Opinie Walentynki 2021

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kasia8006

    kasia8006 Stały bywalec

    U mnie właśnie przed chwilą ostati zbiór, karty wyprodukowane i koczę event z pnączem oczywiście :D oraz 3 nadprogramowymi itemami ;) :D miałam 2 Piccolo, marzyło mi sie drzewo florenowe :p ale dostałam itemy genialny wielozadaniowiec i święto świateł

    mam tak samo...

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 lutego 2021
  2. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Tak u mnie losowość wygląda -.-
    [​IMG]
     
  3. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Analityk forum

    U mnie bardzo podobnie, tylko z mniejszej ilości skrzynek ;) W sumie event uważam za udany, mimo moich wcześniejszych kwękań ;)
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Całkiem nieźle .Ja siałam na dwóch farmach od dechy do dechy . Sporo z bonusami i przyspieszeniem i nie mam ani jednej piccollo:pxD:cry:
     
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    U mnie tak samo. Piccolo nie było.
     
    gosiunia007 i krasnoludek10 lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie z 3 Piccolo Bukiet kwiatów (+) i 2 parasolki w kropki.. A tak liczyłem na florenowcaxD:cry:xD Z 60 skrzyń romantyczności I wyleciały 35 II, 21 III i 4 IV a z nich 105 SN, 16 farmarków, 14 TNZ, 12 ekskluzywnych perfum, 46 SNZ, 36 SP, 7 imprezowych wejściówek, 2 skrzynie bonusów, 1 zagadkowa zagroda "Mozaika", 1 zagadkowe tropikalne drzewo "Fiji" i 2 zagadkowe drzewa "Song Gao".
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lutego 2021
    Anhedrea, kornik1 oraz KsiądzxD lubią to.
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Gratki Piccolo :) u mnie nie było :) ale fajnie, ze Tobie wpadły :)
     
    krasnoludek10 i marmlada lubią to.
  8. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dziękuję, z tych 2 piccolo się cieszę, pewnie dopóki ich nie otworzę :p Liczyłam jednak, że z 392 skrzynek romantyczności, wypadnie ciut więcej "czwórek".
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    U mnie tak (na 88 skrzyń)

    skrzynki.png

    Traktuję to jako bonus do tego, co ugrałam w evencie. Dużo bardziej podoba mi się ta opcja alternatywnych nagród, niż to co mieliśmy we wcześniejszych planszówkach :)
     
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Tak, mnie też zdecydowanie bardziej podobają się te skrzynki jako zamienniki :)
     
  11. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Mi też bardzo podobają się alternatywne nagrody :) mam nadzieję, że w kolejnych eventach też takie będą :)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I ja również:) O ile nie przepadam za losowością, to w tych skrzynkach jest jak na razie nawet znośna:D
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event już dawno zakończony, dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.