Opinie Wieczorna odyseja

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Igranie z innymi wymiarami tak się kończy... To chyba ta Brama galaktyki nabroiła, bo chyba nie niewinne pianki? xD
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja bym stawiał na ulepszenia fabryki.
    Za dużo za nie chcieli.
    Miały być za towar ze stodoły.
    xD:cry:xD
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Może szły za SG i serwer nie wytrzymał napięcia xD Ja jednak obstawiam Bramę galaktyki... Od początku podejrzanie toto wyglądało i masę problemów sprawiało...:cry:
     
  4. KilKapi

    KilKapi Czeladnik forum

    Dobra brama bramą ale czy ktoś z moderacji poda przybliżony czas powrotu gry do sprawności ?
    Zostało mi jeszcze 8 godzin Stajennego i chciałbym to wykorzystać
     
  5. atmpitbull

    atmpitbull Forumowy żółtodziób

    niestety event będzie w innym terminie a bonusy i ulepszenia szlak trafi
     
  6. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    I tak by czekały do BB, więc do 18-tej ;) Nie ma co płakać - im dłużej, tym lepsze przeskoki będą ;)
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    KilKapi, wszystkie konkretne informacje, jaki do nas trafiają, są Wam na bieżąco przekazywane.
     
    KilKapi lubi to.
  8. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Wydaje mi się, że to jednak jakiś atak hakerski z innej cyberprzestrzeni Galaktyki...
     
    Frytka2012 i jagoda1953 lubią to.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Oby to tylko hakerzy... Mgła Stephena Kinga mi się z tym kojarzy. Mam nadzieję, że zdążyli zatrzasnąć te Bramy galaktyki...:oops:
     
    Frytka2012 i grakula16 lubią to.
  10. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    ahaha myśmy mieli te bramy przechodzić,ale chyba kosmici nas ubiegli i przez nasze przeszli i swoje zamknęli :) :)
     
    Frytka2012 i BA_Marion lubią to.
  11. KilKapi

    KilKapi Czeladnik forum

    Widziałem że ktoś tu pytał ale nie mogę znaleźć, czy jakaś rekompensata będzie przysługiwać ? xDxD
     
  12. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    xD, kazdy moze przejsc przez farmerska bramexD, ale z galaktyki, potrzebna specjalna wizaxD,
    dobrze jednak ze zwierzatka nakarmilam;)
    ale tak dlugiej przerwy jeszcze nie bylo:sleepy:, super rekompensata sie nalezy;)
     
    KilKapi lubi to.
  13. ANIUTKA1959

    ANIUTKA1959 Forumowy żółtodziób

    To nie zadługo grasz rok temu była jeśli dobrze pamietam to prawie do 19
     
  14. KilKapi

    KilKapi Czeladnik forum

    Dzisiaj może być podobnie xDxD
     
  15. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    dobrze, ze mnie wtedy nie bylo, ale gram, hmm, juz dobre pare latek:)
    to jednak fajna spokojna rozrywka;), ale wyjatki sie zdarzaja, jak dzisiejsza brama:),
    szkoda tylko tych powstawianych przez graczy bonusow:sleepy:, ja ewentu nie zaczelam, ale mnustwo graczy zaczelo:sleepy:,
    moze sie jednak doczekamy;)
     
    alexander56 i ANIUTKA1959 lubią to.
  16. KilKapi

    KilKapi Czeladnik forum

    Najgorzej jak ktoś ma wyliczone godziny, tak jak ja np, o 15-stej powinienem kury zebrać/ściąć, dzisiaj mam na noc a przez te "prace konserwacyjne" jestem 384 kury w plecy, może to głupie ale jak pomnożymy to przez 6,500 SG (po tyle chcą za jedną na rynku) to dzięki Bramie jestem stratny na ponad 2,5 mln SG
     
  17. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Straciłam mnóstwo SN na rozsiew i wypadajki jestem ciekawa czy mi go zwrócą,a także inne dopalacze jak białą niewinność,krestol, kupon na kombajn.
     
  18. KilKapi

    KilKapi Czeladnik forum

    Każdy gracz się łudzi że będzie jakieś zadośćuczynienie, maks co zrobią to pewnie przedłużą event, albo zmienią wymagania co do roślin i wypadajek potrzebnych do ukończenia zadań eventowych
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jest, udało sie zalogować. Ciekawe jak długo :)
     
  20. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    chyba już naprawili, bo farma się wczytuje
    edit: siać czy poczekać? - oto jest pytanie;);)
     
    agucha31 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.