Opinie Walentynki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 13 lutego 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To jaki to ma charakter pamięciowy? jak dla mnie pamięciówka to jest co najpierw sie pokaże a później odnajdujesz gdzie to jest ::)
    Czy tu nie bedzie coś tak jak z tortami? ze pokazały sie jak mają wyglądać a później je sie robiło, myślę ze tu powinno być podobnie , plansza gdzie co jest, chwila na zapamiętanie i po zasłonięciu odkrywanie
     
  2. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Ten event trwa tydzień... jak fajnie, eventówkę szybko się odbębni i będzie czas na sianie czegoś innego. Po spokojnym grudniu, styczeń i luty trochę mnie zmęczyły...
    Chyba pierwszy raz widzę w poradniku informację o stopniu wypadalności. Szkoda, że skali nie znamy:)
     
  3. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Charakter pamięciowy mianowicie jest taki, że jak nie trafisz pary po odkryciu kart to będziesz musiała zapamiętać gdzie leżą. Ponieważ gdy się pojawi pasujący obrazek to istnieje ryzyko że znów nie trafisz :) A chodzi przecież o to aby jak najszybciej zakończyć mini grę (w jak najmniejszej ilości ruchów) żeby jakiś bonus jeszcze zdobyć :)
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pamięciówka w tym przypadku to jest zapamiętywanie tych już odsłoniętych - pojawiają się i zakrywają z powrotem, jeśli nie trafisz pary.
    I wtedy warto zapamiętać, co jest pod takim na nowo zasłoniętym, jeśli za którymś razem odsłonisz parę do niego.
    Pokazanie całej planszy na jakiś czas to byłaby zabawa już chyba tylko dla trzylatków.
     
  5. wyjadaczmarchewek

    wyjadaczmarchewek Stały bywalec

    Witam. O evencie sądzę to samo j/w :D Jednak posieję na 2 łąkach i superpolach aby zgarnąć kupon 24h, SP 30szt i SN 50szt i to wszystko. Pozdrawiam :D
     
    agucha31 i Frytka2012 lubią to.
  6. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    ciekawy ewent, szkoda tylko ze z bahamki wypadajki nie leca:), hmm, nie za duzo bym chcialaxD
    Pozdrawiam, milego dzionka;)
     
    agucha31 lubi to.
  7. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Przyznaję się, że niezbyt regularnie zbieram, akurat jeżeli chodzi o ogrody ozdobne to mam jeden wielki mix itemów jakie w pasku mam :) Do gigantów się nie zaliczam, jestem takim zwykłym farmerem ;)
    Zuza oczywiście decyzja należy tylko i wyłączenie do Ciebie, zarzucam Ci cel na najbliższe parę dni ;)
    Tylko powiem szczerze, że ilość roślin i wypadajek dosyć spora, jak na sianie na 3 polach.
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    chyba blad jest ,bo napisali ze jeden z itemow jest za floreny- 199
    [​IMG]
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja jestem lepsza, hurra - w ogóle nie mam ogrodów ozdobnych, to i niczego nie zbieram 8)xD
    Ale wysiać tyle, ile trzeba na te itemy, spoko mogę - jeśli ci jakoś szczególnie zależy ;)
    Choć nie rozumiem, dlaczego ci zależy xD

    Pewnie błąd... ale mam cichą nadzieję, że może jednak nie błąd.
    Kocham zadymy 8)xDxDxD
     
  10. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    Tak, to był błąd który już poprawiłem. Zadymy nie będzie :p
     
  11. halina415

    halina415 Ekspert forum

    wyjątkowo, pauzuje, po pełni ,królowej i gt. Pas
     
    wiktaratuj lubi to.
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Ewent , no cóż szkoda , że wnusi nie mogę zatrudnić , ale by miała zabawę .xD
    Czy będę robić ? Zastanowię się mocno nad tym .:p
    Miłego dnia wszystkim życzę . xD
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech, szkoda ;)


    To jak, mam to robić...?
    Serio...? -.-
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to mamy walentynki.;)
    Ewencik prościutki, gierka trochę ożywi zabawę.:D
    Robię, bo ciągle jeszcze lubię. :D
    Wolę 19,5h niż 13h, zbierze się raz na dobę i spokój. ;)
    Zapomniałaś, że tu same dzieci grają? :pxD
     
  15. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Dlaczego nie? Moja córcia trochę już z takich gier wyrosła, ale zapowiedziała, że jest chętna :p do pomocy.
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    no przecież nie wolno - regulamin zabrania . xD
     
  17. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Pod nadzorem babci chyba wolno?? :oops: Na pewno świetnie by się bawiła.
     
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Jak mówi mądre przysłowie pszczół ,,Co się odwlecze to nie uciecze";)

    Rękawice bez palców,rękawice z palcami...zimno w te Walentynki ale parowanie zwierzaków powinno nas rozgrzać do czerwoności:p
    Event robie.Musze zdobyć choćby Skunksa Kier...ach,ten zapach miłościxD
    Karty,karty...kiedy BP odkryje swoje?
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No fakt, 13h to złośliwość zwyczajna jest xD

    Na chwilę zapomniałam o tych dzieciach... ale los niewątpliwie mi o nich przypomni solidnym kopniakiem w skołataną duszyczkę wtedy, kiedy najmniej będę się tego spodziewać.
    Brr 8)xD

    A dzieci to mogą sobie gdzieś online pograć w takie dobieranie par... to jest naprawdę fajna zabawa.
    Miałam takie klocki xD
     
  20. czechu79

    czechu79 Generał forum


    Panie pozwolą że się wcisnę :p:p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.