Opinie Wesołych Świąt!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 1 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ifff_78

    ifff_78 Zaawansowany

    odkryłam właśnie 4 sadzonki: granatowieć XXL, wianowłostka, tamaryndowiec (nie miałam:inlove:) i karob (nie miałam :D)
     
  2. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Z Orionów, HURAAA ... nie ma bobrów ++, ale wiczki są xD
    [​IMG]
     
  3. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Uprzejmie donoszę, że z orionów wyszły 2x bobry ++ i żółte karpie koi (nie ma kiwi ani wilków, nawet kogutów nie dali...)
    z drzewek 2x karambola 2x wianowłostka 2x karob, granatowiec, pistacja, pistacja xl i na pocieszenie mango xxl i liczi xxl
     
    toDzasta, 0olimpia0 oraz Pan_Plusz lubią to.
  4. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    to tak jak mnie ,kiwi i dziobaki tylko w marzeniach:) najśmieszniejsze jest to ,że mam sklep dla nurków,a nie mam dla nich dziobaków,ehhh będzie się sklep marnował w zakładce,trudno...
     
    chrumcia91 i Pan_Plusz lubią to.
  5. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Nie masz czego żałować... dziobak się "robi" tyle co maska dla nurka, na dodatek do produkcji maski potrzebne są dwa dziobaki, więc żeby był jakikolwiek "zysk" to albo trzeba mieć minimum 3 zagrody dla dziobaków albo dokarmiać je SP. Produkcja zupełnie nieopłacalna.
     
    piotrwan70 i Pan_Plusz lubią to.
  6. jacek544

    jacek544 Wyjątkowy talent

    Witam,z 9 orionów:3x bobry++,3x boćki,3x mleczarnia kozia.SUPER ha ha ha ha ha
     
    Pan_Plusz lubi to.
  7. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Witam, właśnie zawitało do mnie KIWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  8. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Z sadzonek niestety nic ciekawego, nie licząc 2 wianowłostek. A chciałam tamaryndowca :(
    Za to z zagród jestem zadowolona: na 9 postawionych dostałam upragnione boćki i różowe osiołki :D Reszta nie zachwyca, ale te 2 rekompensują wszystko :inlove:
     
  9. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Na 9 sadzonek:

    tamaryndowiec i kokkoloba gronowa XXL xD

    To był super event xD

    Pozdrawiam
     
    toDzasta lubi to.
  10. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Witam, event zakończył się kilka dni temu, więc wątek zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.