Opinie Wieczór z kumplami

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 25 kwietnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    marysiad8 Twój post usunęłam, niczego do tematu eventu nie wnosił.
     
  2. Pryku

    Pryku Książę forum

    Sam nie wiem co myslec i co napisac... Byl bum na Piccolaki teraz na te drzewka. Od jakiegos czasu te eventy coraz trudniejsze i tak jak ktos tu pisal dla slabszych graczy lub tych co maja mniej czasu nie mozliwe do zrobienia. Przepych tych eventow od jakiegos czasu ale to wiemy i jakos tak... a no i ktos pisal tu o losowosci co ostatnio tez jest przerazajaca.

    No ale pobawie sie wole to niz te poprzednie
     
  3. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Coś tam wysieję. Ale nie zamierzam dniami i nocmi siedzieć na farmie. Z dnia mi wyskakuje powyżej 10 h na pracę a jeszcze coś by ugotować, zrobić w domu- nie mam ani czasu ani ochoty. Te ewenty dla bezrobotnych się robią. Albo dla tych, którzy wydają kupę kasy na SN i SNZ. Bez kolejnego pnącza też będę umiała żyć. A drzewa mam i nie potrzebuję więcej.
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No cóż
    noc przeszła pod znakiem ?
    za i przeciw
    plusy minusy

    więcej przeciw
    dużo minusów

    nie tykam tego
    trudno jedna skrzynka mniej :sleepy::cry: drzewa i tak za wysokie progi


    Powodzenia w zmaganiach [​IMG]
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ten ewent to taki cukierek .... cukierek przez papierek.8)
    A te zmiany w poradniku to po prostu szczyt złośliwości ... co? narzekacie, że trudne? ... a to proszę bardzo, jeszcze Wam utrudnimy.
    Chciałoby się powiedzieć, BP nie idź tą drogą.8)
     
  6. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    wymagania pod starych graczy, którzy mają wszystko co potrzeba żeby machnąć event pierwszego dnia....
    "nowi" gracze bez szans na baobaby - ale może to taki marketing aspiracyjny i na najbliższym G&T puszczą baobaby
    w końcu !!!!

    jak na razie to:....
    za dużo siania
    za dużo możliwych/słabych nagród ze skrzyni z pnącza
    itemów nie potrzeba
    baobaby już mam

    hamak i drink z palemką
     
    Ostatnie edytowanie: 26 kwietnia 2023
  7. anusia!

    anusia! Ekspert forum

    Ja zacznę, każda gałązka dla mnie jest cenna... i każda skrzynka...
    Oby się udało do pnącza :)
     
  8. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    jestem starym graczem,nie mam wszystkiego,bo gotówki nie za bardzo inwestuję w grę i dlatego baobaby są poza moim zasięgiem,po prostu nie opłaca się tyle siać,robię tylko do pnącza
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nawozowce mam, skrzynka X nie jest dla mnie rewelacją. Z tych co zdobyłam nie wyskoczyło nic ciekawego.
    Jedno piccolo nie zachęci mnie do ciężkiej pracy w polu..
    ...a więc odpoczynek :music:
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Sprawdziłam na koncie testowym i w przypadku segmentu 1 na planszy kempingu:
    - z pola 16 da się przejść do pola 12 i 17,
    - z pola 13 da się przejść do pola 14 i 19.
    Czyli zdobycie z tego segmentu 8 PK jest możliwe.
    To co jest w opisie (kolumna opcje) jest jednak zgodne z materiałami, jakie otrzymaliśmy, więc nie chcę tego ruszać, bo znów się okaże, że układ pól jest nie taki...
     
  11. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    robię ...chciałabym ...chciała ... drzewo kusi ale rozum mówi nie ... i cały wieczór z kumplami ...to nie moja bajka .. a tak z przyjaciólką chętnie spędzę czas przy serniczku ...pozdrawiam i dużo punktów oby starczyło co sobie każdy wymarzył ..wyśnił ..sssuper wiiielkiego drzewa dlo waleczących...mimo utrudnień
     
    Ostatnie edytowanie: 26 kwietnia 2023
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Zapomniałam o evencie i wszystko rano zebrałam,hehehehhehe,to chyba jest jednoznaczne,że .....że hamaczek mnie czeka 8)
    Nagrody nie powalaja,jak zwykle tony zielska trzeba wysiać aby zdobyć baobaby,czy mi sie chce aż tak tyrac i zuzywać dobra na taki event,hmmm,chyba jednak nie.

    Niech ktoś mi powie czemu mam robic ten event bo ja nie widzę sensu,mam 30 baobabów z SN,15 z Zośka,wszystkie na leśnej i dzikiej.Nie widzę w tym evencie superrr rzeczy aby zużyć choc 1szt SN 8)8).

    HAMACZEK !!
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    McSnake, usunęłam post niezwiązany z tematem. Wyjaśnienie znajdziesz w Oficjalnych ogłoszeniach - gra.
     
    ponderoza70 lubi to.
  14. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    śmiechu warte ...nie można się zalogować ...widzę ..och nawet owiec nie widzę..a gdzie drzewa ..logowanie też dla losowości ..
     
  15. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Pytanie pierwsze:
    Który zawód można odblokować na Drzewie Mądrości? - alchemik
     
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    mnie się udało zalogować - z dwóch pól szarłatu i leśnej polany miszmaszu /drzewa, zagrody, pola - 467 skuterów

    z szarłatu nie było kompletu wypadajek - około 182 z jednej łąki. znowu zapomniałam o jaśkach >:(
     
  17. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    mi z hortensji wypadło 416
     
  18. madziula007

    madziula007 Czeladnik forum

    Pytanie kolejne
    do jakiej rodziny należy lis? - odp. psowate
     
  19. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Jest event czy nie ?
     
    ponderoza70 i IRENOWO lubią to.
  20. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    u mnie 532 skutery na polach była trzcina i 13 prezentów od sąsiadów
     
    mysza199710, ponderoza70 oraz incasent lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.