Opinie Walentynki 2021

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Witam mam itemy w nadmiarze jak coś potrzeba to pisz.

    Mam itemy do oddania jak coś potrzeba to pisz.

    Twoje posty połączyłam w jeden ponieważ reguły naszego forum nie dopuszczają dodawania kilku postów jeden pod drugim.
    Jeśli chcesz odpowiedzieć na posty kilku Graczy to najpierw wybierz te posty klikając przy każdym "Odpowiedz", następnie napisz w poście swoją treść a na końcu kliknij "Dodaj odpowiedź".
    Zapoznaj się proszę z >>tym poradnikiem<<, a >>TU<< można poćwiczyć.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 lutego 2021
    Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
  2. adamgburek12345

    adamgburek12345 Forumowy żółtodziób

    Witam u kogo też tak mułowato chodzi dziś farma bo ja dostaje już nie powiem co jeszcze nigdy nie bylo tak żle i nei mówcie że musze przeczyścić kompa i ciasteczka bo to nic nie daje
    :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    adamgburek12345, jakiegoś wzmożenia skarg nie zauważyłam, u mnie gra działa normalnie. Może sprawdź swoje połączenie internetowe (zresetuj ruter).
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie też ciągle się gra zawiesza i co chwilę trzeba odświeżać.
     
    Anetta41, nikolabln oraz krasnoludek10 lubią to.
  5. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    u mnie też dziś strasznie muli
     
  6. Ola_-

    Ola_- Stały bywalec

    Skrzyneczki piccolo nie dały, ale i tak sporo sn i sp, a mi tego ciągle brakuje, więc event mimo wszystko na plus :) Od kilku eventów nie mam w ogóle problemów z wylotkami, mimo, że nie posiadam ani jednego JC. Mam wrażenie, że gorzej niż podczas wykopalisk już nie będzie xD

    Zostało mi troszkę talarów. Mogę wziąć komuś item ze sklepiku. Jeśli ktoś potrzebuje to proszę o sówkę, przetrzymam do kolejnego G&T.
     
  7. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Takie coś na koniec matrioszek: z I - IV a potem:
    [​IMG]
    TADAM!
    p.s.
    nawiązując do swojego wcześniejszego postu: nadzieja matką głupich, głupi ma szczęście...
    wychodzi na to co wychodzi :)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lutego 2021
  8. dotas

    dotas Stały bywalec

    Ja wystawiłam swoje zagrody. Te zdobyte podczas tego eventu i coś tam jeszcze się znalazło. I cud, szczęście wielkie bo mam dwie zagrody dla koszatek. xD Pomarańczowy rudzi się trafił, klatka dla sokołów, gniazdo modrosójki. Drzewka też jakieś w pasku znalazłam. I wyszła topola biała, glediczja, drzewko życzeń, coś tam XXl, Xl.
     
  9. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    A ile skrzyń romantyczności I było na początku?
     
    krasnoludek10 i Anetta41 lubią to.
  10. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Jutro będzie bonifikata 50 % na zakupy w galerii handlowej. Sprawdż może da radę kupić taniej.
     
  11. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Nie pamiętam, nie więcej niż kilkanaście.
    Jutro zobaczę co wyjdzie z ostatnich matrioszek.
    p.s.
    z dodatkowych skzyneczek: inwazja robali i cylinder iluzjonisty
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lutego 2021
  12. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Nie wiem co zrobiłam "źle"xD ale event idzie za łatwo, miałam brać tylko piccolo ale tak powoli siałam i siałam i biorę jednak pnącze. jak jeszcze jutro zbiore przed wyjazdem do miasta to skończe z pnączem i dwoma świnkami jako dodatkiem. Nie chce mi się tylko po tej planszy skakać:cry: wolałabym tym razem oddać bez dodatkowych atrakcji
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. kwiat11111

    kwiat11111 Wielki mistrz forum

    Witajcie, mnie ten event walentynki się wyłącza i wylogowuje i po ponownym zalogowaniu, ekran na chwile gaśnie i nie loguje mnie na grę
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. monsal

    monsal Naśladowca mistrzów

    Witam.Niestety zabrakło mi na item "siła miłości":cry:czy ktoś by miał na zamianę przy następnym gt?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Już tyle razy zarzekałam się,że nie będę robiła eventów z podwójnym dnem,no i mam kolejną nauczkę. 135 skrzynek romantyczności I dało mi tylko 4 skrzynki romantyczności IV. Dziękuję za taką losowość. O Piccolo to nawet nie wspomnę. Miłego dnia.
     
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Mogę wziąć ten item dla Ciebie.
     
  17. monsal

    monsal Naśladowca mistrzów

    bardzo proszę przy tg napisz za co możemy się wymienić i dziękuję;)
     
    krasnoludek10 i draculik34 lubią to.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Spróbuj zastosować czynności wynikające z poradnika Gdy gra nie działa - poradnik. Jeśli nie pomoże, skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną.
     
    kwiat11111 i krasnoludek10 lubią to.
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    z Piccolo cylinder iluzjonisty,druga skrzynka bedzie za 1,5h
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event skończę pewnie około 13:55, bo zabrakło mi 4 punktów konkursowych do ostatniego kuponu na kombajn 3 h i o 12:25 posiałem na dużych polach kartę z kertststolem (czy jak mu tam), białą niewinnością, SN, wodą, qpą i SNZ. Za 5 h dowiem się co z Piccolo wyrosło.
     
    AngelGina i kwiat11111 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.