Więcej PD i SG u Franka Kędzierzawego

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Adiii4, 30 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy zgadzasz się z tym pomysłem?

  1. Tak

  2. Nie

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
  1. Adiii4

    Adiii4 Czeladnik forum

    Proponuję, aby zwiększyć "współczynnik" (tak to będę roboczo nazywał) PD/SG u Franka Kędzierzawego. Nie wiem, jaki jest obecnie, ale, będąc na 62 poziomie, dostaję u niego niecałe 2 000 PD. Uważam, że to trochę mało, zważywszy, że do przejścia na wyższy poziom potrzebuję jakieś 125 000 PD. Można by ten współczynnik zwiększyć np. do 100 (czyli żeby osoba na 60 poziomie dostawała 60 * 100 = 6 000 PD). Dodatkowo mógłby on się zwiększać w miarę logowania się w kolejne dni. Mam na myśli to, że np. osoba która logowałaby się od 1. do 5. dnia z rzędu miałaby ten współczynnik ustawiony na 100, ale już, logując się w 6. dniu, wynosiłby on 120, w 7. dniu 140 itd., czyli:
    w 1.-5. dniu - 6 000 PD
    w 6. dniu - 120 * 60 = 7 200 PD
    w 7. dniu - 140 * 60 = 8 400 PD
    i tak dalej.

    Oczywiście po przerwaniu tej serii współczynnik ten by się zerował (spowrotem wynosiłby 100). Mógłby on rosnąć maksymalnie do 200 (w 10. dniu) i potem utrzymywać się na stałym poziomie (w 11. dniu i dalszych cały czas by ta osoba dostawałaby 200 * 60 = 12 000 PD)

    Co do SG, proponuję ustalić ten współczynnik identycznie jak ten od PD.

    Oczywiście, ciągle byłyby to jedne z wielu prezentów możliwych do zdobycia.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2015
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    czyli przy regularnym logowaniu współczynnik ten rósłby w nieskończoność?
    proszę przedstawić konkretnie "taryfę" takiego wzrostu i uzupełnić swój pomysł;
    czekam do jutra do 7,30
     
  3. Adiii4

    Adiii4 Czeladnik forum

    poprawione
     
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Zmiany zostały wprowadzone według sugestii moderatora zatem pomysł dodaję do spisu treści. :)
     
  5. Piraniiax

    Piraniiax Młodszy ekspert

    Na starcie gry jak dostawałam prezenty od niego to się jarałam, ale faktycznie z czasem te prezenty są no słabe, nieraz jak jednego dnia nie wezmę paczki i mi się robią małe to są lepsze prezenty niż kiedy mamy dużą paczkę :p 5000SG minimum to by było coś na co warto czekać a nie odwiedzać go bo po prostu chce się odebrać kręcenie na kółku
     
  6. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Dokładnie! Mały prezent lepszy. Tam da się dostać kombajn a tu najlepiej więcej PD na 15 min lub SN, lecz też przymało. Powinno być 10 a nie 4.
     
    kacper_07 lubi to.
  7. Lunari78

    Lunari78 Wyjątkowy talent

    a siódmego dnia florena da banana i gwiazdkę;)
     
    kheme i zzizzie lubią to.
  8. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Najgorzej jest jak daje narzędzia i 830 PD na kole. Mam odruchy wymiotne na te nagrody. Ja narzędzi nienawidzę, bo mam zagród tyle co ludzi na świecie. Dodatkowo brak GT! Szkoda że np. 10.000 sztuk narzędzi nie można wymienić na wejściówkę. Od dziś Franio nie jest Kędzierzawy ale... Franek Ubogi. Już wolę jak daje tą kroplę w morzu czyli niepełne 3000PD. Na powyżej 5 poziomie logowanie przedstawię prezenty od najlepszej do najgorszej.
    -4x super nawóz :)
    -+15%pd na 30min xD
    -pd:(
    -skrzynia ze śmiećmi>:(:wuerg::cry:
    Szkoda że jeszcze nie daje np. 1x woda.
     
    niki1990 lubi to.
  9. niki1990

    niki1990 Komandor forum


    święta racja. Jestem na 85 poziomie. Co dziś dostałam od Franka? 1200 Pd i próbę z której wykręciłam całe 2 SP. Masakra. Swoją drogą koło też jest dobre dla 15 poziomu max
     
    kacper_07 lubi to.
  10. sołtys333

    sołtys333 Czeladnik forum

    Na 91 poziomie to samo. Żenujące nagrody . Potrzeba np. PD miliony , dostajemy jakieś kilka tysięcy. Po prostu nie warto tam zaglądać . To samo gdy dostaliśmy ostatnio kody na kilka wejściówek , od wtedy spadły nagrody na kole fortuny - na gorsze.
     
    MobilisA075 lubi to.
  11. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Ja z tego kodu też badziewie. Większość to nędzne zagrody-aż siedem, reszta to dżem agrestowy, struś górnik i 4x turbo zocha. Dobry tylko struś reszta badziewia ze śmietnika. Powinni skasować zagrody z koła. A dziś u Frania 2490 pd a na kole na 83 poziomie... kurnik żółty. Śmichu warty ten franio. Już tanie rzemiosło z kalendarza lepszee od tych śmieci u Frania. A co najlepsze to franio nie daje ostatnio, czyli super nawozu. PD<-->narzędzia. Koło: 830PD<-->śmieci niskopoziomowe typu żółty kurnik. A na imprezówce ostatnio wygrałem fabrykę jaj kurzych. GT przybywaj! Mam od groma zagród do oddania. WG mnie franio powinien dawać następujące prezenty:
    -5x super pasza
    -+50% PD na 24h
    -minimum czerwoną zagrodę/fabrykę
    -hodowlane zwierzę 3/4 stopnia
    -1000sg x lvl.
    kupon na kombajn godzinę
    Do tego wejściówka zwykła ale w środy i niedziele zamiast zwykłej by była imprezowa, pod warunkiem że franio byłby codziennie odwiedzany, Gdy np. w sobotę gracz nie zajrzy to w niedziele nie ma imprezowej tylko zwykła.
    Takie nagrody byłyby to Frania każdy by lubił.
    A tak jeszcze czemu niektórzy narzekają na super paszę na kole? Niby zbyt dużo ale 1-2 klonowania są.

    Ekhem. Uważaj trochę na słowa
    MOD_Zgredek
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 czerwca 2016
  12. Lunari78

    Lunari78 Wyjątkowy talent

    ja dostaje tego tyle że mogłabym drugi dom postawić >:(
     
  13. dziubekjack

    dziubekjack Mieszkaniec forum

    Ja jestem na 99 poziomie i odwiedzam Frania, na prezenty nie marudzę. Kiedyś go nie było, przy logowaniu danego dnia dostawało się próbę na koło i to wszystko. Może dużo nie daje, ale jak to mówią ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka.;) Mam wrażenie, że oczekiwania graczy są co raz bardziej wygórowane, w zasadzie wszyscy chcieli by mieć wszystko na starcie i to za darmo. Oczekiwane prezenty: banany min.5, zagrody i fabryki tylko różowe i czerwone ew. zwierzątka mutanty oczywiście wyższe, floreny, zestaw pomocników, pasza i nawóz w dużych ilościach min.50, Pd lepiej nie, ale jak ma być to 10% tego co graczowi potrzeba do przejścia kolejnego poziomu, Sg - w przeliczeniu do potrzeb im mniej masz tym więcej dostajesz, TS różnej maści oczywiście z gwarancją dostania nowości. Tak by było dobrze wg was? :D
     
    SMOD_Atena lubi to.
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Jak Wam Franio nie odpowiada to go po prostu nie odwiedzajcie...
    Ja cierpię cały czas na brak desek ponieważ buduję fabryki i narzędzia są mi baardzo potrzebne