Więcej owoców z drzew XL i XXL

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Jerzy2006, 3 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba wam się pomysł?

  1. Tak

    72,4%
  2. Nie

    17,1%
  3. Nie wiem

    10,6%
  1. Jerzy2006

    Jerzy2006 Ekspert forum

    Witam!:)
    Mam pomysł:
    Więcej owoców
    z drzew XL i XXL
    Polegałoby to na tym, że:

    • Z drzew XL zbieralibyśmy 5 owoców (z runą)
    • Z drzew XXL zbieralibyśmy 7 owoców (z runą 8 owoców)
    Byłaby także nowa runa na Drzewie Mądrości - Owocowy bonus, dzięki której z drzew XL i XXL
    zbieralibyśmy o 1 owoc więcej. Jej odblokowanie kosztowałoby 75 gwiazdek.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2015
  2. sweetsim

    sweetsim Zaawansowany

    Glosowalam na nie, moim zdaniem taka innowacja spowodowalaby znaczny przyrost owocow w grze, a jak wiadomo drzewa juz maja swoje ulepszenia, ktore doskonale sie sprawdzaja
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  3. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Pomysł dodaję do spisu treści :)
     
    Andrzej_Kubata21 i yen10 lubią to.
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a ja jestem na tak bo mam malo owocow...
    malo jest miejsca na farmie na ustawienie zagrod, drzew i pol, wszystkiego sie nie da a drzewa powoli rosną.
     
  5. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    Pomysł bardzo mi się podoba, ale powinien dotyczyć wyłącznie drzew XXL. Taki mały bonusik za wydane florki na te drzewka:)
     
  6. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    średni pomysł, jestem na 92 poziomie i nie jestem pewna czy jest to mi potrzebne do szczęścia, ale z drugiej strony kusząca myśl. Zawsze dziwiło mnie, że drzewa XXL nie dają więcej owoców:/
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  7. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Zgadzam się z użytkownikiem -Wiewiora-. Taki bonus powinien dotyczyć tylko drzew XXL. Runa na Drzewie Mądrości nie byłaby potrzebna. Zaznaczyłam odpowiedź "nie wiem".
     
  8. Piraniiax

    Piraniiax Młodszy ekspert

    Dobrym pomysłem by było żeby XL dawały normalnie, a XXL jedno wiecej, nie ma co przesadzać bo faktyczni by było za dużo drzew w grze.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 grudnia 2015
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  9. kgotboda

    kgotboda Forumowy żółtodziób

    Nie ma niczego złego w tym, że ma się trochę więcej owoców, zwłaszcza, że niektóre notorycznie zużywane są na paszę. Dodatkowe owoce w drzew XXL są jak najbardziej dobrym pomysłem.
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  10. Kathea

    Kathea Baron forum

    Przecież w sumie i tak jest więcej owoców z xxl niż z normalnych, ponieważ drzewka xxl można zebrać 2x dziennie, a normalne tylko raz. Czyli dziennie z normalnych drzewek są 4 owoce, a z xxl 8.
    Dodatkowo w przypadku wyspy ilość owoców można zwiększyć poprzez użycie ciasteczka ananasowego (+25%). Co daje 10 owoców dziennie z drzewek xxl na wyspie i w lesie deszczowym.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 stycznia 2016
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  11. madzik00

    madzik00 Okazjonalny autor

    Jestem na tak ponieważ sama nazwa XXL mówi więcej a nie krócej.
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  12. kankinka2003

    kankinka2003 Czeladnik forum

    Głosowałem na Tak choć uważam że to powinno dotyczyć tylko drzew XXL i nie 7 ale maksymalnie 5 sztuk. Zbyt dużo owoców z drzew spowoduje spadek cen na rynku a to według mnie też nie dobrze
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.
  13. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Również jestem za, ale tylko na XXL, jak tu ktoś już wspomniał, XXL znaczy więcej, a nie krócej
     
    Andrzej_Kubata21 lubi to.