Opinie Wieczór w kinie samochodowym

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 1 czerwca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No to koniec:

    [​IMG]
     
  2. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    mi do końca obu eventów brakuje 120 marmuru i 8 dużych zestawów trzymają mnie tylko wypadajki resztę już mam :)
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja daleko w polu.
    Brakuje 300 szt. soli.
    Bedzie dopiero w niedzielę, może jutro wieczorem.
    Tymczasem oszczędzam na SP.
    Tyle dało odznak z 3x80:
    [​IMG]
    Idę zapakować 10x ptaki i potem spróbuję na styk.
     
  4. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Jeszcze nie zaczęłam robić tego eventu, jakoś wydaje się być średni, nie wiem może zrobię tyle żeby piccolo zdobyć
     
  5. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    z piccolo wyskoczył wielozadaniowiec i kijek pogo :)
     
  6. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    tylko, że mi na PD nie zależy wcale...wolałabym jakiś dyniowy, a nawet dwa :)xD
     
  7. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Kurdee co ta gra dzisiaj, wszystko mi się ładuje po 1% masakra, coś tam hoduje żeby tylko piccolo zrobić
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  9. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    [​IMG] Skończone.Piccolo dało Genialnego wielozadaniowca i Bajkowe źródło.
     
  10. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Mnie też do Kina już nie wpuszczają, jednak dalej będę wykorzystywał BB, bo mam sporo niedokończonych misji w spółdzielni, już niedługo pokarzę w odpowiednim wątku, na jakim jestem pułapie.
    [​IMG]
     
  11. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Witam, kino i u mnie zaliczone a drugi jeszcze 2 zbiory i niedziela na działce w realu.
     
  12. QAtaner77

    QAtaner77 Stały bywalec

    Z piccolo wyskoczyło bajkowe źródło i wieczne poszukiwanie skarbów:D Event na finiszu tylko po pnącze, brak wypadalców na 3 paczuchy naczosów serowych :p
     
  13. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam to juz koniec seansu kinowego
     
  14. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Tym razem ze skrzynek Piccolo wyrosło coś, z czego jestem bardzo zadowolona i nie mogłam uwierzyć: drzewko florenowe :D:D i parasolka w kropki.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2021
  15. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie z Piccolo: bukiet kwiatów (kupony się przydadzą, więc ok) i tańczący z liśćmi -.-
    ...ale za to z wcześniej wystawionych z misji wyrosła parasolka i zabawa w wodzie (ok. 27 mln jednorazowo z tego idzie), więc nie jest źle. Tylko ten tańczący to nie wiadomo co tam robi :p nawet nie pamiętam jaki bonus daje...

    Event skończony, ale chyba tylko dlatego, że mam wolne w pracy, bo ostatnio nie było lekko.
    Powodzenie walczącym i słoneczka odpoczywającym ;)
     
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Tańczący z liśćmi- 5000 pd lub tpd oraz bonus +250% pd/tpd ze zbiorów wszystkiego przez 10 godz.-10 zbiorów- więc to niezły item
    U mnie seans w kinie też już się skończył
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Skrzyneczki dały zabawę w wodzie i parasolkę:) Zauważyłam, że całkiem przyzwoicie wypadały podwójne odznaki. Na zdobycie 300 odznak (właściwie 302, bo nie trafiłam w punktxD) potrzebowałam 244 klonowań. Miłe:) Wyniki klonowania... typowe dla mojej farmy... W porywach poziom kurczaka rosołowego, a i to bardzo rzadko:p
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Piccolo obdarowało mnie ładnie: Drzewo florenowe i Święto świateł :)
     
  19. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    ewenty ukończone ,czas na relaks :)
     
  20. oko14

    oko14 Forumowy żółtodziób

    mam tak samo, pisaliście może do pomocy technicznej?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.