Opinie Wieczór piłkarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Niuleek

    Niuleek Aktywny autor

    Też jeszcze walczę, nie wiem czy mi się uda, bo wypadajki nie lecą tak dobrze, jednak nadal próbuję :)
     
  2. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zakończyłam, co chciałam to wykupiłam, do jutra spokój. Nie wiele już zostało czasu, ale trzymam kciuki za tych co jeszcze walczą.
     
  3. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Lekko nie było, ale dobrnąłem do końca. :) Z piccolo tym razem mam wielozadaniowca i kumpla, więc bez rewelacji, ale za to z zagadkowej zagrody wpadły pierwsze żuczki goliaty. :inlove:
     
  4. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Chwalę się;):
    Z piccolo
    [​IMG]
    i robaczki.
    Event jeszcze u mnie trwa. Zbieram talary na ostatni item
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja zapomniałem o jednym zbiorze i musiałem ten ostatni zasilić SN (dobrze, że na jednej łące wystarczyło) - dobrze, że mam go sporo;) Na drugiej już hortensja z wodą czeka na jutro:) I przed końcem eventu powinien być ostatni żeton:) W sumie to nawet dobrze, bo łatwiej będzie wyrównać zbiory skrzyń z przynętami:D
     
  6. ]Gustaw[

    ]Gustaw[ Mieszkaniec forum

    Czy brać rząd chmur jak nie mam talarów na itemy ?
    podpowie ktoś z doświadczonych graczy ?
     
    hapsak89 i bogusiania lubią to.
  7. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Chyba tak, bo może itemy będą kiedyś na G&T, albo w SklepoRamie za farmarki :)
     
  8. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Kolejna 1 Imprezowa wejściówka jest ukryta pod nawozem w dolnym rzędzie na 1 segmencie piłkarskiej planszy.
     
  9. ]Gustaw[

    ]Gustaw[ Mieszkaniec forum

    Dziękuję :)
     
  10. Anetka001

    Anetka001 Czeladnik forum

    No i zabrakło na cuchnący skarb wypadajek..... :(
     
    grania. lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rzeczywiście jest:D Kupiłem za talary Brzmienie ciszy (+), bo wydało mi się najodpowiedniejsze dla moich potrzeb.

    Zostały 4 punkty konkursowe, 70 napojów i 28 dzikich kart - na szczęście tym razem nie przesadziłem w żadną ze stron - ani sporo za mało, ani sporo za dużo;)
     
    grania., AngelGina oraz bogusiak80 lubią to.
  12. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    U mnie pnącze już pracuje,trochę nagród wykupiłam za punkty konkursowe.Nie wystawiłam jeszcze zagrody może będą żuki a z Piccolo Kwieciste i Bukiet kwiatów.Na jutro dojrzewa szarłat.
     
    grania., AngelGina oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. justi_j

    justi_j Okazjonalny autor

    no i koniec, EVENT Piłkarski się skończył, za aaa wcześnie! finał w niedziele czy się mylę!? to byśmy jeszcze rozegrali parę rund ...
     
    grania., michal01096 oraz krasnoludek10 lubią to.
  14. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Kurczę ja miałem kończyć event o 21:30 a że znajomi wpadli to niestety brakować mi będzie itemu na pnącze Brzmienie ciszy. Jakby ktoś poratował na G&T odzwięcze się kwiecistymi :oops:

    Chociaż boli mnie nie wykorzystanie aż 24 kart i niezdobycie wielu nagród... czy to za zapytajniki czy to za talary. Ale cóż mówi się trudno i żyje się dalej :p
     
    Ostatnie edytowanie: 10 lipca 2024
    grania. lubi to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.