Opinie Wieczór piłkarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. majka47

    majka47 Analityk forum

    Wykupiłam pnącze i itemy,ale pisze,że nie mam ich w inwentarzu, Teraz załapałam,że itemy mają plusika.Można zamknąć.
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Lepiej nie zamykać. To wątek eventowy dla wszystkich:p
     
  3. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    event skończony jeszcze tylko te plusiki na itemach muszę wykorzystać i wrzucić na pnącze;)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I to jest mój plan minimum na ten event, bo dopiero rozsiewam badyl:pxD:cry:xD Tak, lato ważniejsze:)


    Z goździka wypadło około 200 napojów:)
     
  5. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Jeszcze 9 gierek i kupię ostatni item do pnącza.....jakoś leniwie mi to idzie;)
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Bernarda1022011, post z samym cytatem został usunięty. W przyszłości proszę o dodanie czegoś od siebie.
     
    hiacynta, Aisha1969 oraz mysza199710 lubią to.
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ale jak to tak bez żadnego pamiątkowego wpisu
    nadrabiam :p

    ***
    Nie robię
    no nie i już :sleepy:
     
  8. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    Hejka:)
    da ktoś link do odpowiedzi?
     
  9. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

  10. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    Z czego leci dużo wypadajek badyl mam a wypadajek brakuje
     
    hiacynta lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zrób chociaż do żetonów:p;)
     
    Marzenakruczek i hiacynta lubią to.
  12. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Ja się ratuję szarłatem, bo to mi rośnie najdłużej obecnie, ale nawet z szarłatu szału nie ma, z jednej pełnej planszy najmniejszych poletek mam ze 130 - 140 wypadalców, lipa straszna. Z eventówki wylata mi maksymalnie po 23 na całą jedną łąkę. Kurkowy przesadził i to mocno-.-
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dopiero mam pnącze i jeden item :sleepy: no nijak nie idzie nazbierac wylotek :oops: pomimo ze wspomagają mnie sąsiedzi i znajomi ciagle ich brak tak mocno przykreconego kurka jeszcze nie było :wuerg:
     
  14. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Czekają na zakup koszyczków. U mnie też posucha z tymi wylotkami, zniechęca to do dalszego grania. Pnącze i dwa itemy wykupione, pozostało do rozegrania 4 gierki na ostatni item. Dramat:mad:
     
  15. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witam wszystkich :)
    U mnie już po wieczorze piłkarskim
    [​IMG]
    - w sumie zrobiłam 52 gry i to aż za wiele, bo pozostałych talarków nie ma na co wydać - jak czasem dawano podwójne itemy tak te tutaj chyba zbyt ,,cenne,, by mogły być podwójne :p
    Ta ilość wypadajek to trochę i od samej farmy zależy - u jednych np. z cebuli lepiej poleci niż z jakiejś dłuższej rośliny, a u innych z czegoś innego - najlepiej samemu przetestować wysiewając różne roślinki :) czasu jeszcze sporo więc można się w to ,,testowanie,, pobawić .
    Ja od piątkowego popołudnia do dzisiejszego ranka na 16 gier uzbierałam ( a na tą chwilę już 250 w stodole na wymianę czeka ) siejąc na noc właśnie cebulę (mam uszlachetnioną więc rośnie mi coś około 9 h ) i kocią miętę , a przez dzień żurawinę i bez ( na paszę dla żarłocznych goliatów) - oczywiście duża w tym zasługa 20-stu jaśków , bo bez nich to bym pewnie jeszcze nawet połowy tego nie miała :music: no przy takiej... skrupulatności kurkowego (jak tu) to te jaśki jednak są bardzo pomocne .
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2024
  16. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Mam pnącze i itemy, na razie wystawione do pozbycia się +. Bardzo nie lubię takiego narzucania z "góry"kiedy mam wykonywać prace na farmie. Oczywiście mogę sobie poczekać z uruchomieniem pnącza,nie wiem co miał na myśli twórca tego eventu.Po to robię event żeby móc korzystać z pnącza skoro jest nagrodą. Event męczący przez wypadajki mam tylko 12 JC. Jest dużo czasu tylko po co mi teraz te nadwyżki talarów ? Chcę zdobyć wszystkie nagrody to gram.Po zebraniu nagród głównych powinna być możliwość ich wymiany na punkty konkursowe.Nie wiem jak inni Farmerzy ale ja osobiście jestem już zmęczona tymi eventami.Lato,wakacje takie nadrzędne powinny odbywać się jesienią i zimą.Gratulacje dla tych co już ukończyli skakanie po planszach.
     
  17. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    I to jest właśnie zagadka z tymi wypadajkami. 8)
    Miałam właśnie konsultacje z sąsiadką. Obie posiałyśmy goździka, bo mamy go ulepszonego. Obie mamy po tyle samo Jaśków. Nie miałyśmy żadnego bonusa uruchomionego. Ona jest o trzy poziomy niżej niż ja i... jej z jednej polany wyskoczyło 170 wypadajek, a u mnie 126. Duża różnica wg mnie. I wytłumaczalna tylko ślepym trafem -.-. Bo może to tylko tym razem tak wyszło, nie prowadzę statystyk.
     
  18. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie wiesz po co? Po to, żeby gracz zamiast siedzieć latem nad wodą, siedział w chałupie przy "fortepianie" i grając wkurzał się;)


    Edit:
    Udało się, dwa picolaki zdobyte, ciekawe co zaoferują
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2024
  19. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Są itemy do pnącza xD teraz jeszcze je wystawić i zebrać i już na pnączexD niech pracują;)
     
  20. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Od piccolaków dostałam 2x bukiet kwiatów, ani to dzień kobiet, ani imieniny. Wygląda na to, że chodzą one parami. Znowu liczyłam na coś ciekawszego. Czekam na długo rosnące a potem zobaczę czy gram dalej, czy już kończę. Nic się nie zmienia jeden zbiór, jedna gra;) trochę powiało nudą.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.