Opinie Wieczór piłkarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Gooool! Frajda i nagrody są raptem kilka pól od ciebie na nowej planszy piłkarskiej. Spróbuj wygrać żetony gry planszowej wykorzystywane w Pucharze Farmy!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 04.07.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 10.07.2024, godz. 22:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 i hiacynta lubią to.
  2. $-$farmer$-$

    $-$farmer$-$ Czeladnik forum

  3. rysio

    rysio Ambasador forum

    Nie wiem czy nie umiem czytac i liczyc, ale co mi sie rzuca w oczy to fakt ze w evencie PUCHAR FARMY do wykonania ostatnich zadan potrzebne sa 4 zetony, natomiast w opisie nagrod WIECZORU PILKARSKIEGO mozna ich zdobyc tylko 2. Wiec sie pytam skad wziazc pozostale 2?

    Zeby zdobyc pnacze aktualnego eventu potrzeba 76 GT, za kazdy segment sa 2, czyli trzeba zaliczyc 38 segmentow = pilkarskich talli kart. jedna otrzymamy, potrzeba 37 co daje:
    dzika karta 20609
    napoj musujacy 1850
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    2 żetony są w sklepiku eventowym po 10 punktów konkursowych za sztukę:

    [​IMG]
     
  5. gienia77

    gienia77 Okazjonalny autor

    pozostałe trzeba sobie kupić w sklepiku
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    kurcze dużo tych wypadalców potrzeba -1850 :( :( ,kto wymyśla te ilości :cry::cry:,2 łąki ale ....... [ciach] no za dużo,echhh,zastanawiam się czy się brać,z rybnego 1 pnacze mam a drugie mogę zdobyć wykupując ze sklepiku 2szt,potrzeba 20PT czyli 10 błędnych odpowiedzi xDxD a na planszy czasami są 2 znaki zapytania,hmmmm,iść po minimum chyba dam radę a resztę ......,po co się wysilać :p :p ,chyba pójdę na skróty 8)8)

    Niedopuszczalne na naszym forum słowo usunęłam,
    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 lipca 2024
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    1 na planszy dżungli:

    [​IMG]

    i 1 na planszy kempingu:

    [​IMG]

    Trzeba rozwijać spoilery :)
     
  8. 22vader

    22vader Naśladowca mistrzów

    Całe szczęście pnącza kiepskie to nie trzeba się specjalnie streszczać. Jaki jest sens dawania takich ładunków do itemów, skoro trzeba je zużyć by oddać na chmurę? Co tak naprawdę komuś z bonusu +1 do zagród, jeżeli musi wywalić je byle kiedy żeby tylko dać na pnącze
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lipca 2024
  9. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja na Baha mam hodowlę tygrysów to w sam raz zużyję ale wolałabym na pnącze itemy bez ładunków.Nieraz dają podwójne to dlaczego tym razem tak oszczędnie?
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I to chyba jest to.
    2 żetony ze sklepiku za 20 PT
    2 żetony na planszach.

    Trzeba zrobić piłkarską (misiek sędzia), dżunglę (małpa), kemping (misiek lodziarz?).
    Zagadki są tak rozłożone, że idąc po żetony jest ich tylko 6.

    piłkarska - 1,1
    dżungla - 1,0
    kemping - 2,1

    Zakładając poprawne odpowiedzi (3 PK), brakuje jednej gry.
    Czyli potrzeba ich 7.
    1 na start, na 6 trzeba wysiać.

    6 x 557 = 3.342 - badyl dzika karta na głównej i dzikiej (6:00, 4:20 z wodą i nawozem)
    6 x50 = 300 - wylotka napój musujący z upraw i drzew na głównej i dzikiej

    Rozsiewając minimalnie, to jest 490 + 3 zbiory x 1.212 = 4.126
    Z siania wyda na 7 gier, więc darmowa będzie jako zapasowa.

    Czyli plan minimum, to rozsiew i 3 zbiory, plus 300 wylotek, i mam komplet żetonów do łowienia ryb.

    Idąc po pnącze, to ilości podał rysio:
    Rozsiew i 17 zbiorów, trzy dziennie.
    Wylotek wołają sporo.
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    No to teraz doba na wsłuchanie się w głosy graczy i ewentualne zmiany w FAQ.
    xD:cry:xD
     
  11. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Event zrobię na głównej bo nie mam ochoty znów demolować dzikiej. Lubię planszówki, bo są ukryte nagrody ;D

    Ja wiem, że jest plik, w którym można sprawdzać co daje dana skrzynia. Jednak już od jakiegoś czasu w nagrodach są skrzynie. Czy w poradniku nie możecie dodawać od razu info co można dostać z danej skrzyni? Byłoby to ogromne ułatwienie.
     
  12. martunia2808

    martunia2808 Czeladnik forum

    czy ktoś juz ma pytania i odpowiedzi do .???zapytań????
     
  13. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    coraz słabsze te itemy....
    3 ładunki po 2 godz.??!!
    "cuchnący skarb" - zawsze to coś na 1 sek. wrzosówki
    "strzelaj" + 1 do drzew
    ale tylko 3 razy - słabiutko
     
  14. martunia2808

    martunia2808 Czeladnik forum

    FAQ Skrzynie z towarami - Dysk Google ;)
     
  15. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Jak milusio :) Nie zaczelam tasiemca i nie musze tego eventu tykac :)

    Powodzenia robiacym :)
     
  16. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Po fajnej królowej spodziewałem się czegoś słabszego;) no i jest a robić trzeba bo żetony potrzebne;)
     
  17. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Przecież napisała, że wiem o istnieniu tego pliku, to po co mi go linkujesz?

    To prawda, trochę poskąpili tych ładunków. Ale może jeszcze głosy graczy są wysłuchiwane i dadzą coś więcej ;D
     
  18. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    Po pobieżnym przeczytaniu poradnika miałam napisać, że się wstrzymuję od robienia tego eventu... ale mi się przypomniało, że zaczęłam Puchar Farmy, i teraz głupio byłoby nie ogarnąć ostatniej jego ćwiartki. ;)
    Tylko pewnie zrobię najkrótszą możliwą wersję 8)
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nagrody mnie jakoś nie przekonują, ale żetony raczej zdobędę:p;)8)
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    w dziale dyskusje o grze i nie tylko wrzuciłam osobny temat z pytaniami i odpowiedziami z poprzednich tego typu eventów,może się przydadzą 8)8).

    Proszę MOD-ów o nie usuwanie,może się powtórzą jakies pytania
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.