsuł leciały same pianki cukrowe (300 sg), to się zdąży.
    Ale przecież tak cienko nie będzie.;)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 kwietnia 2019
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.