Opinie Walentynki 2022

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    30 gier za mną, coraz bliżej... ;) na początku myślałem, że się nie uda, ale jednak pojawia się szansa na jeżozwierze :) ...a może nawet opryskiwacz :p
     
  2. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    za mną 62/49 wszystko wykupione + 3 itemy :) sieje dalej badyl :)
     
  3. pepe2013

    pepe2013 Książę forum

    Za mną 87/49 - wszystko wykupione + itemy każdy po 2szt. + komplet itemów na pnącze. Kończę zabawę bo trza w wolnej chwili zebrać kilka zwierzaki do zakończenia paru misji w spółdzielni, zanim pojawi się nowy event. Pozostałym życzę powodzenia i miłej gry.
     
  4. hana82

    hana82 Hrabia forum

    przyczłapałam zameldować ze opryskiwacz mój . Sklepik wyczyszczony . Trzeba nadrobić zwierzyny i produktów.
     
  5. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Jest 49 i wystarczy...
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    To już jest koniec :)
    Rano wracamy do siania do misji.
     
  7. olek-olek

    olek-olek Stały bywalec

    Gdzie ?
    Nigdzie nie moge znalezc wyrakow do kupienia.
    Czy to tylko czasowo ? Czy to zależy od pozoimu ?
     
  8. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    w czerwonym koszyczku za farmeramki a żeby w temacie było to jeszcze cztery razy muszę ułożyć karty i koniec ale to musi poczekać dziś cały dzień po za domem
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lutego 2022
  9. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Event skończony wczoraj , sklepik wyczyszczony plus po jednym dodatkowym itemie , chociaż szczerze mówiąc nie wiem po co je kupiłam , spora ilość itemów zalega w pasku ,za mało miejsca żeby je wystawić , ale może przydadzą się na G&T , nawet nieżle poszło tym razem :p powodzenia wszystkim nadal walczącym , jest jeszcze sporo czasu do końca :)Miłego dzionka wszystkim :inlove:
     
  10. PiraniaSW

    PiraniaSW Młodszy ekspert

    Po porannym zbiorze 37/49, jeszcze trochę brakuje, ale wiem ze się wyrobię przed samym końcem zgarnąć wszystko :) Gratuluję wszystkim którzy już się lenią i dokarmiają jeżozwierze :)

    A tak w nawiasie to płaczę wodospad łez. Ostatnio się cieszyłam że z zagadkowej zagrody wpadło pierwsze specjalne zwierze, było nią mrowisko pomarańczowe. Kto już zaglądał w kalendarz wie dlaczego dla mnie to cios :D
     
  11. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    U mnie 44/49, jeszcze tylko 5 gier i ani jednej więcej :), nie przepadam za sianiem na jednej łące, są też plusy (można uzupełniać stodołę na innych polach), ale te dwie gierki z jednego zbioru... ;), ważne, że na spokojnie można było wykupić ze sklepiku lepsze fanty, a wręcz wszystko :)
     
  12. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Jeszcze jeden zbiór i u mnie pojawi się kolejny opryskiwaczxD
    Przypominam "Wesoły dzień obniżek" już
    [​IMG]
    Poniedziałek, 14.02.2022, godz. 10:00

    [​IMG]

    Poniedziałek, 14.02.2022, godz. 22:00 i pakujemy gadyxD
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ewent skończony wczoraaj :)sklepik oprózniony jeszcze dozbieram na itemik
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dlaczego to cios?:)
    Może przydadzą ci się te zagrody, mrówki są na farmie na trzecim miejscu, jeżeli chodzi o wartość zwierząt w stodole.
    Fakt, że liczyliśmy pewnie na lepszą "walentynkę".:)
    Wykupiłam ze sklepiku 2 itemy "Miłość od pierwszego uniesienia", bo mi się grafika podoba. Franek i Zosia razem :inlove:
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wczoraj skończyłam.Kod dali na Walentynki:BEMYVALENTINE22
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ładny offtopik nam się tu rozwinął... Powiedziałabym nawet, że perspektywicznyxD
    Usunęłam ostatnie posty nie związane z tematem:)
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Marion Twoje miejsce jest w kuli;)xD
    pykam sobie jeszcze darmowe gierki...bo sa podstawy....
     
  18. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Koniec siania, 49 gierek zrobionych. Zostawiłem BP część towaru bo nie skorzystałem z ich promocji na banany i gwiazdki :)
     
  19. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Zrobione 44... moze do wieczora skończę ;) Jesli nie to pewnie jutro. A potem muszę kameleony karmić :D Gratulacje dla wszystkich którzy skonczyli :)
     
  20. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Dzięki za wiadomość xD

    Oddzieliłam cytat i odpowiedź,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 lutego 2022
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.