Więcej slotów diamentowych

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika MobilisA075, 12 czerwca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Więcej slotów diamentowych

  1. Tak

    69,0%
  2. Nie

    27,6%
  3. Nie wiem

    3,4%
  1. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Witam! Mam pomysł żeby sloty diamentowe były dwa zamiast jednego, dzięki czemu można by było użyć CMJ i dżem z dyni i byłoby 8 roślinek i 10 z Zośką. Co wy na to?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.

    Kiedyś przed wprowadzeniem do gry slotów, była możliwość przedłużania działania CMJ dżemem z dyni, jednak okazało się, że efekt działania CMJ nie może być przedłużany takim produktem jak dżem z dyni i w związku z tym możliwość taka została usunięta a wprowadzone zostały sloty.
    Z uwagi na powyższe pomysł na starcie moim zdaniem jest nierealny, niemniej jednak dodaję do alfabetycznego spisu treści.
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiesz oczywiście, jak wyglądałyby eventy, gdyby ten pomysł przeszedł...?
    Dwa razy więcej eventowego badyla do wysiania 8)
    Na szczęście jestem dziwnie spokojna, że pomysł nie ma szans xD
     
    wolf031973 i ross2 lubią to.
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    jak wprowadzali sloty to obiecano,że na eventy będą dodawane diamentowe sloty xDxDxD po zmianach jak dobrze pamiętam taka sytuacja miała miejsce raz, więc obiecanki cacanki a głupiemu naleśnik:) więcej eventówki raczej by nie było chociaż gdyby po staremu cmj przedłużać dyniowym o_Oto mogłoby być więcej, wtedy bardziej chodziło o możliwość np dodania innych przetworów typu ciasteczko ananasowe, ale też i byłą rotacja w przetworach jak dobrze pamiętam i z diamentowego część przeszła do złotego slotu,ale po tylu latach szczegółów nie pamiętam.
    Jednak patrząc na obecne poczynania to fakt lepiej niech nie kombinują i zostanie tak jest :oops: bo faktycznie może się okazać,że 50 000 roślinki w 4 dni trza wysiać i pewnie twórcy nie będą chcieli wracać do rzeczy sprzed lat, z jakiegoś konkretnego powoedu wycofali to udogodnienie z gry (rynek)
     
    .Remik8., Marrylan oraz Sekme lubią to.
  5. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Potrzebny bardzo żeby skończyć szybko misje roślinne
     
  6. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Dziwne to Twoje podejście: Szybko skończyć misje roślinne, potem pewnie szybko skończyć inne misje no i oczywiście szybko kończyć eventy. Zapewne najbardziej chciałbyś szybko skończyć grać w Farmeramę (i mieć to z głowy). Zgadłam?xDxDxDxDxD

    Wiesz, tak przeglądam Twoje posty w dziale "Aktualizacji" i wydaje mi się, że najszczęśliwszy byłbyś gdyby wszystko spadło z nieba gotowe, za darmo (ewentualnie za SG a broń boże za FL/PLN).
    Doskonale rozumiem, że Ciebie nie bawi powolne zdobywanie, dochodzenie do czegoś, czekanie na efekty wybranej własnej strategii i inne podobne przynudzanie. Nie rozumiem tylko, czemu wybrałeś Farmeramę zamiast jakiejś strzelanki, gdzie po kilku poziomach wyskakuje napis GAME OVER* i można się pochwalić znajomym, że się ukończyło grę w jeden wieczór.
    Większość graczy tutaj wcale nie chce zobaczyć napisu GAME OVER ale chce mieć w co grać. Zastanów się nad tym, zanim umieścisz kolejny pomysł, który "ułatwi" nam grę na śmierć. Głos na nie.

    *koniec gry
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2016
  7. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie chodzi o eventy, ale o to aby można było użyć produkty diamentowe działające na farmę i Bahamaramę.
     
    chrumcia91 lubi to.
  8. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    powinni wprowadzić, ponieważ bonusy na żniwa są przeważnie na diamentowy. A jak mam wtedy cmj to albo trzeba czekać na zużycie, albo go wywalić. Najgorzej jest to, że gdy pomyłkowo wezmę cmj zamiast 100%, go skasuję, żeby dać 100% to cmj przepada...