Opinie Wieczór piłkarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

  2. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Ja też dostałem kwiatki x 2 Kwieciste melodie;)
     
  3. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Z dwóch łąk szarłatu, pełnych małych poletek ledwo na 5 gierek wystarczyło wypadajek:eek:o_O Posiałam szarłat znowu, bo co mam zrobić, nie mam jak i czym tego przyspieszyć, oprócz wody i czasem kupy jak się nazbiera, więc zbiór mam raz na dobę, taaa fantastycznie wprost-.- a i tak jeszcze mi eventówki trochę brakuje>:(

    Gdzieś tam w międzyczasie trwania eventu posiałam raz begonię to mi wypadło na 2 gierki z dwóch łąk, łącznie:(

    Jeszcze 14 gwiezdnych talarów na trzeci item -.- dam radę, wdech wyydech, dam radę, wdeech wyydech, dam radę.... chyba
     
  4. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    3 item do pnącza zdobyty, jeszcze stracą + na polu - i na pnącze. 2 skrzynka Piccolo z planszy rafy koralowej też zdobyta, dzięki podpowiedziom życzliwych graczy, bo po co napisać o tym w poradniku :( Jeszcze parę dni do końca eventu, trochę pkt. konkursowych uzbieram na zagadkowe zagrody ze sklepiku, bo na inne dobra niestety zabraknie. Powodzenia i multum wypadajek dla jeszcze walczących :)
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    To nagrody-niespodzianki. Gdyby napisać o nich w poradniku, przestałyby być niespodziankami:p
     
  6. MiszkaM

    MiszkaM Ekspert forum

    Dzień dobry. Pnącze z kompletem itemów wykupione. Koło dało 2 x 100% więc z rośliną poszło szybko, ale wypadajki.... Z 1 pola szarłatu + 15 JC max 180szt. Usiłuję uszlachetniać szarłat ale na 3 szklarnie 0 dodatków, a roślina jak wiadomo łatwa do uzyskania nie jest. Piccolo zgarnięte, czekają na niedzielę.
     
  7. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    "Niespodziankami", czy raczej czapkami-niewidkami ? Tylko nie ma o tym wzmianki w poradniku, że pod konkretną nagrodą kryje się inna, bardziej wartościowa wygrana. Czy BP zdaje sobie sprawę, że takim traktowaniem graczy podważa swój autorytet i zaufanie ? W następnym evencie też będą takie "myki", a gracze mają o tym nie wiedzieć ? Czy to jest fair ? Gram na 4 gierce - plansza kempingu, bo można zdobyć więcej pkt. konkursowych do wykupienia tajemniczości ze sklepiku. Na noc wysiewana hortensja daje wylotki na 5 gier, a w dzień trzeba zebrać sporo dzikiej karty. Powodzenia dla jeszcze zapracowanych farmerów i farmerki i gratki dla tych, którzy już zakończyli grę:)
     
  8. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Witam event skończony pochwalę się z 2-ch piccolo mam zabawę w wodzie i florenowiec.Wszystkim graczom życzę takich niespodzianek.
     
  9. ruda120

    ruda120 Koneser forum

    gdzie wypadajki się pytam ? bo z tej rośliny eventowej to z biedą na jedną grę można uzbierać
     
  10. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Mimo wszystko uważam, że w poradniku powinna być wzmianka o dodatkowo ukrytych nagrodach niespodziankach (nie trzeba pisać jakich), nadal byłyby to niespodzianki, bo nie wiemy co jest ukryte ;)
    Z moich Piccolo- Święto Świateł i Zabawa w wodzie :)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratulacje:) Ja na razie badyl zbieram raz - dwa razy dziennie, więc jak uzbieram na żetony za PK, to będzie to już cudxD:cry:xD
     
  12. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Jeszcze 8 gwiezdnych talarów, muszę dosiać eventówkę, przez przykręcony na maksa kurek z wypadalcami jestem dwie doby do tyłu - konieczność ratowania się szarłatem. Dobrze, że ten event trwa jeszcze trochę, to jest szansa, że uda mi się wyszarpać wszystkie itemy na pnącze.

    Piccolo ze sklepiku eventowego rzuciło we mnie nieumarłym, też się nada, przynajmniej poszedł prosto w mroki i nie zawadza w pasku, to ukryte w planszy grzecznie dało cylinder ;) spoko też może być:p
     
  13. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    Zrobiłam trochę więcej niż zakładane minimum. Itemy do pnącza nabierają mocy urzędowej.
    Z pikolo tańczący i święto świateł, czyli idę w PD ;)
    Czy dobrze myślę, że za gwiezdne talary tylko pnącze i itemy można kupić? Bo w związku z pogonią za pytaniami konkursowymi zarobiłam też gwiezdne talary. I nie mam ich na co wydać 8)
     
  14. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Hej ludziska czy jest wątek z odpowiedziami na pytania bo nigdzie nie mogę go znaleść byłbym wdzięczny za podesłanie lub wskazanie wątku.
     
    hiacynta lubi to.
  15. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    hiacynta i michal01096 lubią to.
  16. dorro007

    dorro007 Baron forum

    To samo pytanie mi się wykluło. Gwiezdne talary będą pewnie na wymiankę na sg i pd po zakończeniu eventu. Jak mawia moja siostra: mieć 45 i nie mieć 45 to jest 90 różnicy :) Bierę w ciemno :)
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Brawo jaxD:cry:xD Na planszy dżungli zdobyłem 2 pola z pytaniami a chciałem żeton. No nic.. Co się odwlecze, to nie uciecze:p
     
  18. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    itemy mam , ale pnącza w 1 dobę chyba nie zdobędę
     
    bogusiania, hiacynta oraz krasnoludek10 lubią to.
  19. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    bogusiania i hiacynta lubią to.
  20. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Pomimo najszczerszych chęci, tym razem chyba się nie uda. :(
    Wystawiałam moich 3 Jasiów, pilnowałam, koło dało 2x+1 na 6 godzin, Sąsiedzi pomagali jak umieli :), od dwóch dni staram się uszlachetnionego orzeszka sadzić, a wylotek jak na lekarstwo.
    Nie wiem co jest w tym pnączu takiego extra, że tak bardzo go pilnują.
    Trudno, najwyżej nie będzie. :(
    Dla misia wejściówki zganęłam. Pnącze i dwa itemy także.
    Czy będzie 3 ?
    Chciałam jednak podziękować za podpowiedzi do pytań.
    Ja chyba w inną grę gram, albo pamięć już nie ta, bo według mnie pytania trudne.
    Trzymam kciuki za tych co walczą do końca.
    Gratulacje dla tych, co ukończyli.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.