wiecej flamastrow w evencie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika annawawa2011, 31 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. annawawa2011

    annawawa2011 Czeladnik forum

    witam, czy jest jakis sposob,aby zdobyc wszystkie flamastry?slabo wypadaja u mnie.dziekuje
     
  2. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    TUTAJ również był taki temat w dziale pytań ogólnych.

    Odpowiedź została udzielona przez Moderatora.

    Na przyszłość przeszukaj forum zanim zadasz podobne pytanie, może ktoś pytał o to samo co Ty ;)

    Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
     
  3. anatol111

    anatol111 Ambasador forum

    sadź długo rosnące to będą lepiej leciały
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuję za pomoc.

    annawawa2011, czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Autor tematu pomimo obecności na forum nie zadał kolejnego pytania,więc zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.