Większa pojemnośc obornika

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika AlicjaDelicja, 19 października 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy pojemność zbiornika na obornik powinna być powiększona?

  1. Tak, wraz ze wzrostem powierzchni do uprawiania

    63,0%
  2. Tak, pojemnośc podstawowa musi ulec powiększeniu

    14,8%
  3. Tak, obornik powinien być oddzielny dla farmy, bahama i strefy pełni

    9,3%
  4. Tak, runy powinny dawać większy efekt

    7,4%
  5. Nie, teraz jest dobrze

    5,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AlicjaDelicja

    AlicjaDelicja Aktywny autor

    Problem:
    W ostatnim czasie doszły do gry kolejne pola (kryształowe wodospady, grzybowy las). Pojemność zbiornika na nawóz (nawet po odkryciu pełnego zestawu run) nie daje możliwości nawożenia wszystkich obszarów uprawnych. Możliwości dodania nawozu przy eventach obejmujących farmę i bahama do zestawu małych pól nie ma nawet przy pojemności premium. Magazynowanie na okres większego zapotrzebowania jest niemożliwe.
    Propozycja:
    Sugeruję aby pojemność bazowa 100/200 zwiększała się kolejną taką samą wartość po uzyskaniu dostępu do każdego kolejnego pola. W ten sposób uzyskanie dostępu np do dzikiej łąki zwiększy pojemność zbiornika z 100/200 do 200/400. System run może pozostać bez zmian lub ulec zwielokrotnieniu np razy dwa na każdym etapie.
     
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    Pomysł dodaję do spisu treści i życzę owocnych rozmów :)
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niegłupi pomysł. Więcej łąk to nie tylko więcej pól do nawożenia, ale też większe możliwości produkcji nawozu. Bez premium 100 / każdą odkrytą łąkę, z premium 200 wydaje się rozsądną propozycją.
     
    ania1713 lubi to.
  4. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Ja bym dodała zastrzeżenie, ze po osiągnięciu 90 poziomu zbiornik na nawóz przestaje mieć jakiekolwiek ograniczenia
     
  5. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Ja jestem na tak za powiększeniem obornika... przy tej ilości pól 550 jednostek które teraz posiadam to zdecydowanie za mało.. zazwyczaj używam nawozu tylko przy rozsiewie eventówki więc tego tak nie odczuwam, ale zdarza się że potrzebuje nawozu na wszystkie łąki i co chwila muszę biegać na targ, najgorzej jest kiedy chcę szybko ogarnąć farmę na telefonie i jeszcze biegać po targu i polować na nawóz... pomijając już jakie on ma wtedy ceny. Mi się podobało jak obornik był bez limitowy. Nie miałabym nic przeciwko temu by te czasy wróciły lub żeby chociaż bez limitu można było gromadzić nawóz wyprodukowany na swojej farmie.. a ponad limit nie można by było kupić...
     
    amazonka5370 i skaliwa lubią to.
  6. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Jestem na tak... ilość pól coraz większa..... ale w tym evencie sporo zarobiłam na nawozie, dawno takich cen nie było. :music:xD
    Jednak, gdy trzeba przyspieszyć wzrost roślin to ciagłe bieganie na targ jest nieco uciążliwe ;):p Poza tym uważam, że obornik pochodzący z własnej produkcji powinien być nielimitowany.
     
    amazonka5370 i .Robaczek. lubią to.
  7. amazonka5370

    amazonka5370 Czeladnik forum

    uwazam ze obornik pochodzacy z wlasnej produkcji powinien byc nielimitowany na targu sa ceny masakryczne
     
  8. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Skoro coraz więcej pól,to i obornik powinien mieć większą objętość.
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.